סכמ"ש

The Blue Fairy

New member
סכמ"ש

משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:

svety

New member
עוד לא החלטתי אם היה שבוע טוב או מחורבן.

משהו טוב שקרה לי השבוע: יש לי חברה ממש טובה שאני לא רואה הרבה כי לשתינו יש חיים עמוסים, אז נפגשנו ביום רביעי והיה לנו מהמם. ועל הדרך קניתי טבעת חדשה ויפה. וביום שלישי הייתי באיזו סדנה מטעם העבודה והיה מעשיר ונחמד. וגם - בשבת שעברה אפיתי לחם, בפעם הראשונה בחיי, ויצא מעולה.
ואחותי הקטנה הייתה ממש מהממת השבוע, באתי חצי מתה ביום שלישי מהעבודה+סדנה והיא פינקה אותי ממש. ובכללי היא מהממת בחודשים האחרונים.
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: שי היה במילואים אז לא נפגשנו בכלל. היה מעפן בעבודה, ממש מעפן. והייתי כל הזמן עייפה ובכלל לא ישנתי הרבה. והייתי היום בקניון ולא מצאתי כלום. כלום. כלוווווווווווום.
משהו שהתחדשתי בו השבוע: טבעת. נחושת עם אבן סגולה. משהו יפה ונוח.
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: נתקלתי באיזו חברה ישנה מהתיכון, לגמרי במקרה. זה היה ממש נחמד אבל גם הזוי. כאילו באמצע החיים פוף! מרינה.
בילוי השבוע: רביעי עם בובי

ספר/סרט/סדרת השבוע: סיימתי, בהצתה מאוחרת, את העונה השנייה של הומלנד. וגם ברגיל כזה - אנטומיה, הורים במשרה מלאה, גלי... שום דבר מיוחד.
מאכל השבוע: סלט חלומי ופטריות בקפה גרג
תכניות לסוף השבוע: רביצה וממ"נים.

כל הימים מתבלבלים לי

משהו טוב שקרה לי השבוע: הייתה לי פעולה אחרונה עם חניכות שהלכה ממש טוב אפילו שהייתה עצובה, עבדתי המון והיה צחוקים, הייתה פגישה טובה ברמלה. אה! ומעיין חזרה לחיי.
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: ישנתי בערך דקה וחצי כל השבוע, המשמרת של אתמול בלילה הייתה נוראית, ובקושי ראיתי את טלי.
משהו שהתחדשתי בו השבוע: שמלה חורה קייצית ויפה, מהתחנה המרכזית בת"א. :p
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: אין לי כוח באמת לפרט, אבל למלצר בחתונות זו הזיה בפני עצמה.
בילוי השבוע: לא ממש יצאנו, היו ערבים כיפיים בדירה כזה
ספר/סרט/סדרת השבוע: אני קוראת את 'בימי כליון ומרד', שהוא מצויין אבל קשה. וראיתי את 'כסף כחוב' שזה סרט שידפוק לכן את המוח על כל מה שחשבתן שאתן יודעות על כלכלה.
מאכל השבוע: כרובית בטחינה ורסק עגבניות :(
תכניות לסוף השבוע: כולם נסעו לפסטיבל יערות מנשה, אז באתי עם גורי להורים שלי (משונה, לא הייתי פה המון זמן). הייתי ב'תן למילים לעשות בך', אכלתי צהריים עם אח שלי שחזר מחו"ל וסבתא וכולם, ועכשיו אנחנו פה קצת רובצים, מחר ניסע להגיד לום להורים שלו, לתכנן את הטיול ולפגוש חברים.

למעלה