סקר משקל

לילך 56

New member
סקר משקל

כמה עלית במשקל?

איזה שבוע את?

שומרת על המשקל או אוכלת בלי חשבון?

והכי חשוב - איך את מרגישה עם עצמך - מרוצה או מתוסכלת???

קדימה.....

Mayh2

New member
עונה

עד כה עליתי 6 קילו.
שבוע 25+6
בשלושה חודשים הראשונים אכלתי הרבה יותר ממה שבדר״כ. היו לי דחפים לבורקסים,
פלאפל וכל מיני דברים משמינים שבדרך כלל לא מפתים אותי. בשלושה חודשים האחרונים המצב נרגע, התיאבון חזר לקדמותו והאמת היא שבחודש האחרון אני אוכלת פחות מבדרך כלל. שילוב של החום הקשה בחוץ והרגשה שאני מתפוצצת ממש מהר...
סה״כ מרוצה מאיך שאני נראית.

מה שהכי חשוב שייצא תינוק בריא ושלם!|

Mayh2

New member
עונה

עד כה עליתי 6 קילו.
שבוע 25+6
בשלושה חודשים הראשונים אכלתי הרבה יותר ממה שבדר״כ. היו לי דחפים לבורקסים,
פלאפל וכל מיני דברים משמינים שבדרך כלל לא מפתים אותי. בשלושה חודשים האחרונים המצב נרגע, התיאבון חזר לקדמותו והאמת היא שבחודש האחרון אני אוכלת פחות מבדרך כלל. שילוב של החום הקשה בחוץ והרגשה שאני מתפוצצת ממש מהר...
סה״כ מרוצה מאיך שאני נראית.

מה שהכי חשוב שייצא תינוק בריא ושלם!|

עונה...

כמה עלית במשקל? לא עליתי, ירדתי 4 ק"ג (יכולת להיות שירדתי יותר וחלק מזה זה עליה של ההריון)

איזה שבוע את? 15 + 5

שומרת על המשקל או אוכלת בלי חשבון? אוכלת כל הזמן ארוחות קטנות כי אם לא אני לא מרגישה טוב אבל לא ממש בא לי על אוכל כרגע

והכי חשוב - איך את מרגישה עם עצמך - מרוצה או מתוסכלת??? יש לי בטן חמודה קטנה כזאת, בינתיים הבגדים עוד נכנסים עלי וזה די כייפי, אני מרוצה מעצמי דווקא, מחכה שתהיה בטן קצת יותר מורגשת.

פיצקי12

New member
עונה גם

עליתי בינתיים בסביבות 5 ק"ג - כמו שהדיאטנית המליצה עוד לפני שנכנסתי להריון...
שבוע 21
מצד אחד שומרת על המשקל, משתדלת לא להגזים, אבל מצד שני ממש לא אומרת לא לעוגיות, גלידות וכו' כי אם כבר בא לי, אז למה לא? זה הזמן :)
מרגישה בסדר סך הכל, בעיקר כי העברתי את השליש הראשון בלי לעלות כמעט בכלל, אבל מצד שני עכשיו יש מן קפיצה רצינית, הבטן שלי מרגישה ענקית... (מצד שלישי אני רואה שהבטן ענקית אבל שאר הגוף לא גדל במיוחד, אז אני ממש שמחה)

Ferbers

New member
עונה גם..

כמה עלית במשקל? 0.5 ק"ג

איזה שבוע את? מחר מתחילה 19

שומרת על המשקל או אוכלת בלי חשבון? שומרת, בהריון אני שומרת יותר מבד"כ, כי מה שעולה חייב לרדת
, אבל אני לא מונעת מעצמי כלום
..

והכי חשוב - איך את מרגישה עם עצמך - מרוצה או מתוסכלת??? אישית אני לא אוהבת להיות בהריון, אוהבת את הגוף שלי בלי בטן ענקית מקדימה, אבל אני מבסוטית מהיתרון שבחזה גדול
, אז אין תלונות יותר מידי..

שרוני94

New member
עונה.

לא עליתי במשקל.
ירדתי בתחילה 3 קילו..
אני שבוע 29. ועשיו העליתי אטתם חזרה..כך שאני לא עליתי.. וזה טוב.תודה לאל הרופא אמר שזה בסדר גמור...
אני מאד מרוצה מעצמי..אבל מקווה לעלות עוד קצת..אבל העיקר שאני מרגישה טוב.אני מאד אוהבת להיות בהריוןבמיוחד את השליש השני אוהבת.
אין תלונות ברוך השם.

עונה

כמה עלית במשקל? 10 ק"ג

איזה שבוע את? 35

שומרת על המשקל או אוכלת בלי חשבון? לא זה ולא זה. קשה לי לאכול בגלל הבחילות וההקאות שלא עוזבות אותי. אבל כשאני רעבה אני מסוגלת לטחון שטויות.
והכי חשוב - איך את מרגישה עם עצמך - מרוצה או מתוסכלת??? מצד אחד אני אוהבת את הבטן, ומצד שני התחלתי את ההריון עם עודף משקל מעצבן, כך שלפעמים אני מרגישה כמו היפופוטם ולפעמים מרוצה. אני בעיקר חוששת ממה שיהיה אחרי הלידה.

עונה גם

מה זה? בקושי עליתן פה במשקל, אני מתחילה להרגיש

שבוע 37
עליתי 12-13 ק"ג
שומרת על תזונה, מרשה לעצמי הקלות מדי פעם
סה"כ מרוצה מעצמי
, היתי שמחה אם היתי עולה פחות
אבל לא עושה בהריון דיאטה בשביל זה

שאלה בנות - התחלתן את ההריון עם עודף משקל או משקל תקין?

התחלתי במשקל נמוך מהרצוי

כל חיי הייתי רזה מאוד ובילדות אף הייתי רוב השנים בתת-משקל (מבנה גוף וחילוף חומרים מהיר, לקח לרופאים זמן להשלים עם זה) כך שגם את ההיריון הזה התחלתי במשקל מעט נמוך מהרצוי. אז מה, זה אומר שמגיע לי כפל מבצעים??
זה לא הופך את העלייה הגדולה במשקל לקלה יותר או "נסבלת" יותר.. אני גם הייתי שמחה אם הייתי עולה פחות וזאת למרות שאני יודעת שהתחלתי ממשקל נמוך ומניסיון ההיריון הקודם הרוב יורד בלידה... עדיין מקטרת.. ואחרי הכל, מודה ומתוודה, לא עושה כלום בנידון וטוחנת כל היום.
, כבר אמרתי??

Ferbers

New member
אצלי...

התחלתי בעודף קל של 2 ק"ג, אבל אני סופרת את העלייה מההגעה למשקל הרגיל כלומר את כל הירידה של ההתחלה לא ספרתי, עד שהגעתי למשקל הגוף הרגיל שלי (אומנם ה-BMI היה תקין גם בתחילת ההריון, אבל כל אחת והמשקל הרצוי שלה) ואז התחלתי לספור עלייה (כאמור כרגע חצי ק"ג)

המהמהמהממממ...אל תשכחי שאת בשבוע 37!

ואני אשמח להגיע לשבוע שלך עם עלייה כמו שלך.

התחלתי עם משקל תקין :56 קילו מטר 64.

פיצקי12

New member
ירדתי קצת כהכנה לכניסה להריון

בשנים האחרונות יש לי קצת נדנדה עם המשקל, רוב חיי הייתי במשקל תקין עד נמוך, כמובן שכשעברתי לגור עם בן זוגי עליתי (בסביבות 9 קילו!! רק מג'אנק פוד)
לפני החתונה עשיתי דיאטה עם דיאטנית של סטודיו סי משולבת בהתעמלות וירדתי בהדרגה 10 קילו (השימלה הייתה גדולה עלי בחתונה)
אחרי שנה - שנה וחצי עליתי שוב בסביבות 6 קילו, וידעתי שאני רוצה לרדת אותם לפני הכניסה להריון אז שוב הלכתי לדיאטנית ולסטודיו, ירדתי בסביבות 5 ובדיוק בחודש שסיימתי את המפגשים איתה נכנסתי להריון!
אז אני קצת מתבאסת לקרוא כאן על בנות שעלו חצי קילו והן כמעט בשבוע שלי (סתם מקינאה!!)
אבל מצד שני עליתי בדיוק מה שהדיאטנית כתבה לי שאני אמורה לעלות, (בשליש הראשון ירדתי קצת, ועכשיו בשבוע שבועיים האחרונים עליתי קצת בבת אחת)
אז עכשיו חזרתי למשקל של לפני הדיאטה +5 קילו, אבל זה רק בבטן אז זה בסדר

krina

New member
אני התחלתי על גבול המשקל התקין..

כך שעכשיו העליה נחשבת באמת מאסיבית.. :{

עונננה

עליתי עד כה - 11 ק"ג

שבוע 34

שומרת על המשקל או אוכלת בלי חשבון? - אוכלת בלי חשבון גם בהיריון וגם בשגרה... לא יודעת לשמור ומעולם לא הייתי צריכה.. יחד עם זה, הפעם מכיוון שאני בשמירה מלאה, נדמה שהמשקל מטפס למעלה הרבה יותר מהר (בהיריון הקודם סיימתי עם עלייה של 11 ק"ג בשבוע 42++) והגעתי כבר למשקל מכובד ומעט מתסכל (למרות שהתחלתי רזה מאוד).

איך את מרגישה עם עצמך - מרוצה או מתוסכלת? האמת, הדבר שאני הכי "לא אוהבת" בהיריון הוא עניין הבטן הגדולה והעלייה במשקל.. כולם אומרים לי שיש לי בטן נורא קטנה ואני נראית נהדר אבל אני ממש ממש לא מרגישה ככה. אני מרגישה כמו
, בעיקר משום שאני רגילה להיות מאוד רזה בשגרה. חוצמיזה שהשמירה לא מיטיבה עם הגוף שלי ואני מרגישה מאוד מנוונת, אפילו אם אני לא מאוד "שמנה". הכל כבד לי וקשה לי כי הגוף כבר 5 חודשים כמעט במנוחה. בהיריון הראשון כל הק"ג העודפים ירדו ממש מהר אחרי הלידה, זה לא העניין, אני יודעת שאחזור לעצמי רק שקצת קשה לי עם השינויים הקיצוניים הללו בגוף ועם הכבדות. בעלי דווקא מאוד אוהב את המראה ההיריוני, את הבטן הגדולה ואת הציצי (שהפעם גדל ללא מעצורים) והוא כל הזמן טורח להזכיר לי כמה אני סקסית בעיניו אבל אני ממש לא מרגישה ככה...

מאiשרת

New member
היי חדשה פה..

אז ברוכה הבאה,
ומגיבה לך..
אני בשבוע 19+5 וכרגע רק ירדתי.
ירדתי 10 קילו מהקאות.
אני אוכלת ארוחות קטנות יותר ודופקת בלי חשבון.
אך בכל מקרה התחלתי את ההריון במשקל עודף כך שזה תקין שירדתי מבחינת הרופא, למרות שהמימדים עליתי כבר ויצאה הבטן.

המשך הריון קל בריא ותקין לכולנו

מליתה

New member
עונה

עליתי בערך 5 ק"ג

שבוע 27.

תמיד הייתי אוכלת בריא ומסודר ומתחילת ההריון מקפידה מאוד על התזונה אבל עם זאת הרשיתי לעצמי מדי פעם מתוקים.

לצערי עכשיו אובחנתי עם סוכרת הריון כך שנאלצת להיכנס לדיאטה מתאימה (אם כי לא מאוד שונה מבחינת רכיבי התזונה מאלו שאכלתי קודם) ולהפחית מתוקים משמעותית.

סה"כ אני מאוד מרוצה מההריון ומשתדלת להינות ממנו למרות הקשיים הקיימים.

עונה

עליתי 6 קילו עד עכשיו.

אני בשבוע 25.

לאחרונה התחלתי להתפרע ואני בדרכי להפסיק (גלידות,הרבה חטיפים ומשקאות מתוקים!!ג'אנק פוד !)

בינתיים אני מרוצה ניראה מה יהיה הלאה -אני מתכננת להעלות מקסימום 12-13 קילו!

mitmit11

New member
עונה

בהריון הנוכחי בינתיים 12.5 ק"ג, בקודם 15 ק"ג
השקילה מ- 38+0
אוכלת בלי חשבון. מה שישאר ירד אח"כ או שישאר בתחת....
האמת שאת ההריון הזה התחלתי מינוס 5 ק"ג ממה שהתחלתי את הקודם. אני מרגישה יותר קלילה ונראה לי שאם היו עליי העוד כמה ק"ג האלה היה לי עכשיו הרבה יותר קשה עם החום ובריצות אחרי הדובון. מבחינה חיצונית - מבסוטב כתמיד. מעולם לא הייתי מוטרדת ממראה חיצוני, מודה שאני לא מאלה שמשקיעות בעצמן יותר מדי...

מרגישה דבה לעומתכן...

עליתי בסביחבות ה7
אני שבוע 19.5
לא שומרת, אוכלת הכל מהכל
מתוסכלת! היום מתחילה בסטודיו סי אולי אני אתחיל להיכנס למשמר

למעלה