פתיחת פורום צמחים לגינה ולבית

פתיחת פורום צמחים לגינה ולבית

אנו שמחים להודיע על פתיחת פורום צמחים לגינה ולבית בניהולו של משה זר אביב.
באותה הזדמנות, נודה לעירית הגדולה על תקופת ניהול פורום צמחי בר.

המשך גלישה נעימה

tristis

New member
כלומר סגירת פורום צמחי בר

ככה, פשוט מחליפים את שם הפורום? ואת התוכן?

ע נ נ ת

New member
אבל כבר יש פורום גינון

מה הערך המוסף של הפורום הזה על פורום גינון, מעבר לסמנטיקה של השם? אני לא רואה הבדל בתכנים.

motior

Member
מה ההבדל בין הפורום הזה לפורום גינון?

והיכן יבקרו הגולשים המתעניינים בצמחי בר? כנראה לא בתפוז

יובל 42

New member
סה"כ היה צפוי

הפורום חסר פעילות מזמן.
יש שבועות שלמים בלי הודעה.
ההודעה התחתונה בעמוד הזה היא מלפני חודש.
לפורום שמייצר עמוד בחודש אין ממש זכות קיום.
כולם עברו לפייסבוק.
&nbsp
הדבר הטפשי היחיד הוא שלא סגרו את הפורום לחלוטין
אלא עשו אותו פורום מקביל לפורום גינון.
יאללה ביי.

מיכי 10

Member
גם אני הופתעתי מאד מאד, והצטערתי. מה גם שיש פורום גינון.

פורום מקביל

מצטער שנסגר פורום צמחי בר, גם אני הופתעתי שיש פורום שעוסק באותו נושא. האפשרויות הן לסגור פורום זה או לשנות את הכיוון שלו לרכישה נכונה של צמחים שתילתם והחזקתם.
צמחי גינה בעקר שזה הוא תחום ההתמחות שלי לעומת זיהוי צמחים, צמחי בית בעקר, כפי שמופיע בפורום השני. לדעתי רכישת צמחים ושתילתם עפ"י עונות השנה מעסיקה את רוב המתעניינים וקבלת תובנות בעניין זה יכולה להועיל לרבים.

wapy

New member
נרקיסים בעמק גלילות - מלך הביצה

טיול אל הנרקיסים - היום מספר מקבצים - בעוד שבועיים מרבדים
לפני היציאה זכרו שעלול להיות בוצי בתקופה זו, לכן חשוב להצטייד במגפיים או נעליים עמידות למים. הדרך הנוחה והבטוחה היא להגיע אל מפגש הרחובות דרזנר וגרונר ברמת אביב ג', לחנות ולעבור בין הבתים לכוון צפון. אחרי סוללת עפר קטנה משתרע המישור. פנו ימינה עם דרך העפר המתעקלת צפונה ועוברת ליד "מערות אפקה", ריכוז מערות קבורה שומרוניות. ניתן להציץ פנימה ולזכור לחזור למקום בסוף החורף כאשר פורחות כאן בלבן מאות עיריות. המשיכו צפונה ואחרי עצי האקליפטוס תגיעו לנחל אחיה, ערוץ קטן אך לעתים בוצי או זורם קלות ומציב אתגר עבירות מסוים.
עברתם? עכשיו אפשר ליהנות מיופיים וריחם של הנרקיסים בריכוזים שונים בשדה.
ללחוץ כדי לדעת
https://www.facebook.com/wapy.land
ש.ח. ירושלים

גם אני הופתעתי

כאשר חזרתי מטיול של ארבעה ימים, רציתי לספר על המציאות הבוטניות וגיליתי שאין יותר פורום צמחי בר.
כתבתי תגובה שההנהלה המכובדה מצאה לנכון למחוק.

מרב נוב

New member
מה הקשר בין מחט לתחת?

פורום העוסק בצמחים לגינה ולבית כבר יש כאן. פורום גינון.
פורום צמחי בר הוא משהו אחר.
אם ההנהלה מוצאת לנכון לסגור את פורום צמחי הבר מפני שאינו פעיל, זה נכון, אך יש ליידע את הציבור לקראת הצעד הזה ובעיקר את מנהלת הפורום.

שלום מרב ועירית!

נראה שנקלעתי לעין הסערה ביניכם לבין תפוז. אני מניח שהפורום נסגר בגלל חוסר פעילות והעניין של הכפילות נודע לי בדיעבד אולם אינה קשורה לענינכם.
במידה וחשוב לכם נושא צמחי הבר ואתם מחפשים פלטפורמה לנהל אותו אין שום מניעה שתמשיכו להתנהל בפורום זה. אני איני מתמצא בתחום אולם תוכלו להתכתב ביניכם.ולהחליף דעות ורעיונות.
נסו בבקשה להיות מעשיים ולא רק מתלוננים. מבחינתי הבמה לרשותכם ואיני חושב שתפוז יתערבו הנושא.
תודה
משה זר אביב

מרב נוב

New member
תודה על הצעת האכסנייה

אני מבינה את העילה לסגירת הפורום.
עלי למצוא את אחיו בפייסבוק.

למעלה