שרשור הכוונה ומודיעין סופ"ש 06/07 - 08/07

מצב
הנושא נעול.

trilliane

Well-known member
מנהל
מחיפה לתל אביב במוצ"ש מוקדם...

יש לי הצגה ב-21:00 ולכן אני צריכה להיות בסביבות 20:30 בת"א. היה אמור להיות לי הערב טרמפ וזה לא קרה...

הכי מוקדם שמצאתי באגד זה 909 שיוצא מנהריה ב-18:15, מגיע למפרץ ב-18:49 (משוער) וזה הגיוני, אבל לפי הלו"ז באתר אגד הוא מגיע ללב ת"א רק ב-20:49 וזה כבר מאוחר לי מדי. האם זה לו"ז ריאלי? האם זה בכלל קו שיש עליו מקום אם עולים במפרץ?

בפעם הקודמת שהייתה לי הופעה ב-21:00 בפארק הירקון (פט שופ בויז הופיעו ממש לפני חודש) לא יכולתי לנסוע ברכבת, כמובן, ולכן נשארתי אצל המשפחה במרכז כל הסופ"ש... (וגם אז לא הצלחתי להגיע בתח"צ לפארק כי הייתי שאננה וחשבתי שבמוצ"ש אין מצוקת תח"צ וטעיתי טעות חמורה... בסוף נאלצתי לקחת מונית ספיישל לפארק וגם זה בקושי, יצאה לי הנשמה
).

איזו מכה.

dror2110

New member
קו 900 ממרכזית חוף הכרמל

יש לי הצגה ב-21:00 ולכן אני צריכה להיות בסביבות 20:30 בת"א. היה אמור להיות לי הערב טרמפ וזה לא קרה...

הכי מוקדם שמצאתי באגד זה 909 שיוצא מנהריה ב-18:15, מגיע למפרץ ב-18:49 (משוער) וזה הגיוני, אבל לפי הלו"ז באתר אגד הוא מגיע ללב ת"א רק ב-20:49 וזה כבר מאוחר לי מדי. האם זה לו"ז ריאלי? האם זה בכלל קו שיש עליו מקום אם עולים במפרץ?

בפעם הקודמת שהייתה לי הופעה ב-21:00 בפארק הירקון (פט שופ בויז הופיעו ממש לפני חודש) לא יכולתי לנסוע ברכבת, כמובן, ולכן נשארתי אצל המשפחה במרכז כל הסופ"ש... (וגם אז לא הצלחתי להגיע בתח"צ לפארק כי הייתי שאננה וחשבתי שבמוצ"ש אין מצוקת תח"צ וטעיתי טעות חמורה... בסוף נאלצתי לקחת מונית ספיישל לפארק וגם זה בקושי, יצאה לי הנשמה
).

איזו מכה.
קו 900 ממרכזית חוף הכרמל
הראשון בשבת יוצא בשעה 17:20.

trilliane

Well-known member
מנהל
נכון, תודה! הבנתי עכשיו למה פספסתי: באתר של אגד הוא מציג

קו 900 ממרכזית חוף הכרמל
נכון, תודה! הבנתי עכשיו למה פספסתי: באתר של אגד הוא מציג
אוטומטית את העמוד השני מתוך שניים ושם כתובה השעה 20:00...

מכיוון ששאר הקווים מתחילים מאוחר לא ניסיתי לשחק עם זה. למה להציג קודם את הדף השני ולא את הראשון? לאגד הפתרונים.

trilliane

Well-known member
מנהל
אגב, כדאי לעלות עליו או שהוא עמוס ועדיף לחכות לאחד הבאים?

קו 900 ממרכזית חוף הכרמל
אגב, כדאי לעלות עליו או שהוא עמוס ועדיף לחכות לאחד הבאים?

trilliane

Well-known member
מנהל
וכמובן, עליתי לאוטובוס והשאלה של הנהג: איזה קוד זה?

אין לזה קוד מיוחד. צריך לבקש מהנהג בדיוק את מה שרשמת

מתברר שהוא נהג מחליף ולא מכיר... אולי זה סבב שבת (אבל זה קרה לי גם עם נהגים שלמיטב ידיעתי אינם מחליפים...). בסוף הוא מצא את קוד 11 אבל לא הצליח לגרום לנסיעה להיות הלוך ושוב. הוא נתן לי לנסוע בלי לשלם על הנסיעה (ואמר שאם יעלה פקח הוא ידבר איתו, אבל אף פעם לא טרח לעלות בשבת) וקניתי אותה מהנהג הבין-עירוני (הוא כבר הצליח לעשות קוד 11 הלוך ושוב).

קוד 11 זה הקוד הרגיל לנסיעה בין חיפה לת"א

מתברר שהוא נהג מחליף ולא מכיר... אולי זה סבב שבת (אבל זה קרה לי גם עם נהגים שלמיטב ידיעתי אינם מחליפים...). בסוף הוא מצא את קוד 11 אבל לא הצליח לגרום לנסיעה להיות הלוך ושוב. הוא נתן לי לנסוע בלי לשלם על הנסיעה (ואמר שאם יעלה פקח הוא ידבר איתו, אבל אף פעם לא טרח לעלות בשבת) וקניתי אותה מהנהג הבין-עירוני (הוא כבר הצליח לעשות קוד 11 הלוך ושוב).
אין קוד מיוחד להלוך ושוב ולנסיעת המשך.
[URL]http://www.egged.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8-1593-%D7%98%D7%91%D7%9C%D7%AA-%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D.aspx[/URL]

trilliane

Well-known member
מנהל
אז איך הם מוסיפים את הפיצ'רים האלה? כי הנהג העירוני לא ידע

אין קוד מיוחד להלוך ושוב ולנסיעת המשך.
[URL]http://www.egged.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8-1593-%D7%98%D7%91%D7%9C%D7%AA-%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D.aspx[/URL]
אבל הנהג הבין-עירוני ידע, כמובן (תודה לאל...), ויצאה לי פתקית עם המחיר והכיתוב הנכונים.

יש במכשיר של אגד אפשרות לעשות זאת. אני לא יודע איך

אבל הנהג הבין-עירוני ידע, כמובן (תודה לאל...), ויצאה לי פתקית עם המחיר והכיתוב הנכונים.
846 ודאי יידע להסביר כיצד.
הגיוני שנהג בקו 910 או 900 יכיר את זה טוב ואילו נהג בקו עירוני בחיפה פחות. הנהגים בקווים 900, 910, 921, 940, 947, 960 וכד' משתמשים בכך הרבה ואילו נהגים בקווים עירוניים בחיפה הרבה פחות, אם בכלל.

arseny92

Well-known member
מנהל
לכרטיסיות המשך אין קודי שיתוף, המערכת משמשת פיצ'ר מיושן

846 ודאי יידע להסביר כיצד.
הגיוני שנהג בקו 910 או 900 יכיר את זה טוב ואילו נהג בקו עירוני בחיפה פחות. הנהגים בקווים 900, 910, 921, 940, 947, 960 וכד' משתמשים בכך הרבה ואילו נהגים בקווים עירוניים בחיפה הרבה פחות, אם בכלל.
לסמן נסיעת המשך עם כרטיסית הלוך שוב בשני קודי כרטוס מורחב וקוד סוג תקפות כרטוס תעריף כרטיסיה ללא קוד מזהה חוזה משותף (predefined)
&nbsp
ראו כאן : http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/394/182068041/אקטואליה/תחבורה_ציבורית
&nbsp
סוג תקפות 1, בקישור לקוד אשכול מתאים, כרטוס מורחב 11 או 12, וכרטיסיה בקוד כרטוס מורחב 72 במחיצת חוזה נוספת עם מספר נסיעות ההמשך

trilliane

Well-known member
מנהל
אוי ואבוי
אין סיכוי שאדע להסביר ולא פלא שהם מסתבכים.

לסמן נסיעת המשך עם כרטיסית הלוך שוב בשני קודי כרטוס מורחב וקוד סוג תקפות כרטוס תעריף כרטיסיה ללא קוד מזהה חוזה משותף (predefined)
&nbsp
ראו כאן : http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/394/182068041/אקטואליה/תחבורה_ציבורית
&nbsp
סוג תקפות 1, בקישור לקוד אשכול מתאים, כרטוס מורחב 11 או 12, וכרטיסיה בקוד כרטוס מורחב 72 במחיצת חוזה נוספת עם מספר נסיעות ההמשך
אוי ואבוי
אין סיכוי שאדע להסביר ולא פלא שהם מסתבכים.

olli3

New member
מנהל
לא רציתי להגיב בשרשור הישן, אז תגובה בהמשך לדברים...

).

איזו מכה.
איכשהו יצא ששכחתי לכתוב שגם באולגה וגם במחלף אור עקיבא ניתן להחליף גם ל910 וגם ל947, שניהם עוצרים בשני מקומות אלו. כך שגם אם לא הספקת את 910 שיוצא 10 דקות לפני כן, יש גם את 947 בתדירות של כל 25 דקות בשעה שאת נוסעת.
&nbsp
לכן ציינתי שאם יש סיכון שתפספסי רכבת בת"א האונ', אופציית נסיעה עם 825 לאולגה והחלפה ל910/947 היא אופציה טובה.
&nbsp
בנוגע לתשלום, נסיעה מת"א לאולגה תעלה 16 ש"ח ונסיעה מאולגה לחיפה תעלה 16 ש"ח. נסיעה מת"א לאור עקיבא תעלה כמו לחיפה - 21.5 ומאור עקיבא לחיפה 16.
&nbsp
אם משווים את זה לאוטובוס עירוני לרכבת האונ' + רכבת לחיפה + עירוני בחיפה = 5.90+27.50+5.90= 39.30 ש"ח.
&nbsp
כמובן שכל המחירים חושבו לפי נסיעה בודדת, לפני הנחת ערך צבור. ובזה שאת מקבלת נסיעת המשך בחיפה ללא תשלום נוסף לשירות עירוני. כך שמבחינת עלות זה עדיין יוצא לך יותר זול מרכבת (דרך אולגה) ודומה לרכבת (דרך אור עקיבא).

trilliane

Well-known member
מנהל
תודה. אגב, 947 לא נורא איטי? או שאני מתבלבלת עם קו אחר?

איכשהו יצא ששכחתי לכתוב שגם באולגה וגם במחלף אור עקיבא ניתן להחליף גם ל910 וגם ל947, שניהם עוצרים בשני מקומות אלו. כך שגם אם לא הספקת את 910 שיוצא 10 דקות לפני כן, יש גם את 947 בתדירות של כל 25 דקות בשעה שאת נוסעת.
&nbsp
לכן ציינתי שאם יש סיכון שתפספסי רכבת בת"א האונ', אופציית נסיעה עם 825 לאולגה והחלפה ל910/947 היא אופציה טובה.
&nbsp
בנוגע לתשלום, נסיעה מת"א לאולגה תעלה 16 ש"ח ונסיעה מאולגה לחיפה תעלה 16 ש"ח. נסיעה מת"א לאור עקיבא תעלה כמו לחיפה - 21.5 ומאור עקיבא לחיפה 16.
&nbsp
אם משווים את זה לאוטובוס עירוני לרכבת האונ' + רכבת לחיפה + עירוני בחיפה = 5.90+27.50+5.90= 39.30 ש"ח.
&nbsp
כמובן שכל המחירים חושבו לפי נסיעה בודדת, לפני הנחת ערך צבור. ובזה שאת מקבלת נסיעת המשך בחיפה ללא תשלום נוסף לשירות עירוני. כך שמבחינת עלות זה עדיין יוצא לך יותר זול מרכבת (דרך אולגה) ודומה לרכבת (דרך אור עקיבא).
מסתמן שאסע מחר לת"א באוטובוס ולכן כבר תהיה לי נסיעה חזור ולכן אעדיף כמובן לעשות אותה באוטובוס אחד. כנראה שלא תהיה לי בררה אלא לחתוך מוקדם... אבל נחיה ונראה.

947 בין נתניה לחיפה זה קו מהיר, הקטע האיטי שלו לא רלוונטי לך

מסתמן שאסע מחר לת"א באוטובוס ולכן כבר תהיה לי נסיעה חזור ולכן אעדיף כמובן לעשות אותה באוטובוס אחד. כנראה שלא תהיה לי בררה אלא לחתוך מוקדם... אבל נחיה ונראה.
947 בין נתניה לחיפה זה קו מהיר, הקטע האיטי שלו לא רלוונטי לך

guya72

New member
קו 947

קו 947
נוסע מחיפה לירושלים דרך נתניה ונתב"ג. איננו מגיע לת"א.

tenen

New member
מנתניה יש לה מוניות שירות לת"א ולכן אין שום בעיה

קו 947
נוסע מחיפה לירושלים דרך נתניה ונתב"ג. איננו מגיע לת"א.
מנתניה יש לה מוניות שירות לת"א ולכן אין שום בעיה
היא נהנית מהחלק המהיר שלו בין חיפה לנתניה על כביש החוף ואז עוברת למוניות שירות שיוצאות כל כמה דקות לת"א.

trilliane

Well-known member
מנהל
ממכללת לוינסקי לצפון בן יהודה (בערך פינת נורדאו)

ממכללת לוינסקי לצפון בן יהודה (בערך פינת נורדאו)
אני מבינה שזה 26 או 125 וכנראה לא תהיה לי בררה אלא לרדת באִבְּן גַּבִּירוֹל באזור נורדאו (התחנה לפני או אחרי הצומת?) וללכת קצת ברגל... או שיש אפשרות טובה יותר?

אגב, איזה משניהם מהיר יותר? נראה לי שבסה"כ המסלול די דומה, אלא אם המעבר של 125 בנמיר וביהודה המכבי מאט אותו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה