? שרשור הכוונה ומודיעין 01/07

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

kירית

New member
olli3 בהמשך להכוונה מתאריך 29/06 מגני תקווה

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

לרחוב כישור 4 בת״א ראשית אני מודה לך המון על העזרה אני מתחילה ללמוד שם ולכן צריכה את אפשרות הגעה המהירה ביותר. את אמרת לי לקחת קו 56 עד עזריאלי ומשם לעלות על קו 42 ולרדת ברחוב שלמה פינת אלפילט אבל לפי לוח נסיעות של קו 42 התחנות היחידות ברחוב שלמה הם דרך שלמה/שד׳ הר ציון ודרך שלמה/בן עטר ודרך שלמה / דרך קיבוץ גלויות אני ירדתי לפי הנהג בשלמה/קיבוץ גלויות ואז אני צריכה ללכת כ 10 דקות במסלול מבלבל ואפילו בחזור התבלבלתי ולא הגעתי חזרה לרחוב שלמה אשמח לעזרה למסלול נוח יותר תודה מראש ובוקר טוב

olli3

New member
מנהל
צר לי, אין תח"צ נוספת לאיזור מכיוונך.

לרחוב כישור 4 בת״א ראשית אני מודה לך המון על העזרה אני מתחילה ללמוד שם ולכן צריכה את אפשרות הגעה המהירה ביותר. את אמרת לי לקחת קו 56 עד עזריאלי ומשם לעלות על קו 42 ולרדת ברחוב שלמה פינת אלפילט אבל לפי לוח נסיעות של קו 42 התחנות היחידות ברחוב שלמה הם דרך שלמה/שד׳ הר ציון ודרך שלמה/בן עטר ודרך שלמה / דרך קיבוץ גלויות אני ירדתי לפי הנהג בשלמה/קיבוץ גלויות ואז אני צריכה ללכת כ 10 דקות במסלול מבלבל ואפילו בחזור התבלבלתי ולא הגעתי חזרה לרחוב שלמה אשמח לעזרה למסלול נוח יותר תודה מראש ובוקר טוב
צר לי, אין תח"צ נוספת לאיזור מכיוונך.
הקו היחיד שעובר ברחוב שלבים פינת הכישור הוא קו 192 אשר פועל בבוקר מראשל"צ דרך חולון לשם ובערב ממסוף רידינג דרך מרכז תל אביב לשם.
&nbsp
מלבד קו 42 תוכלי להשתמש בקו 83 שיש לו תחנה בסלמה פינת אלפילט, זה יקצר לך את ההליכה בדקה.
&nbsp
בחזרה עלייך לצאת מרחוב הכישור ימינה לרחוב שלבים, בצומת המרומזר להמשיך ישר לרחוב אלפילט ואז לפנות שמאלה לסלמה, שם ממוקמת תחנת האוטובוס בכיוון החזרה.
&nbsp
תח"צ נוספת יש רק ברחוב הרצל פינת התחייה ומשם זה מרחק הליכה זהה. לשם מגיעים קווים 84/98/163/201 של אגד אשר יוצאים ממרכזית ת"א, קווים 3/72/172 של דן שניתן לעלות עליהם מאלנבי ורחוב העליה ו157/451/457/461 של קווים שניתן לעלות עליהם מהתחנה המרכזית.
&nbsp
על מנת להתחבר לתח"צ הזאת ניתן להשתמש בקו 168 של קווים לרחוב אלנבי, מעבר לצד השני והמשך עם 3/72/172 של דן. אם תרצי לנסוע דרך התחנה המרכזית תוכלי להחליף מ168 בתחנה הראשונה בלה גווארדיה לקווים 36/37 של קווים ו31/34/52 של דן (לא כדאי לעלות על 104 למרכזית כי הוא מסתובב קצת לפני כן ולא נוסע בדרך ישירה למרכזית).
&nbsp
ברוב המקרים זה יאריך לך את הדרך מבחינת זמן נסיעה ויחסוך לך זמן בחציית כבישים מבחינת זמן ההליכה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

קו מראשון לרחוב דובנוב בת"א
איזה קו מגיע ממזרח ראשון לציון לקאמרי בתל אביב?

shalem120

New member
קו 259 - משך נסיעה בפועל מכ"ס לת"א

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום רב,
מישהו יכול לספר לי, מנסיונו בפועל, מתי מגיע בד"כ קו 259 היוצא ב-0700 בבוקר מכ"ס לתחנת רכבת בני-ברק או לרחוב ראול ולנברג בת"א?
שימו לב שרק לאחרונה הוקדמה היציאה של קו 259 לשעה 0700, אז אנא ענו רק אם כבר הזדמן לכם לנסוע בנסיעה הספציפית הזו.
הלו"ז המשוער הנקוב באתר משרד התחבורה טוען שהקו מגיע לתחנת רכבת בני-ברק ב- 0740, וקצת קשה לי להאמין בכך, בייחוד בשל העובדה שהזמנים המשוערים באתר משרד התחבורה בד"כ לא ריאליים בשעות העומס.
תודה מראש,
גיל.

olli3

New member
מנהל
אתה יכול לבדוק בעצמך דרך אפליקציה

שלום רב,
מישהו יכול לספר לי, מנסיונו בפועל, מתי מגיע בד"כ קו 259 היוצא ב-0700 בבוקר מכ"ס לתחנת רכבת בני-ברק או לרחוב ראול ולנברג בת"א?
שימו לב שרק לאחרונה הוקדמה היציאה של קו 259 לשעה 0700, אז אנא ענו רק אם כבר הזדמן לכם לנסוע בנסיעה הספציפית הזו.
הלו"ז המשוער הנקוב באתר משרד התחבורה טוען שהקו מגיע לתחנת רכבת בני-ברק ב- 0740, וקצת קשה לי להאמין בכך, בייחוד בשל העובדה שהזמנים המשוערים באתר משרד התחבורה בד"כ לא ריאליים בשעות העומס.
תודה מראש,
גיל.
אתה יכול לבדוק בעצמך דרך אפליקציה
או דרך האתר של "איפה בוס". כל אפליקציה תוכל להציג לך מתי קו 259 מגיע לרכבת בני ברק. כל שעליך לעשות הוא לבחור בתחנה של רכבת בני ברק ולהמתין עד שיופיע סימן של חץ, או שנותרו 2-3 דקות להגעתו. כך תדע מהו זמן הנסיעה בו.
&nbsp
אותו הדבר באתר איפה בוס.

n22222

New member
מתחנת רכבת ת"א מרכז לרח' רש"י בר"ג

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מבקשת לדעת איך מגיעים מתחנת רכבת ת"א מרכז לרח' רש"י 10 ברמת -גן.
איפה ממוקמות התחנות של הקווים הרלוונטיים כשיוצאים מתחנת הרכבת?
מה התדירות ומשך הנסיעה בשעות הבוקר המאוחרות?

תודה מראש

orchilit

New member
תשובה

תודה מראש
תשובה
את יכול לצאת ברכבת מרכז או לכיוון הבורסה או לכיוון ת"א (ארלוזורוב)
1. כיוון ת"א - את יוצאת לכייון היציאה הראשית, לרח' הראשי (על פרשת דרכים, המשך רח' ארלוזורוב), חוצה את הכביש ובתחנות מימינך (התחנה השנייה והשלישית) יש את הקווים - 38/40/70/82/141/240 - על הקווים מורידים בתחנת ז'בוטינסקי/רש"י/משטרת ר"ג. רש"י 10 זה די בהתחלת הרחוב.
התדירות המשולבת שלהם גבוהה מספיק. לא תחכי יותר מ2-3 דק' כנראה. גם זמן הנסיעה קצר כי בשעות הבוקר המאוחרות ציר ז'בוטינסקי זורם.

2. כיוון בורסה - את יוצאת לכיוון הבורסה, ויוצאת לכיוון רח' ז'בוטינסקי (ימינה מסוף הגשר), ממשיכה לצומת (עלית), חוצה את ז'בוטינסקי (2 חציות, ז'בוטינסקי ואבא הלל/ארלוזורוב ר"ג) ושם יש תחנות של קווים 38/40/51/66/68/69/70/82/140/141/240/641 שתדירותם המשותפת היא סופר גבוהה . (מדובר בתחנה אחת אחרי תחנת רכבת מרכז).

olli3

New member
מנהל
את בטוחה שאתה רוצה את רשימת כל הקווים? :)

תודה מראש
אז הנה הם:
&nbsp
38/40/50/51/70/82/140/141/166/240/250/350 של דן
&nbsp
68/69/169/641 של קווים.
&nbsp
מכל הקווים (מלבד 641) יורדים בתחנת ז'בוטינסקי/רש"י , תחנת דב גרונר. מקו 641 יורדים בז'בוטנסקי פינת קריניצי. בשני המקרים, חוצים לצד השני ונכנסים לרחוב רש"י.
&nbsp
אם את רוצה תחנה אחת ממנה ניתן לעלות על כל הקווים, צאי מתחנת הרכבת ביציאת רמת גן (גשר הבורסה), הגיעי לצומת עלית ועברי לצד השני. שם עוצרים כל הקווים שציינתי בשורה של 4 תחנות אוטובוס.
&nbsp
אם את מעדיפה לצאת ביציאת ת"א:
&nbsp
1. איך שאת יוצאת מתחנת הרכבת תראי משמאלך מסוף אוטובוסים, ממנו מתחיל את נסיעתו קו 69 של קווים. תוכלי להצטייד מראש בלו"ז של קו 69 ואם הוא יוצא תוך זמן קצר תוכלי להשתמש בו.
&nbsp
2. קווים 38/40/70/82/166/240 של דן עוצרים ברחוב "על פרשת דרכים" מדובר ברחוב שאליו יוצאים מרכבת מרכז ביציאת ת"א. חוצים לצד השני ובשורת התחנות שמימינך עוצרים הקווים הנ"ל.
&nbsp
3. קווים 50/51/140/141/250/350 של דן ו68/169/641 של קווים עוצרים בדרך בגין (על הגשר שמעל נתיבי איילון). על מנת להגיע לשם עלייך לפנות שמאלה איך שיצאת מתחנת הרכבת, לחלוף על פני הכניסה לתחנת הרכבת ולהמשיך עם עיקול הדרך עד לרמזור, שם את פונה שמאלה (ללא חציית הכביש) וברמזור הבא את חוצה לצד השני, שם נמצאות התחנות.
&nbsp
בחזור מומלץ בחום לרדת בתחנת צומת עלית - בורסה. בחזור כל הקווים מלבד 69 ו166 עוצרים בדרך בגין, רחוק מאד מתחנת הרכבת.

n22222

New member
לגבי הנסיעה בחזרה + עלות נסיעה

אז הנה הם:
&nbsp
38/40/50/51/70/82/140/141/166/240/250/350 של דן
&nbsp
68/69/169/641 של קווים.
&nbsp
מכל הקווים (מלבד 641) יורדים בתחנת ז'בוטינסקי/רש"י , תחנת דב גרונר. מקו 641 יורדים בז'בוטנסקי פינת קריניצי. בשני המקרים, חוצים לצד השני ונכנסים לרחוב רש"י.
&nbsp
אם את רוצה תחנה אחת ממנה ניתן לעלות על כל הקווים, צאי מתחנת הרכבת ביציאת רמת גן (גשר הבורסה), הגיעי לצומת עלית ועברי לצד השני. שם עוצרים כל הקווים שציינתי בשורה של 4 תחנות אוטובוס.
&nbsp
אם את מעדיפה לצאת ביציאת ת"א:
&nbsp
1. איך שאת יוצאת מתחנת הרכבת תראי משמאלך מסוף אוטובוסים, ממנו מתחיל את נסיעתו קו 69 של קווים. תוכלי להצטייד מראש בלו"ז של קו 69 ואם הוא יוצא תוך זמן קצר תוכלי להשתמש בו.
&nbsp
2. קווים 38/40/70/82/166/240 של דן עוצרים ברחוב "על פרשת דרכים" מדובר ברחוב שאליו יוצאים מרכבת מרכז ביציאת ת"א. חוצים לצד השני ובשורת התחנות שמימינך עוצרים הקווים הנ"ל.
&nbsp
3. קווים 50/51/140/141/250/350 של דן ו68/169/641 של קווים עוצרים בדרך בגין (על הגשר שמעל נתיבי איילון). על מנת להגיע לשם עלייך לפנות שמאלה איך שיצאת מתחנת הרכבת, לחלוף על פני הכניסה לתחנת הרכבת ולהמשיך עם עיקול הדרך עד לרמזור, שם את פונה שמאלה (ללא חציית הכביש) וברמזור הבא את חוצה לצד השני, שם נמצאות התחנות.
&nbsp
בחזור מומלץ בחום לרדת בתחנת צומת עלית - בורסה. בחזור כל הקווים מלבד 69 ו166 עוצרים בדרך בגין, רחוק מאד מתחנת הרכבת.
הקווים בחזור שעוצרים בדרך בגין רחוק מתחנת הרכבת בארלוזורוב - מגיעים לתחנת הרכבת בעזריאלי או שלא בהכרח?
ושאלה נוספת - האם הכרטיס המשולב של רכבת הלוך-חזור + אוטובוס תופס רק לגבי דן או שאפשר לנסוע בכל חברה?
תודה.

olli3

New member
מנהל
חלקם, הנה הרשימה:

הקווים בחזור שעוצרים בדרך בגין רחוק מתחנת הרכבת בארלוזורוב - מגיעים לתחנת הרכבת בעזריאלי או שלא בהכרח?
ושאלה נוספת - האם הכרטיס המשולב של רכבת הלוך-חזור + אוטובוס תופס רק לגבי דן או שאפשר לנסוע בכל חברה?
תודה.
חלקם, הנה הרשימה:
40/50/51/250/350 של דן ו68/169/641 של קווים. כאמור 69 של קווים מגיע עד לפתח תחנת רכבת מרכז ו166 של דן מגיע ל"על פרשת דרכים".
&nbsp
החופשי יומי בגוש דן תקף באגד, דן, קווים ומטרופולין. גם החופשי יומי שמשולב בהלוך ושוב של הרכבת.
&nbsp
אני שוב ממליץ בחום לרדת בתחנת צומת עלית ולהיכנס משם לתחנת הרכבת, ת"א סבידור מרכז. משם מדובר בהליכה הכי קצרה עד לרציף, יותר קצרה מירידה בעזריאלי.

law and order

New member
מרעננה לפתח תקווה מחר בבוקר

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

law and order

New member

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

צריך להגיע מאחוזה רעננה לרחוב השילוח בפתח תקווה ב10 וחצי בבוקר.

מה הדרך המהירה והנוחה ביותר?

olli3

New member
מנהל
קו 504 של אגד מאחוזה עד לצומת גהה.

צריך להגיע מאחוזה רעננה לרחוב השילוח בפתח תקווה ב10 וחצי בבוקר.

מה הדרך המהירה והנוחה ביותר?
שם עוברים לצד השני וממשייכם רגלית אחרי הגשר לפתח תקווה. משם עולים על כל קו של דן ללא יוצא מן הכלל או על 164 של אגד או על 641 של קווים.
&nbsp
מכל הקווים יורדים בז'בוטינסקי פינת הסיבים. נכנסים לרחוב הסיבים ובפניה הראשונה פונים ימינה לרחוב השילוח.
&nbsp
אם תעלי על קו 504 של השעה 9:30, תגיעי בזמן ללא צל של ספק, את תקדימי בכרבע שעה.
&nbsp
בחזרה, קו 504 מתחיל מאוחר יותר (נסיעה ראשונה יוצאת מתל אביב ב2 בצהרים). במידה ותצאי מוקדם יותר, סעי בחזרה לצומת גהה ולכי לתחנה שמתחת לגשר, ממנה את עולה על קו 567 של אגד שמגיע כל רבע שעה. את יורדת ממנו אחרי שתי תחנות, בצומת רעננה מרכז.
&nbsp
בבוקר, אם פספסת את 504, סעי עם כל קו לצומת רעננה מרכז ומשם עלי על קו 567 לצומת גהה. התחנה של 567 בכיוון הנסיעה לצומת גהה נמצאת מחוץ למסוף על הכביש שמוביל לכביש 4.

טנק2

New member
באחוזה רעננה כל קו חוץ מקו 4.

שם עוברים לצד השני וממשייכם רגלית אחרי הגשר לפתח תקווה. משם עולים על כל קו של דן ללא יוצא מן הכלל או על 164 של אגד או על 641 של קווים.
&nbsp
מכל הקווים יורדים בז'בוטינסקי פינת הסיבים. נכנסים לרחוב הסיבים ובפניה הראשונה פונים ימינה לרחוב השילוח.
&nbsp
&nbsp
בחזרה, קו 504 מתחיל מאוחר יותר (נסיעה ראשונה יוצאת מתל אביב ב2 בצהרים). במידה ותצאי מוקדם יותר, סעי בחזרה לצומת גהה ולכי לתחנה שמתחת לגשר, ממנה את עולה על קו 567 של אגד שמגיע כל רבע שעה. את יורדת ממנו אחרי שתי תחנות, בצומת רעננה מרכז.
&nbsp
בבוקר, אם פספסת את 504, סעי עם כל קו לצומת רעננה מרכז ומשם עלי על קו 567 לצומת גהה. התחנה של 567 בכיוון הנסיעה לצומת גהה נמצאת מחוץ למסוף על הכביש שמוביל לכביש 4.
באחוזה רעננה כל קו חוץ מקו 4.
&nbsp

law and order

New member
*אתה

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
*אתה
והסתבכתי.
אתה אומר לקחת קו 504 לכיוון של כפר סבא מאחוזה?
על איזה גשר אתה מדבר? יש את הגשר של מורשה (שלוקח ימינה לתל אביב) מתכוון לגשר הזה?
בנוסף יש לי סטודן על הרב קו, באיזה אופן תיהיה לי העלות הנמוכה ביותר? בדרך כלל אני משלם עד גלילות \ מורשה ומשם עם הסטודן. (3 וחצי שקל)

טנק2

New member
באפשרות שהציג, הוא מדבר על הגשר של מחלף גהה

*אתה
והסתבכתי.
אתה אומר לקחת קו 504 לכיוון של כפר סבא מאחוזה?
על איזה גשר אתה מדבר? יש את הגשר של מורשה (שלוקח ימינה לתל אביב) מתכוון לגשר הזה?
בנוסף יש לי סטודן על הרב קו, באיזה אופן תיהיה לי העלות הנמוכה ביותר? בדרך כלל אני משלם עד גלילות \ מורשה ומשם עם הסטודן. (3 וחצי שקל)
(מפגש כביש 4 עם ז'בוטינסקי). קו 504 פשוט פונה ימינה, לכיוון תל אביב, ולא שמאלה-לכיוון שאליו אתה צריך להגיע.
&nbsp
בעניין העלות-הכי זול יהיה לרדת מ504 במורשה ולעלות על 567 של אגד או 49 של דן. ב49 אפשר להמשיך עד לרמת סיב, ב567 חייבים לרדת בגהה ולהמשיך כפי שOlli 3 ציין.
&nbsp
והעלות-6.9+3.5, חסכון של חצי שקל. אל תשכח לבקש מהנהג הראשון (ב504) 6.90 ש"ח (למורשה)-בקוד מחיר 43.

law and order

New member
רגע לפי אתר אגד לקו 504 יש תחנה

(מפגש כביש 4 עם ז'בוטינסקי). קו 504 פשוט פונה ימינה, לכיוון תל אביב, ולא שמאלה-לכיוון שאליו אתה צריך להגיע.
&nbsp
בעניין העלות-הכי זול יהיה לרדת מ504 במורשה ולעלות על 567 של אגד או 49 של דן. ב49 אפשר להמשיך עד לרמת סיב, ב567 חייבים לרדת בגהה ולהמשיך כפי שOlli 3 ציין.
&nbsp
והעלות-6.9+3.5, חסכון של חצי שקל. אל תשכח לבקש מהנהג הראשון (ב504) 6.90 ש"ח (למורשה)-בקוד מחיר 43.
בצומת מורשה ומשם הוא ממשיך ישר, כלומר אני יורד תחנה אחת אחרי מורשה? (מחלף גהה \ זבוטינסקי מערב)
משם אני עולה לגשר (באותו כיוון שממנו אני יורד?) ועולה על כל קו של דן עד זבוטינסקי?
קו 504 יוצא מבית לוינשטין ונוסע לכיוון רעננה מרכז?

לגבי המחיר, לא הבנתי, אני משלם 3.5 עד מורשה וממורשה יש לי שימוש ברבקו סטודן שלי? פתח תקווה מכוסה באזור לא?

olli3

New member
מנהל
הרשה לי לעשות סדר בכל הבלאגן כאן>>>

בצומת מורשה ומשם הוא ממשיך ישר, כלומר אני יורד תחנה אחת אחרי מורשה? (מחלף גהה \ זבוטינסקי מערב)
משם אני עולה לגשר (באותו כיוון שממנו אני יורד?) ועולה על כל קו של דן עד זבוטינסקי?
קו 504 יוצא מבית לוינשטין ונוסע לכיוון רעננה מרכז?

לגבי המחיר, לא הבנתי, אני משלם 3.5 עד מורשה וממורשה יש לי שימוש ברבקו סטודן שלי? פתח תקווה מכוסה באזור לא?
1. אין לך סטודן, זה סתם שם טפשי שניתן על ידי "דן" בזמנו. יש לך חופשי שנתי או חופשי סמסטריאלי ולא ציינת איזה. האם מדובר בחופשי שנתי/סמסטריאלי לאיזור השרון בלבד? לאיזור גוש דן בלבד? או מרחבי לשני האזורים יחדיו?
&nbsp
2. במידה ומדובר בחופשי של איזור השרון בלבד, סע עם 504 למורשה, גש לנהג במורשה ושלם על המשך נסיעה בקוד 42 (קוד הנסיעה של גוש דן) באמצעות הרב קו. כל זאת, במידה וטעון לך ערך צבור או כרטיסיה בקוד 42. במידה ולא, תיאלץ לשלם במזומן גם על קטע הנסיעה ממורשה לצומת גהה וגם מצומת גהה לז'בוטינסקי פינת הסיבים.
&nbsp
3. קו 504 אכן יוצא מבית לווינשטיין ונוסע משם על אחוזה עד צומת רעננה מרכז.
&nbsp
שים לב!!!! תחנת הירידה שלך מקו 504 היא צומת גהה, הצומת שחוצה את ציר ז'בוטינסקי! איך שאתה יורד עליך לחזור אחורה, לחצות לצד השני של ז'בוטינסקי, ללכת מתחת לגשר עד שתגיע למסלול האוטובוסים ושם ורק שם תוכל לעלות על קווי דן ו641 של קווים. תחנת הירידה שלך מקווים אלו תהיה בז'בוטינסקי פינת הסיבים!
&nbsp
&nbsp
*** טכנית תוכל להמשיך בקו 504 בלי לגשת ולשלם לנהג במורשה, אבל למרות שתשלם בהמשך, מקטע הנסיעה בין מורשה לצומת גהה שייך לגוש דן ולכן הדבר אינו חוקי.

olli3

New member
מנהל
ודבר חשוב נוסף, בהמשך לדבריו של טנק2.

1. אין לך סטודן, זה סתם שם טפשי שניתן על ידי "דן" בזמנו. יש לך חופשי שנתי או חופשי סמסטריאלי ולא ציינת איזה. האם מדובר בחופשי שנתי/סמסטריאלי לאיזור השרון בלבד? לאיזור גוש דן בלבד? או מרחבי לשני האזורים יחדיו?
&nbsp
2. במידה ומדובר בחופשי של איזור השרון בלבד, סע עם 504 למורשה, גש לנהג במורשה ושלם על המשך נסיעה בקוד 42 (קוד הנסיעה של גוש דן) באמצעות הרב קו. כל זאת, במידה וטעון לך ערך צבור או כרטיסיה בקוד 42. במידה ולא, תיאלץ לשלם במזומן גם על קטע הנסיעה ממורשה לצומת גהה וגם מצומת גהה לז'בוטינסקי פינת הסיבים.
&nbsp
3. קו 504 אכן יוצא מבית לווינשטיין ונוסע משם על אחוזה עד צומת רעננה מרכז.
&nbsp
שים לב!!!! תחנת הירידה שלך מקו 504 היא צומת גהה, הצומת שחוצה את ציר ז'בוטינסקי! איך שאתה יורד עליך לחזור אחורה, לחצות לצד השני של ז'בוטינסקי, ללכת מתחת לגשר עד שתגיע למסלול האוטובוסים ושם ורק שם תוכל לעלות על קווי דן ו641 של קווים. תחנת הירידה שלך מקווים אלו תהיה בז'בוטינסקי פינת הסיבים!
&nbsp
&nbsp
*** טכנית תוכל להמשיך בקו 504 בלי לגשת ולשלם לנהג במורשה, אבל למרות שתשלם בהמשך, מקטע הנסיעה בין מורשה לצומת גהה שייך לגוש דן ולכן הדבר אינו חוקי.
ודבר חשוב נוסף, בהמשך לדבריו של טנק2.
אכן ניתן לרדת מקו 504 במורשה ומאותה התחנה בה ירדת להמשיך עם 49 של דן עד לז'בוטינסקי פינת הסיבים.
&nbsp
אבל, קו 49 פועל בתדירות של כל 20 דקות או כל 30 דקות (תלוי בשעה) ורק אם במקרה אתה רואה אותו מגיע או שיש לך אפליקציית זמן אמת והיא טוענת כי 49 יגיע בדקות הקרובות - רד במורשה.
&nbsp
אחרת, אל תרד מ504 במורשה, גש שוב לנהג, העבר את הרב קו שלך כחופשי שנתי של גוש דן (לקי לי זמן להבין שיש לך חופשי שנתי של גוש דן ולא של השרון), רד בתחנה הבאה (צומת גהה) ופעל כפי שכתבתי בהודעה הקודמת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה