שרשור הכוונה ומודיעין 28/8 - 29/8

מצב
הנושא נעול.

Ruth68

New member
מתל אביב לאמפי אשקלון וחזרה בשעות הערב

שרשור הכוונה ומודיעין 28/8 - 29/8
כמו כן מתי האוטובוס/רכבת אחרונים חזרה וכן כמה זמן לוקחת הנסיעה?

תודה

olli3

New member
מנהל
קו 300 אגד למרכזית אשקלון ומשם>>>

כמו כן מתי האוטובוס/רכבת אחרונים חזרה וכן כמה זמן לוקחת הנסיעה?

תודה
קו 300 אגד למרכזית אשקלון ומשם>>>
או באמצעות קו 6א (אחרון בשעה 20:00) או הליכה רגלית של 20-25 דקות או ספיישל.
&nbsp
מתחנת הרכבת ניתן להגיע לבן גוריון פינת הטייסים באמצעות קו 18א (קו 18 לא מגיע לשם, רק 18א). מדובר במרחק הליכה של 5 דקות מהכניסה לגן הלאומי אשקלון בו ממוקם האמפי.
&nbsp
קו 300 האחרון מאשקלון יוצא בשעה 22:00, לאחר מכן יש שירות מאסף בקו 301 אגד (ואני לא ממליץ על נסיעה באופציה זו) עד השעה 22:45.
&nbsp
בלילות חמישי ובמוצ"ש יש גם קו לילה לת"א, קו 299 אגד היוצא בשעות 22:30, 23:30.
&nbsp
רכבת אחרונה בשעה: 23:15 בימי חול.
&nbsp
זמן הנסיעה ברכבת תלוי באיזו רכבת, הנתונים נמצאים באתר הרכבת. זמן הנסיעה בקו 300 עומד על בין 45-60 דקות, תלוי בשעת הנסיעה ותנאי הדרך. זמן הנסיעה ב301 עומד על כשעה וחצי בשעות הלילה.

yuviran

New member
תלך לתחנה שאחרי הגשר הולכי רגל

מהי הדרך המהירה ביותר
להגיע מאזור הבורסה ברמת גן לתחנה המרכזית בת"א?
אני צריך להיות שם מחר בתשע ורבע בבוקר.
תודה.
משם אתה יכול לקחת 51 שמסיים בתחנה המרכזית או קו 1 שמוריד בהר ציון(יש לך גם קו 70, אך הוא עושה סיבוב גדול אז לא כדאי).

ד"א אם אתה נוסע כדי להחליף שם אוטובוס, יכול להיות שיש אופציות טובות יותר ברכבת מרכז.

JonJon9

New member
שאלתי את זה כי

משם אתה יכול לקחת 51 שמסיים בתחנה המרכזית או קו 1 שמוריד בהר ציון(יש לך גם קו 70, אך הוא עושה סיבוב גדול אז לא כדאי).

ד"א אם אתה נוסע כדי להחליף שם אוטובוס, יכול להיות שיש אופציות טובות יותר ברכבת מרכז.
שאלתי את זה כי
הקווים האלה עוברים באזורים של העבודות של הרכבת הקלה,
ועלולים להיות שם פקקים, בנוסף לעומס הרגיל של הבוקר.
אני חושב שפשוט אסע שלוש תחנות ברכבת- מרכבת מרכז לתחנת ההגנה, זאת נראית לי הדרך הקצרה ביותר.

אולי סמטת רותם?

איך להגיע מאשקלון לפרדס חנה לשדרות רותם
צריך להגיע לשמה מחר בבוקר ובדרך המהירה ביותר תודה
אולי סמטת רותם?
אפשר להגיע ברכבת לתחנת קיסריה-פרדס חנה ולקחת משם אוטובוס. אני לא מכיר טוב את האוטובוסים בפרדס חנה, אבל על פי מפות גוגל, כדאי לקחת את הקווים 4, 10 (ואולי יש קווים נוספים) עד תחנת "דרך למרחב / חבקוק". נסיעה קצרה של פחות מ-10 דקות.

אכן הכונה לסמטת רותם , תודה נשאל כבר שמה

אולי סמטת רותם?
אפשר להגיע ברכבת לתחנת קיסריה-פרדס חנה ולקחת משם אוטובוס. אני לא מכיר טוב את האוטובוסים בפרדס חנה, אבל על פי מפות גוגל, כדאי לקחת את הקווים 4, 10 (ואולי יש קווים נוספים) עד תחנת "דרך למרחב / חבקוק". נסיעה קצרה של פחות מ-10 דקות.
אכן הכונה לסמטת רותם , תודה נשאל כבר שמה

olli3

New member
מנהל
יש מספר אופציות, תלוי לאן צריכים....

נתב"ג בשבת/חג
יש דרך לצאת משם לא במונית פרטית?
יש מספר אופציות, תלוי לאן צריכים....
1. יש מוניות שירות לערים מסויימות ברחבי הארץ.
2. יש שירות שאטלים של רשות שדות התעופה שניתן להגיע איתם לטרמינל 2 הסמוך לצומת אל על. מצומת אל על יש את קו 947 אגד לירושלים שפעיל לפני צאת השבת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה