שרשור הכרות

neurotica

New member
טוב, אני מרימה את הכפפה.

היי, אני מאיה.
אני מנהלת את פורום גלי ובעיקרון עד פתיחת הפורום הזה די אימצנו אלינו את TNN (שירשור כמעט שבועי וחפירות וזה), אבל עכשיו שיש פורום אני מניחה שנעבור לכאן.

(חבל רק שהפורום נפתח בדיוק בשבוע שאין בו פרק, אבל ניחא)

לגבי הסדרה - אני ממש נהנית ממנה עד כה.
היא מבדרת, מרגשת ואפילו למדתי ממנה דבר או שניים.
הדמויות האהובות עלי הן obviously בריאן ודייויד ואני מסרבת לבחור ביניהם.

זהו, מקווה שהסדרה לא תבוטל בקרוב ושהפורום ישרוד.

אה, ומנהלוס, תציג את עצמך גם כן.

Nati17S

New member
|הולכת אחרי מאיה יוהוו|

אני נטלי, בת 18 מהצפון :)
את הסדרה אני מאוד אוהבת וכבר לא יכולה לחכות שהיא תגיע לארץ (במיוחד כדי שתחשף לעוד קהל), ממש שמחתי כששמעתי שהם חתמו ל22 פרקים עם NBC! מרגשת ומשעשעת וסופר מהנה. אני חולה על ברייביד (בריאן ודיויד, כמובן), ושנאייה איז מיי סולמייט. זהו.

gayhighfive

New member
|ווהופורוםגלירוקס|

אז היי. אני הודיה בת 16
אהבתי את הסדרה ואת הרעיון חודשים לפני שהיא עלתה בכלל לאווירXD היא מצחיקה וקלילה ועם זאת היא מראה קומפליקטים שלא באמת רואים בסדרות אחרות ואני אוהבת את זה

דמות האהובה עליי היא בראין
הוא הדבר הכי אדיר שקרה לסדרה הזאת וכל פרק אני אוהבת אותו יותר ויותר
כמובן שלדיוויד יש מקום חשוב בלב שלי ובאופן מוזר כלשהו (במיוחד בגלל שבדרך כלל אני לא אוהבת דמויות כאלו) אני ממש מחבבת את נהנה :)

Ayelet 363

New member
היי

שם: איילת

מה דעתכם על הסדרה עד כה? מאוד נחמדה.
דמות אהובה? בריאן, ואחריו דייויד (והתגעגעתי ללראות את ג'סטין ברת'ה. אני לא מכורה לסרטים שלו, אבל אני מאוד מחבבת אותו, בעיקר בגלל סרטי אוצר לאומי).

shaharory

New member
שלום!

אני שחר, בת 18.
מיותר לציין שאני אוהבת את הסדרה כי אני כאן, ואני ממש נהנית ממנה- במיוחד אהבתי את פרקים 3 ו-6, אבל אני מנסה לא להתאהב יותר מדי כי היא של ריאן מרפי ואני יודעת שיבוא היום שהסדרה תתלוש לי את הלב, תרביץ לו ותנסה להחזיר אותו למקום בחזרה ללא הצלחה, the ryan murphy way.
הדמות האהובה עליי היא כמובן בריאן
אנדרו ראנלס הוא אהובי. the book of mormon זה המחזמר האהוב עליי ולצערי כשראיתי אותו הוא כבר עזב, אבל מזל שיש את הסאונדטראק :)

AccioMoon

New member
אני גם אני גםםם

היי היי, אני אור בת 19

אני ממש שמחה שפתחו פורום לסדרה! ואניבטוחה שהוא יפרח יותר ברגע שהשידור ביס יתחיל (יאי יס)
אני די מאוהבת קשות בדיוויד (ובג'סטין ברת'ה).
ובריוויד

The New Normal

New member
שלום לכולם!

אני שלומי בן 26.

אני נהנה מאד מהסדרה בשלב הזה, אבל אני עדיין חושב שהיא בחיתולים ויש לה פוטנציאל עצום אם רשתות השידור יתנו לה הזדמנות.

אני מאד אוהב את בראין

aesu

New member
אז גם אני.

שקד, בקרוב 18.
אני ממש נהנית מהסדרה עד עכשיו. בראד ודיוויד חמודים ולפי דעתי זה באמת נושא שיותר אנשים צריכים להיות חשופים אליו.
נקווה שריאן מרפי לא ימשיך במנהגו ויהרוס לי את החיים עם הסדרה הזאת.

aשרון

New member
הייי.....

יופי שנפתח פורום לסדרה, מקווה שהיא תשאר באוויר .

שם : שרון . גיל : 34 .

דעתי על הסדרה : ממה ששמעתי עד כה זו סדרה נחמדה.
אישית אני לא אוהב את זה שמרפי בוחר להטיף מוסר לצופים שלו. במקום זה הוא פשוט יכול להראות להם מצבים מחיי היום יום של הדמויות, לא צריך להטיף מוסר כדי לגרום לקהל שלך לחשוב על הנושא שאתה רוצה לקדם .

דמות אהובה : כשהתכנית תעלה לשידור ב yes נדבר על הנושא הזה .

היי

גם אני הגעתי לכאן מGlee (סורפרייז סורפרייז).
אני אנה, בת 23, ועד עכשיו אני די נהנית מהסדרה, היא חמודה וקלילה למרות התכנים שהיא עוסקת בהם, ואין לי כ"כ דמות אהובה, אז אני אלך גם עם בריאן ודייוויד כמכלול.

למעלה