שרשור חתיכים 2014

הוספתי אותו למטה

זה סבסטיאן סטן - וכמובן שהתכוונתי להגיע אליו בשלב מסויים בכל מקרה. הוא אפילו נמצא בקולאג' בחורים למעלה.
&nbsp
העניין הוא שאת ג'יימי אני ראיתי רק בהיה היה. ואומנם הוא חתיך, אבל התפקיד שלו לא ענק אז לא ממש התרשמתי ממנו כשחקן. שני השחקנים האחרים שציינתי מאוד הרשימו אותי ביכולת משחק שלהם (+מראה) במקומות אחרים ולכן בא לי לראות אותם.
&nbsp
&nbsp
ולמקרה שזה לא היה ברור הייתי ציני לגבי פגיעה ברגשות שלי - אבל הכוונה שלי הייתה לכך שטוויסטד אמרה שג'יימי נראה פחות טוב בגיף שאני שמתי.

תאמת בקושי שמתי לב שג'ואל שם

הסתכלתי על זה כמה פעמים ולא מצאתי אותו אבל רק בגלל שהזכרתם אותו אז הנחתי שהוא נמצא

וטוב שתראה את סדרה תבין למה אני התכונתי

האמת נורא שמחתי שמצאתי את התמונה ההיא

בהרבה תמונות הוא לא מוצא חן בעיני יותר מידי, ובזאת אני ממש אוהב את המראה שלו.
&nbsp
בסדר בסדר אני אראה... (אבל יקח זמן)

twisted nerve1

New member
אני רציתי לראות את הסדרה

כי מישהו אמר לי שהיא טובה ושיש דמויות נשיות ראשיות... אני כמעט אף פעם לא רואה דברים (סדרות/סרטים) רק בגלל שחקן, בטח לא כי הוא חתיך (יש מקרים מסויימים שאני אראה סרטים מסויימים בגלל שחקן אבל זה לא יהיה רק בגלל שהוא חתיך, לרוב כי זה סרטים שאני רוצה לראות גם ככה, ובמקרה הכי קיצוני בגלל שאני אוהבת אותו כשחקן ולא רק כי אני חושבת שהוא חתיך...ולפעמים זה בגלל שחקנית גם)

שאת אומרת הסדרה את מתכוונת לעד עצם?

בקשר לחתיך
זה לא סתם פרצוף יפה אלא משהו מעבר . אף פעם לא ראיתי תמונה של מישהו ואמרתי הוא שווה בוא נראה במה הוא משחק . אבל שרואים מישהו בסדרה אפשר להתרשם מעוד איכויות . שאני אוהבת לקרוא לזה בקיצור חתיך

אבל מה שכן יהיה לי קשה לראות סדרה שנחשבת טובה . אם שחקנים בה לא ימצאו חן בעיני

אוקי . אני לא הייתי מתארת אותה כסדרה עם דמויות נשיות ראשיות

בגלל זה חשבתי שכוונה לעד עצם (זאת הסדרה היחידה שאני רואה שעונה לקטוגריה הזאת<דמויות נשיות ראשיות>)

וזה מה שניסתי לרמוז לניק . ב the fall יש רק שתי דמויות. אחת של ההיא מתיקים באפלה ושניה היא של ג'יימי

ורק לצורך הברה לא התחלתי לראות the fall בגלל ג'יימי . התחלתי לראות את עד עצם בגלל ג'יימי
לא שיש לי בעיה להודות שראיתי משהו בגלל שחקן . אבל במקרה של the fall לא הכרתי אותו . ואותה אני לא סובלת . אז לגמרי בחרתי לראות בגלל העלילה

twisted nerve1

New member
אה, אז זה גבר ואישה בלשים?

אולי התבלבלתי. גם אם אחת מהדמויות הראשיות זאת אישה, זה טוב...

לא . את רוצה לדעת את התשובה?

זה לא שאין נשים אבל לא מראים אותם הרבה
"גם אם אחת מהדמויות הראשיות זאת אישה, זה טוב..."

אבל בכל סדרה יש לפחות דמות אחת נשית ראשית לא ?

twisted nerve1

New member
לא הבנתי. אז יש דמות ראשית אישה או לא?

אני חושבת בגדול, יש אולי 3 סוגי סדרות:

1. רוב הסדרות יש דמות אחת ראשית, ועוד כמה שיכולות להיחשב ראשיות, אבל תכלס נאמר שהוא הדמות הראשית (נגיד- דון במד מן, ריק גריימס במתים המהלכים, וולט בשובר שורות וכו'). יש בהם כמה דמויות נשיות שהם גם ראשיות (נגיד פגי במד מן- הכי ראשית מהנשים- ותהיה מועמדת לאמי בקטגוריה הראשית בטח)- אבל עדיין היא לא הדמות הראשית של הסדרה. רוב הסדרות האלה, הדמות הראשית היא של גבר. בייחוד דרמה. יש כאלה שנשים ראשיות (נגיד האישה הטובה היא דוגמא בולטת), ועדיין רובן הדמות הראשית היא גבר.

2. סדרה שיש בערך שני שחקנים ראשיים שפחות או יותר יש להם אותו זמן מסך, ביחוד אם זאת סדרת בלשים או משהו (נגיד בקילינג- נראה לי שהולדר ולינדן היו ראשיים באותה מידה). אז אם יש משהו כזה אז סבבה מבחינתי, כי זה לא הרגשה שהאישה היא "ראשית מהנשים", אלא שבאמת לגבר ואישה יש אותו "מעמד בערך". אבל אני לא רואה הרבה סדרות כאלה של צמד.

3. סדרות אנסמבל- שבהם יש חבורה של אנשים ואין באמת אחד ראשי. נראה לי בעבר היה יותר נפוץ בקומדיות (נגיד "חברים"), אבל יש גם הרבה דרמות כאלה היום (הסמויה, אוז, משחקי הכס").

אז רגע, the fall היא לא סדרה על בלשים? חשבתי בהתחלה מסיבה מסויימת שאני לא זוכרת למה, שזה עם שתי בלשיות. אבל גם אם זאת סדרה כזאת שיש שתי דמויות ראשיות ואחת מהם אישה, אז סבבה. אם יש דמות אחת ראשית ממש של גבר והאישה יותר משנית, פחות סבבה. אני עדיין אראה בלי קשר. אבל חשבתי שזה הקטע הראשון אז יותר התלהבתי.

twisted nerve1

New member
אז תצטרף אלינו לצפייה משותפת!! יאיי!!

יש גם רק 5 פרקים לפי מה שראיתי עכשיו. זה כלום... הבריטים האלה עושים חיים קלים

אולי, אבל מתי

כי כרגע אני מרגיש שיש לי המון מה לראות ואין לי זמן לראות אפילו חלק.
&nbsp
וכבר יש עונה שניה אז זה 11 פרקים.

twisted nerve1

New member
מתי ש"זה לא אני" תגיד... והיא אמרה שיש זמן...

ו-11 פרקים, מי ישמע? יקח לנו שנה לראות...

למעלה