שרשור חתיכים 2014

twisted nerve1

New member
אההה.. אוקי.. סליחה, לא הבנתי נכון

מרב (אגב, בלי י') לא רוצה ילדים, כי היא פשוט לא רוצה. היא לא מרגישה את הצורך להיות אמא, לא צריכה להיות לזה סיבה. היא אמרה אאל"ט באיזה ראיון איתה שקראתי פעם, אחרי שנדנדו לה על זה ואמרו שמה יקרה אם היא תתחרט ותרצה מאוחר יותר וכבר לא תוכל- אז היא אמרה שאם יקרה מקרה כזה, היא יכולה לאמץ, אבל שבאופן עקרוני אין הרבה סיכוי שהיא תשנה את דעתה. (דובר מלפני שהתחילו לצאת? הם ביחד יותר מ-10 שנים אאל"ט, הם התחילו לצאת כשהיה עוד משחק מכור, זה היה לפני שליאור הנחה טוק- שואו בערוץ 10 והרבה לפני מצב האומה, כבר אז שאלו אותה על זה? לא יודעת, אולי).
&nbsp
גם אני אגב חשבתי הרבה זמן שגם ליאור לא רוצה ילדים כי הוא לא דיבר על החיים שלו כמעט אף פעם, והיה נראה הגיוני שאם היא לא רוצה, והוא איתה, אז גם הוא לא רוצה. אבל דווקא הוא עשה ראיון בטלוויזיה לפני שנה בערך, וכבר אז הוא דיבר מאוד בצמצום על דברים אישיים, גם אז כאילו בקטנה, כי הוא לא אוהב לשתף (נגיד כרגיל שאלו למה הם גרים בדירות שונות וזה, והוא ענה את התשובה שכבר ידעתי כי מרב כבר דיברה על זה), אבל באמת הדבר היחידי שהיה חדש והפתיע אותי זה שכבר אז הוא אמר שהוא כן רוצה להיות אבא. אז כבר אז חשבתי מה הם יעשו עם זה. אין לי מושג. אני משערת שהוא מודע שהיא לא רוצה והם יבינו בעצמם.
&nbsp
לא התכוונתי שהם יאמצו ביחד, אלא שהוא יאמץ לבד, כהורה יחיד והוא יהיה האבא של הילד והיא פשוט תהיה החברה שלו, כמו שיש לפעמים עם הורים גרושים שיש להם בני זוג. אין לי מושג. האמת זה יותר בעייתי לגבר להיות הורה לבד אם הוא רוצה מאשר לאשה (שיכולה תמיד לעשות מתרומת זרע). אין לי מושג, אבל לא נראה לי שהם יפרדו בגלל זה. אני יודעת שהוא רוצה ילד כבר שנה בערך. הם בטח יודעים עוד הרבה לפני, ואם זה לא גרם להם להיפרד עד עכשיו, לא נראה לי שזה יקרה. וגם אם כן, עצוב, אבל קורה. זה החיים

כמה דברים

שלא רוציםילדים או כל דבר אחר שלא רוצים , תמיד יש סיבה
אני בעצמי לא רוצה ילדים ויש לי מלא סיבות

טוב לא קראתי את ראיון שאת קראת שהיא אולי תאמץ . אז עכשיו זה יותר מסתדר לי עם מה שליאור אמר . לא שזה אומר שזה יסתדר אבל זה עדיין יותר טוב מאשר אם בכלל בשום פנים היא לא היית רוצה ילדים

בגלל שאחת הסיבות שיכולות להיות לאדם שהוא לא רוצה ילדים . זה עולם שאנחנו חיים בו . אז אני הבנתי שאם במידה וליאור יאמץ הזה ילד יהיה שלו והוא ידאג לו כהורה יחיד .אבל אם הם יהיו ביחד (אפילו בדירות נפרדות) עדיין לא יהיה למרב קל עם מצב הזה . כי בעל כורחה היא תקשר אל ילד
וזה אולי יעשה לה רע

אבל סבבה שמתי לב שאני רואה את רע בכל מצב ואת רואה את טוב

זה לא עם עצמו שהוא מתמזמז

כלומר זה כן ג'ק הארקנס עם ג'ק הארקנס. אבל הם אנשים שונים.
למעשה הוא מתמזמז עם האדם שהוא גנב את שמו.
&nbsp
אבל בכל מקרה סצנה מעולה. ובכלל פרק מדהים של טורצ'ווד.

Don Nirtin

New member
כן, לזה הכוונה

כנראה ששכחתי כי עבר מלא זמן. ובכל זאת, לנשק את עצמך המזוייף...... hilirious!

חחחחח גדול

לצערי יש לי מקרה הפוך. יש איזה שחקן אחד באיזה סדרה שאני רואה הוא ממש חמוד והוא נראה גם הומו מה שהוסיף לחיבה שלי . אבל שהלכתי לבדוק את עניין גיליתי שהוא בכלל נתבע על הערות הומופביות
. ואל תשאלו איזה שחקן

ברט דאלטון - סוכני שיל"ד

אני קצת מגביל את עצמי עם התמונות כי אני לא רוצה לשים שום דבר שמספלייר על הסדרה. וזה קצת חבל.

מאט לאנטר - 90210, Star Crossed

הופיע גם במבחר סרטים (לא דווקא מצליחים במיוחד) וגם יש לו עבודה מלאה בדיבוב - בעיקר את קולו של אנקין סקאיווקר בתוכנית מלחמת הכוכבים המצוירת.
פרץ לפני עשור בתוכנית ריאליטי - מאנהאנט: החיפוש אחר הדוגמן הכי מדהים באמריקה.

כריסטופר גורהאם - Covert Affairs, בטי המכוערת

גם Harper's Island, Odyssey 5 וכשהיה צעיר הסדרה פופיולר של ריאן מרפי

למעלה