‬ שרשור הכוונה ומודיעין 02/01

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
מרכבת תל אביב האוניברסיטה אתה יוצא לרוקח.

אשדוד - ת"א (פרטים בפנים)
יום ראשון הקרוב אני צריך להגיע עד 11:30 בבוקר לרחוב הברזל 10 בת"א(כמובן שעדיף להגיע אפילו רבע שעה לפני)

מה הדרך הכי מהירה לעשות זאת, בהנחה שאני לוקח רכב מאשדוד לתחנה כלשהי בת"א, משם אני מניח שצריך עוד אוטובוס.

תודה רבה מראש!
חוצה לצד השני של רוקח וממשיך עם 12 או 189 של דן. תחנת הירידה היא בראול ולנברג פינת הברזל.

norco

New member
אם אני לוקח רכבת לבני ברק, אפשרי להגיע ברגל?

חוצה לצד השני של רוקח וממשיך עם 12 או 189 של דן. תחנת הירידה היא בראול ולנברג פינת הברזל.

olli3

New member
מנהל
כן, אפשר גם לקחת אוטובוס מרכבת בני ברק.

אבל תיקח בחשבון שנסיעה לרכבת בני ברק יקרה יותר מ3 וחצי שקלים מאשר נסיעה לתל אביב והנסיעה באוטובוס עולה אותו הדבר.

תשים לב שהרכבת שמתאימה לך יוצאת בשעה 9:36 מאשדוד ואיתה תגיע לתחנת בני ברק לאחר שעה. תוסיף עוד 10-15 דקות הליכה ליעד ואתה מגיע כ40 דקות לפני הזמן.

חשבת לקחת אוטובוס ישיר לת"א? הנסיעה בשעות האלו פנויה בהרבה וזמן הנסיעה מהיציאה הצפונית של אשדוד (צומת הנמל) לתל אביב מדובר על 25-30 דקות נסיעה. אל רכבת מרכז. משם ממשיכים עם 75/76/524 של אגד ו141/142 של דן לנסיעה של 20-25 דקות ליעד שלך.

norco

New member
לא מדאיג אותי הכסף העיקר להגיע בזמן...

אבל תיקח בחשבון שנסיעה לרכבת בני ברק יקרה יותר מ3 וחצי שקלים מאשר נסיעה לתל אביב והנסיעה באוטובוס עולה אותו הדבר.

תשים לב שהרכבת שמתאימה לך יוצאת בשעה 9:36 מאשדוד ואיתה תגיע לתחנת בני ברק לאחר שעה. תוסיף עוד 10-15 דקות הליכה ליעד ואתה מגיע כ40 דקות לפני הזמן.

חשבת לקחת אוטובוס ישיר לת"א? הנסיעה בשעות האלו פנויה בהרבה וזמן הנסיעה מהיציאה הצפונית של אשדוד (צומת הנמל) לתל אביב מדובר על 25-30 דקות נסיעה. אל רכבת מרכז. משם ממשיכים עם 75/76/524 של אגד ו141/142 של דן לנסיעה של 20-25 דקות ליעד שלך.
זה ראיון עבודה, כך שאין לי בעיה להגיע שעה לפני הזמן. נניח שאני רוצה להגיע ב-11 ורבע. אז יש לי כחצי שעה להסתובב שם בקניון "לשרוף" זמן עד 11. ב-11 לצאת לכיוון הכתובת ולהגיע רבע שעה לפני הזמן.

המרחק ברגל הוא כ1.6 ק"מ, הליכה ברגל מבחינתי זה שטויות, כבר בדקתי ב-google street view שכל המסלול ניתן ללכת ברגל....

תודה רבה על העזרה!

olli3

New member
מנהל
כן, אז רד ברכבת בני ברק - הכי טוב.

זה ראיון עבודה, כך שאין לי בעיה להגיע שעה לפני הזמן. נניח שאני רוצה להגיע ב-11 ורבע. אז יש לי כחצי שעה להסתובב שם בקניון "לשרוף" זמן עד 11. ב-11 לצאת לכיוון הכתובת ולהגיע רבע שעה לפני הזמן.

המרחק ברגל הוא כ1.6 ק"מ, הליכה ברגל מבחינתי זה שטויות, כבר בדקתי ב-google street view שכל המסלול ניתן ללכת ברגל....

תודה רבה על העזרה!
כן, אז רד ברכבת בני ברק - הכי טוב.

roniway1

New member
מתחנת רכבת תל אביב ההגנה לכיכר דיזינגוף

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

רז 1978

New member
במידה ואתה גר מחוץ לגוש דן

במידה ואתה גר מחוץ לגוש דן
ואכן נוסע ברכבת יותר עדיף לך לרדת בתחנת הרכבת תל אביב השלום
יש קוו 239 מתחנת הרכבת (איפה הכביש הראשי) עד לדיזנגוף סנטר

Buzz15

New member
להגיע מלב המפרץ לטכניון

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
להגיע מלב המפרץ לטכניון
איך עושים את זה?

קווים 141 או 142 של אגד כאשר הם פועלים

חידוד: לאצטדיון האתלטיקה ביעקב דורי
יש לבדוק את השעות שלהם באתר אגד או באתר www.bus.gov.il.
בשעות אחרות אפשר ליסוע עם קו 16 עד מרכז זיו ומשם עם קו 38.
למרכז זיו ממרכזית המפרץ אפשר להגיע גם עם קו 123 אבל קו 16 מהיר יותר כי הוא נוסע דרך מנהרות הכרמל.

Buzz15

New member
תודה רבה! עוד שאלה קטנה

יש לבדוק את השעות שלהם באתר אגד או באתר www.bus.gov.il.
בשעות אחרות אפשר ליסוע עם קו 16 עד מרכז זיו ומשם עם קו 38.
למרכז זיו ממרכזית המפרץ אפשר להגיע גם עם קו 123 אבל קו 16 מהיר יותר כי הוא נוסע דרך מנהרות הכרמל.
תודה רבה! עוד שאלה קטנה
מה מרחק ההליכה ממרכז זיו לאצטדיון?

כ-15-20 דקות, אבל בכיוון השני זו עליה די

תודה רבה! עוד שאלה קטנה
מה מרחק ההליכה ממרכז זיו לאצטדיון?
כ-15-20 דקות, אבל בכיוון השני זו עליה די
משמעותית.
אם אתה מתכנן ללכת ברגל, אולי עדיף לרדת מ-123 או מ-16 תחנה אחת לפני מרכז זיו וללכת מכיכר דוד ברחובות הקטנים לכיוון דרך דורי והאיצטדיון. אז הדרך קצרה יותר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה