‬ שרשור הכוונה ומודיעין 06/06

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
רכבת אחרונה לכיוון הוד השרון בשעה 21:25.

לגבי רכבות בכיוון הזה- מתי מתחילות ונגמרות?
בבוקר אני יודע שזה מקצת לפני 6, מה הרכבת האחרונה בערבים? 9-10:30?
אני יודע שזה לא קבוע..
רכבת אחרונה לכיוון הוד השרון בשעה 21:25.

דניאל 130

New member
פתחי מפה,קוראים "לו" ענת בזיס

ככה זה כשמצד אחד זה כפר סבא ומצד שני רעננה
תחנת קו 567 בצומת רעננה מרכז מופיעה באתר אגד למשל כתחנת כפר סבא - בית משפט השלום.

פתח מפה, תראה איפה בית משפט השלום ואיפה מסוף האוטובוסים ברעננה ותראה שמדובר בחציית כביש.
פתחי מפה,קוראים "לו" ענת בזיס

frightened

New member
ר"ג-צפון תל אביב

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
ר"ג-צפון תל אביב
יש למישהו רעיון איך מגיעים במהירות יחסית על אוטובוסים מבר אילן למכללת סמינר הקיבוצים שבצפון ת"א?

anatbazis

New member
קו 45 או 640 והחלפה ל-149

ר"ג-צפון תל אביב
יש למישהו רעיון איך מגיעים במהירות יחסית על אוטובוסים מבר אילן למכללת סמינר הקיבוצים שבצפון ת"א?
לוקחים את קו 45 מרחוב מקס ואנה ווב, הרחוב שמקביל לאוניברסיטה. מגיע לסמינר הקיבוצים תוך שלושת רבעי שעה...
דרך אחרת - לקחת קו 640 משער גהה לכיוון צומת מורשה, ובצומת מורשה לקחת קו 149 לסמינר הקיבוצים. קו 640 מתחיל לפעול רק בסביבות השעה 1 , את יכולה לראות את לוח הזמנים המדוייק שלו באתר אגד. בדרך הזו אמנם מחליפים אוטובוס אבל יקח לך חצי שעה להגיע ולא תצטרכי להיות תקועה בפקקים של ז'בוטינסקי

olli3

New member
מנהל
קו 45 מגיע לגבעתיים/רכבת מרכז תוך 45 דקות.

לוקחים את קו 45 מרחוב מקס ואנה ווב, הרחוב שמקביל לאוניברסיטה. מגיע לסמינר הקיבוצים תוך שלושת רבעי שעה...
דרך אחרת - לקחת קו 640 משער גהה לכיוון צומת מורשה, ובצומת מורשה לקחת קו 149 לסמינר הקיבוצים. קו 640 מתחיל לפעול רק בסביבות השעה 1 , את יכולה לראות את לוח הזמנים המדוייק שלו באתר אגד. בדרך הזו אמנם מחליפים אוטובוס אבל יקח לך חצי שעה להגיע ולא תצטרכי להיות תקועה בפקקים של ז'בוטינסקי
קו 45 מגיע לגבעתיים/רכבת מרכז תוך 45 דקות.
עד לסמינר הקיבוצים, או וואה... נסיעה ארוכה ומתישה.

olli3

New member
מנהל
אני מניח שאת פקקי בני ברק אינך מכיר.

זה בציניות או ברצינות? חח :)
אני מניח שאת פקקי בני ברק אינך מכיר.
ושעל קו 45 לא נסעת.

בני ברק פקוקה החל משעות הצהרים ועד הערב. נסיעה שכזאת יכולה לקחת 45 דקות רק עד גבעתיים. עד סמינר הקיבוצים זה יכול לקחת שעה ויותר.

frightened

New member
תודה רבה!

תודה רבה!
אני מכירה ש149 לא נוסע בתדירות גבוהה כ"כ...אז כנראה עדיף לקחת 45...הוא עוצר שם לא רחוק מה"מרכז המסחרי" שמול האוני'?

olli3

New member
מנהל
לא כדאי אלא אם כן מתאים לך להיתקע בבני ברק.

תודה רבה!
אני מכירה ש149 לא נוסע בתדירות גבוהה כ"כ...אז כנראה עדיף לקחת 45...הוא עוצר שם לא רחוק מה"מרכז המסחרי" שמול האוני'?
לא כדאי אלא אם כן מתאים לך להיתקע בבני ברק.

olli3

New member
מנהל
פעם ב10 דקות זו תדירות נמוכה עבורך?

תודה רבה!
בחלק לא מבוטל משעות הפעילות של 149 הוא עובר כל 10 דקות, בשאר השעות כל 15-20 דקות.

למידע על כל הקווים, קבלת לו"ז ותחנות היכנסי לאתר www.bus.gov.il המידע שמופיע על זמן הנסיעה מנקודה X לנקודה Y, לרוב לא נכון כאשר מדובר בקווי דן.

frightened

New member
אמממ

בחלק לא מבוטל משעות הפעילות של 149 הוא עובר כל 10 דקות, בשאר השעות כל 15-20 דקות.

למידע על כל הקווים, קבלת לו"ז ותחנות היכנסי לאתר www.bus.gov.il המידע שמופיע על זמן הנסיעה מנקודה X לנקודה Y, לרוב לא נכון כאשר מדובר בקווי דן.
אמממ
כששירתתי בגלילות...אני זוכרת שהתדירות שלו לא הייתה משהו...הרגשתי את ההשלכות של זה לא פעם על בשרי, כמו גם שאר החיילים

אבל חלף מאז זמן ככה שיש מצב ששינו משהו...

תודה רבה!! אשתמש בהמלצה זו

olli3

New member
מנהל
תקראי את ההודעה המפורטת שרשמתי לך, יש עוד

אמממ
כששירתתי בגלילות...אני זוכרת שהתדירות שלו לא הייתה משהו...הרגשתי את ההשלכות של זה לא פעם על בשרי, כמו גם שאר החיילים

אבל חלף מאז זמן ככה שיש מצב ששינו משהו...

תודה רבה!! אשתמש בהמלצה זו
תקראי את ההודעה המפורטת שרשמתי לך, יש עוד
דרכים מלבד מעבר במורשה.

anatbazis

New member
ל-149 תדירות גבוהה מאז הרפורמה - כל 10 דקות.

תודה רבה!
ל-149 תדירות גבוהה מאז הרפורמה - כל 10 דקות.
ובגלל שביקשת "במהירות יחסית" אני ממש ממליצה לך לקחת את האפשרות של 640 ו-149 . ייקח לך גג חצי שעה להגיע... עדיף מאשר להיתקע בפקקים מעצבנים 45 דקות (בלי ציניות). זה הלו"ז של קו 149 מאתר מטרופולין:
http://www.metropoline.com/he/sharon/lines/356/149/0/11

olli3

New member
מנהל
אם במהירות עסקינן, אלו הדרכים:

ר"ג-צפון תל אביב
1. בשעות הצהרים- אחה"צ - ערב מוקדמות. באמצעות קווים: 505/564/640 אגד עד למורשה, מעבר לתחנה שבכיוון הנסיעה מערבה (על כביש 5) והמשך עם 149 מטרופולין עד לסמינר הקיבוצים. זה אומנם עיקופי, אבל מהיר כל עוד אין עומסים בכבישים.

2. 56 קווים מהתחנה שבקצה כביש 471 (המכונה גם אהרון קציר/דרך אשכול) לעזריאלי. בשעות הבוקר מדובר בדרך פקוקה, אם כי אחה"צ, פנוייה למדיי. יורדים בפתח תחנת רכבת השלום ועוברים לדרך בגין ומהצד של עזריאלי, מול הקריה ממשיכים עם 71/171/271/274/501/521 אגד ו127 דן לסמינר הקיבוצים.

3. מכיוון ש56 לא תדיר ואישית לא הייתי ממתין לו במיוחד, ניתן לנסוע עם 68 של קווים ו70 של דן. לאחר תחנת מכון מור, אם מזהים את קו 94 של קווים בציר ז'בוטינסקי, שווה לעלות עליו, הוא חותך דרך ביאליק לנמיר ומגיע מהר לסמינר הקיבוצים. הבעיה שהוא פועל רק 6 פעמים ביום. אם לא מזהים את 94, ממשיכים לרכבת מרכז (יורדים בדרך בגין), הולכים מהשביל שמאחורי התחנה המוביל למנהרה בכיוון רכבת מרכז (לא המנהרה לצד השני של דרך בגין), חולפים על פני מסופי האוטובוסים והחניון לדרך נמיר. משם יש להמשיך עם 45/127 דן, 71/171/271/274/501/521 אגד ו149 מטרופולין לסמינר הקיבוצים.

olli3

New member
מנהל
ולמטיבי קיצורים...

1. בשעות הצהרים- אחה"צ - ערב מוקדמות. באמצעות קווים: 505/564/640 אגד עד למורשה, מעבר לתחנה שבכיוון הנסיעה מערבה (על כביש 5) והמשך עם 149 מטרופולין עד לסמינר הקיבוצים. זה אומנם עיקופי, אבל מהיר כל עוד אין עומסים בכבישים.

2. 56 קווים מהתחנה שבקצה כביש 471 (המכונה גם אהרון קציר/דרך אשכול) לעזריאלי. בשעות הבוקר מדובר בדרך פקוקה, אם כי אחה"צ, פנוייה למדיי. יורדים בפתח תחנת רכבת השלום ועוברים לדרך בגין ומהצד של עזריאלי, מול הקריה ממשיכים עם 71/171/271/274/501/521 אגד ו127 דן לסמינר הקיבוצים.

3. מכיוון ש56 לא תדיר ואישית לא הייתי ממתין לו במיוחד, ניתן לנסוע עם 68 של קווים ו70 של דן. לאחר תחנת מכון מור, אם מזהים את קו 94 של קווים בציר ז'בוטינסקי, שווה לעלות עליו, הוא חותך דרך ביאליק לנמיר ומגיע מהר לסמינר הקיבוצים. הבעיה שהוא פועל רק 6 פעמים ביום. אם לא מזהים את 94, ממשיכים לרכבת מרכז (יורדים בדרך בגין), הולכים מהשביל שמאחורי התחנה המוביל למנהרה בכיוון רכבת מרכז (לא המנהרה לצד השני של דרך בגין), חולפים על פני מסופי האוטובוסים והחניון לדרך נמיר. משם יש להמשיך עם 45/127 דן, 71/171/271/274/501/521 אגד ו149 מטרופולין לסמינר הקיבוצים.
ולמטיבי קיצורים...
אני הייתי יורד מ68/70 בז'בוטינסקי ומחליף ל66 דן שחותך גם דרך ביאליק.

זה עדיף מאשר ההליכה בין דרך בגין לדרך נמיר ברכבת מרכז.

קו 66 מוריד אותך בפנקס פינת נמיר, רק חוצים את הכביש לנמיר וממשייכם עם כל הקווים 45/127 דן, 90/149 מטרופולין ו71/171/271/274/501/521 אגד.

*היתרון בקו 66 שהוא קו סופר תדיר (כל 5 דקות עובר אחד) וכמובן חותך את רכבת מרכז ומקצר את הדרך.

frightened

New member
וואו!! תודה בה על ההשקעה!!!!! =))

ולמטיבי קיצורים...
אני הייתי יורד מ68/70 בז'בוטינסקי ומחליף ל66 דן שחותך גם דרך ביאליק.

זה עדיף מאשר ההליכה בין דרך בגין לדרך נמיר ברכבת מרכז.

קו 66 מוריד אותך בפנקס פינת נמיר, רק חוצים את הכביש לנמיר וממשייכם עם כל הקווים 45/127 דן, 90/149 מטרופולין ו71/171/271/274/501/521 אגד.

*היתרון בקו 66 שהוא קו סופר תדיר (כל 5 דקות עובר אחד) וכמובן חותך את רכבת מרכז ומקצר את הדרך.
וואו!! תודה בה על ההשקעה!!!!! =))

מתחנה מרכזית ירושלים לשכונת בית וגן

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

שלום רב.
כבר נעזרתי בכם בעבר, ותמיד התשובות היו מדויקות ומועילות.
ועל כך תודה רבה!

אהיה בתחנה מרכזית בשעה 9:50 .
אלו קווים מגיעים מתחנה מרכזית אל בית וגן (רח' הפסגה 54)?

סליחה, מצאתי את המידע באתר של אגד

שלום רב.
ועל כך תודה רבה!

סליחה, מצאתי את המידע באתר של אגד
מקודם הוא לא עבד לי.

דוד311

New member
שתי אפשרויות

שלום רב.
ועל כך תודה רבה!

שתי אפשרויות
האפשרות הפשוטה: לקחת קו 39 מהתחנה שמול בנייני האומה עד לתחנת הרב פרנק/הפסגה (זה אחרי 3 תחנות ברח' הפסגה עצמו). קו 39 מגיע בתדירות של כל 15 דקות.

אפשרות מורכבת יותר: לקחת את הרכבת הקלה לתחנת יפה נוף, ושם להחליף לקווים 16/39/33. את עולה על הקווים האלו בתחנה הצמודה לבניין יד שרה.
(קונים כרטיס לפני שעולים על הרכבת הקלה, מתקפים את הכרטיס בכניסה לרכבת, והכרטיס מקנה נסיעה חופשית ברכבת ובאוטובוסים למשך 90 דקות)

האפשרות השנייה לאו דווקא מהירה יותר מהאפשרות הראשונה, אבל אם את רואה שבדיוק הרכבת הקלה עומדת להגיע בדקות הקרובות, אז עדיף לעלות עליה מלהמתין לקו 39.

מצב
הנושא נעול.
למעלה