15.2.16 - אנגלית

kagome10

New member
אני לא זוכרת מה המילה

אבל זוכרת את השאלה. אני זוכרת שמשמעות המשפט הייתה שההיגיון ולא הרגשות אמורים לשלוט - כך שהתשובה שלך נכונה.

ashergirsch

New member
דרוש/ה מישהו/י בעל/ת זיכרון טוב (;

מישהו/י זוכר/ת במקרה באלו נושאים עסקו הטקסטים בפרקי האנגלית של הבחינה שנערכה אתמול (15.2.16) בשעות הבוקר?
אני רק זוכר שבאחד הפרקים (היו לי רק שניים, כלומר, לא היה לי פיילוט באנגלית (אם מישהו/י רוצה להיעזר בי, במידה והיה לו/ה שלושה פרקי אנגלית, לאתר את פרק הפיילוט)) היה לי טקסט, בטקסט A או B, אינני זוכר באיזה מהם, על פו הדוב.

אה, והיה לי גם Restatment אחד, בשאלה 12, שאמר - Tax evasion is epidemic in Italy.
והיה עוד Restatment שאמר שריצ'רד ניקסון לא ידע להתמודד עם הצלחה בעוד שעם כישלון הוא התמודד יפה, או משהו כזה.

kagome10

New member
לי לא היה אף פרק על פו הדוב

והיו לי שלושה פרקים.
&nbsp
אני זוכרת שני קטעים. אחד על גרמני שהמציא מכונית/אופנוע/כלי תחבורה פרמטיבי כלשהו. ניסה לשווק ולא הצליח. אבל אשתו דווקא האמינה בו, יצאה לנסיעה ארוכה במכונית הנ"ל, הצליחה לפרסם אותה, ובנוסף לכך עלתה על בעיות שכדאי לפתור.
&nbsp
וקטע על אינדיאנים שחיים בחברה מטריארנלית.
&nbsp
גם את הניסוח מחדש אני לא מזהה. מוזר מאוד!

BBN3

New member
עשית בבוקר? האמת זה לא מוזר, יש כמה נוסחים גם באותו היום,ו

השוני לא חייב להיות רק בסדר או בפיילוטים, השוני יכול להיות נוסח שונה לחלוטין.

ashergirsch

New member
היי BBN3 מהשרשור בכמותי

האמנם יכול להיות באותו מועד, באותה שעה, פרקים שמרכיבים את הציון שונים?
הרי בסופו של דבר היו אתמול שני sections, ואת זה שהמרכז הארצי יחליט לפרסם ביום פרסום הציונים, אז כל מי שניגש בבוקר או אחה"צ (לפי מה שהמרכז הארצי יחליט לפרסם) אמור לזהות את הבחינה שלו.

BBN3

New member
לא היו בהכרח רק שניים. אני יודע בוודאות שיש לפחות 2 נוסחים

בכל מועד בחינה(ובמועד אני מתכוון לשעה, לא ליום). ההשוואה מן הסתם לא מתבצעת באותו האופן לכל הנבחנים באותו מועד, הרי לחלק יש נוסח שונה, וזה לא הגיוני, וברור שלא אפשרי להשוות ככה.
&nbsp
המרכז מחליט לפרסם בחינה אחת מתוך X נוסחים שהיו באותו המועד, והטבלה שתופיע בבחינה שתפורסם תהיה רלוונטית, כמובן, רק לאותו הנוסח הספציפי, מבלי קשר ליום או לשעה.

kagome10

New member
עשיתי אמי"ר בבוקר

לא ידעתי על הנוסחים (ולמען האמת, גם לא התעניינתי. אבל רשום פה מידע ששונה ממה שיש לך). תודה.
&nbsp
&nbsp

למעלה