|
הכוכב הבא: ספיישל אירוויזיון

matanp88

New member
|
הכוכב הבא: ספיישל אירוויזיון

הערב, ספיישל אירוויזיון בכוכב הבא!
מי הכי יתאים לתחרות האירופאית ?
בעוד 3 שבועות, גמר התוכנית בו ייקבע מי יהיה נציג ישראל לתחרות הזמר הגדולה בעולם!

כל הדעות, הביקורות, והפייבוריטים לכאן!

danlevin1

New member
בבקשה אביה שושני

הוכיחה למפקפקים והמצקצקים שיש לה את זה, בבחירת שיר מצוינת וביצוע קולי ברמה גבוהה 91 אחוז !!

מלח גס

New member
עדיין כמו חיקוי

לא גדולה באמת. כך לדוגמא את רז שמואלי, כמו לאביה שניהם מוציאות מעצמם גוונים שונים בקול כשהם שרות בסגנון שונה, שניהם לפעמים סוגרות גרון או פותחות, שניהם יושבות בין רוק מרוחק לבין שירה חמדמדה. אבל רז מאוד טבעית , יש לה רגישות לטקסטים שלאביה אין, השקט שלה משדר עוצמה, הרעש שלה משדר אינטליגנציה רגשית. כלומר את הכישרון הטבעי שיש לרז אביה מנסה לזייף.
זה לא שהיום היא לא שרה טוב , היא הייתה טובה מאוד אפילו במיוחד יחסית לשאר המתמודדים. אבל הריגוש לא חזק מספיק.
&nbsp
לזה אני קורה ריגוש בשיר של סקעת- טינה לאורווזיון!:
https://www.youtube.com/watch?v=JutbA99VCYc
&nbsp

GM1988

Well-known member
שמעתי את הביצוע של אביה, ו...לא

הרגשתי את זה כבר בתכנית ביום א', והיום זה סופי - אני לא אוהב את ההגשה והקול של אביה.
כן, הביצוע התעלה על הקודמים הלא מוצלחים, אבל היא לא הופכת אותי עם הביצועים שלה והבחירות שירים שלה לא טובות.

בגלל ש"כשאתה כאן" ו "מילים" הם שירים שקטים, אז אביה כביכול נרגעה ושרה משהו עד החצי, אבל ברגע שיש לה מקום לפתוח, היא ממש לא מרחמת וזועקת את כל כולה ומכבידה נורא על השיר וזה ממש לא נעים לשמוע.

xjoiq

New member
I
IT

אביה מעלפתתת עם קול מהטובים שהגיעו לריאליטי בשנים האחרונות.
שמעתי קטעים ישנים שלה ביוטיוב אבל לא היה לה את זה. לקראת הכוכב הבא היא הוסיפה צרידות בנדיבות מבורכת לקול שלה ואני עף עליה מהאודישן (באודישן הראשון קצת פחות אבל לאחריו בביצועים האחרים היא מצליחה להעיף אותי חזק כל פעם מחדש).
ה"כובד" שמתווסף לה בזמן שהיא פותחת(כמו שאתה מגדיר) אי אפשר לתאר במילים פרט למרעיד מרטיט מצמרר ומעלף. ככה שלטעמי זה סופר נעים לשמוע.
היא לבד אחראית לפחות על 60% מהעניין שלי בתוכנית.
יש לה צבע קול מה זה מענג כזה שבמחלקת הצרודות אני לא מצליח להיזכר מי מתקרבת אליה בארץ. הזמרות הטובות בארץ יותר צלולות ממנה ואילו מי שבכל זאת בעלת קול צרוד ברמה לא מתקרבת אליה ביופי הקול.

GM1988

Well-known member
זה מה שיפה בכל העסק הזה- כל אחד אוהב מתמודד אחר

אני התחברתי לאביה באודישן הראשון שלה ומאז לא שמעתי ממנה משהו שעורר בי משהו.
כמו שגם אמרתי קודם-היא לא יודעת לבחור שירים מתאימים לעצמה, ולרוב זה נשמע כאילו היא רק מחכה להכנס באמ-אמא של השיר במקום לשיר אותו בתכלס.

danlevin1

New member
סוף סוף

נמצא מישהו שחושב כמוני
אביה זמרת טובה מדי לתחרות הזאת

DANAMIR4

New member
תודה

אני חייב לציין שהשנה התוכנית נראית כאילו שלב האודישנים עדיין לא נגמר

danlevin1

New member
סוף סוף הם בחוץ

האבא והבן הודחו ובצדק
שרי ממשיכה אחרי שלא הייתה בשיאה בשקט שנשאר אבל חזרה ובגדול עם ביצוע מעולה לFALLING

מי ישלח ראפר לאירוויזיון?

סער כל הזמן הולך על אותו שטיק. כל השירים שלו נשמעים אותו דבר. וזה ממש מפתיע אותי שהוא עבר ישר

מלח גס

New member
בלי קשר לסער, אפשר לשלוח ראפר לאורוזיון כל עוד הוא לא שר לבד

לדעתי עם יש שיר מועדונים טוב שיש בו גם ראפ , אפשר עם כמה זמרים לעשות אחלה הופעה.

מלח גס

New member
איפה הכוכבות היום? חוץ משרי והראסטות? מה קורה פה?

אורית שתמיד מאוד טכנית הפעם הייתה מאוד למלמית ותקועה. כבר התרגלנו מתוכניות אחרות לסול הרבה יותר איכותי שמתלבש טוב יותר על שירים. אני מדבר על רינת, רודי, (שלא היו פייבוריטיות שלי) ורוז שהיא ליגה בפני עצמה. בביצוע שלה חשבתי על מעודה ועל כמה בלי איזה קול פעמונים איכותי בנבחרת.
&nbsp
נדב , מתאמץ להיות דיווה בוי בינלאומית ללא הצלחה. גם יש לו מניירות מעצבנות רצח. פעם שעברה הוא התעלה על עצמו בזכות ריגוש שעשתה לא אמא שלו אבל הוא חוזר להיות למלם כמו תמיד.
&nbsp
האב והבן, בתוכנית הקודמת הם הצטיינו , הפעם הם לא הרימו אחד את השני, בקושי שמעו את ההרמוניות שלהם. הם לא התייחסו לשירים. שתי הביצועים שלהם היו סתמיים לגמרי.
&nbsp
בשרי יש כל מה שקיים בזמרת ענקית,הגשה, עוצמות, נטייה לעשות "מהפך" לשירים. נדמה לי שהיא מסוג הזמרות או שאתה אוהב או לא כי היא וההגשה והייחודיות שלה הם מעולם אחר . היא לא הטעם שלי. אבל רואים שהיא גדולה בשתי הביצועים שלה.
&nbsp
הראסטות תמיד מובילים בקצועניות , בשנים של שירה יחד, מקצועיות.
&nbsp
נאווה- נשמעה כאילו היא קופאת למוות, הקול שלה רעד לאורך כל השיר. ציפיתי ליותר חן.
&nbsp
סער בחור מוכשר עם נתונים התחלתיים טובים. עם כל הכבוד לכוונות והלב הוא צריך לקחת את כל הסקיצות שלו ולעשות משהו יותר בשל, יותר מתוחכם. הוא משתמש ביותר מדי קלישאות ממשפטים פחות מקורים שקיימים במציאות כמו "כבסה שחורה" "תיקח את עצמך בידיים" בכל השירים שדומים אחד לשני כשתי טיפות מים. וזה קיים בכל הטקסטים שלו. הרעיון יפה ומקורי במה שהוא ניסה לעשות בדרך המלך אבל זה רק מראה שהוא פועל כמו מפעל ליצירת שירים, זה לא יכול להחזיק זמן בריאליטי.
&nbsp
אביה השקיע כמו שהיא לא השקיע בחיים, עם עד עכשיו לא שמעו ממנה כמעט קול והיא הוציאה מעצמה קול. ועדיין היא נשמעת כמו חיקוי של משהו גדול, לא ה-דבר האמיתי לדיסקים.
&nbsp
&nbsp

למעלה