הכוכב הבא: פרק 4

ספי 49

New member
אטדגי; אתה כמו גרורה עלוקה בפנל באולפן "הכוכב הבא"

איך מצליחים להיפטר מהצרה הצרורה הזאת...?!

מלח גס

New member

משחק אותה "מקצועי" וקשוח אבל יוצא סתם אידיוט וחופר שמבלבל את המוח

מלח גס

New member
מה אסי עושה ניתוח אופי בשקל לשתי ההודיות בזמן השיר?

צריך לתת לו פחות זמן מסך, כי הוא נהיה מכור לכל טיפת זמן מסך והוא מנסה להשתלט על כל התוכנית בכוח , עם זה להפריע בזמן השיר ואם זה בכוונה להידחף לפאנ"ל השופטים בניגוד לצביקה הדר שהיה מאיר בחן , לעניין, והיה משהו יפה ואבהי בהגנתו על המתמודדים, אסי חוץ מלהציק לשופטים כדי לעצבן בכוונה (גם את הקהל) לא מצליח להנחות כראוי.

danlevin1

New member
הפעם מוקי איכזב

העביר רוקיסט בינוני ולא העביר זמרת מעולה - נועם פרג' , היא רק בת 16 וברור שהיא מושפעת מהרבה דברים אבל יש לה את מה שצריך ותפקידכם השופטים הוא לכוון אותה למצוא את עצמה

הפעם היו יותר מתמודדים טובים, לדעתי

יוחי שר יפה, וגם הטרמפיסטים היו טובים.

זאת ששרה בסגנון מטאל, אני לא מצליחה לשחזר את שמה בזכרוני, משהו כמו אינפיניטי, היתה דווקא מעניינת לדעתי חבל שקטלו אותה ככה, הגיוני שהסגנון שלה לא פופולרי ואולי לדעתם לא מתאים לארוויזיון, למרות שראיתי כבר בתחרויות אירוויזיון קודמות זמרים וזמרות ששרו דומה, אבל הרגיז אותי איך שאטדגי העליב אותה, כל כך לא הוגן לייאש מישהו ככה רק על סמך אודישן בודד, נשמע לי מאוד לא מקצועי וגם לא אנושי ששופט ידבר ככה למתמודד.

GM1988

Well-known member
אטדגי פוסל מראש מה שלא בא לו טוב לאוזן ולסגנון

האישי, או מה שלא מריח כסף ואפשר להרוויח עליו.
אני כתבתי את דעתי על המתמודדים ובין השאר גם על הבחורה הצעירה, אינפי (או עדי).
ולאחר מכן הלכתי ליוטיוב בנסיון למצוא חומר מקורי שהיא אמרה שיש לה, ומצאתי את הקליפ הזה למטה
והופתעתי...
קשה לדעת, אבל בקליפ היא נשמעת בחורה עם קול דיי יציב ובעל צבע מעניין

יש כמובן טריקים שאפשר לעשות בהקלטות בסטודיו, אבל לא יודע, זה נשמע כלכך אמין ושלא נעשו מאמצים לשפר את זה לרמה שזה נשמע טוב כלכך.

אז השאלה שלי: למה לעזעזל היא בחרה שיר כמו Memory עם עיבוד מטאל מזעזע וזייפה את עצמה לדעת שם על הבמה?

ופה זה באמת דילמה אם לבחורה היה אודישן לא טוב ובחירה לא טובה של שיר, או שבתכלס מה ששמענו זה מה שזה...

ברמה של הקליפ, היא אופציה לא רעה לאירוויזיון

GM1988

Well-known member
אני צופה בתכנית עכשיו מהמחשב...

שיפור מאד יפה מתכנית 3 ל4

אני נחשף למתמודדים שמאד מרגשים אותי ושביניהם כבר מתחילים להסתמן כל מיני אופציות מעניינות אם מדברים על אירוויזיון.

אורית- מאד הרשימה אותי. הביצוע היה מהמם וצבע הקול שלה פשוט ענק

אביתר- הוא נשמע ומנגן סבבה, אבל אני עדיין סקרן לראות מה יהיה איתו בהמשך ולאן זה יתפתח.
נועם פרג'- לא האמנתי לה מההתחלה עד הסוף. יש לה קול יחסית טוב, אבל ההגשה והדרך שבה היא מאמינה שצריך להגיש שיר שגויה ומזוייפת לחלוטין. לא

יוחי- זמר מצוין! איזה צבע קול. כמו שאמרתי, שחורים יודעים לשיר! והוא שר מרגש ומאד טוב!

אינפי סנואו- ובכן... זה מהמקרים האלה שבחורה נראית מאד מבטיח, אבל ברגע האמת לא מספקת את מה שהיא משדרת.
ביצוע חלש ועני. אני חושב שבחורה שמציגה את עצמה מטאליסטית ובאה עם אטטיוד כזה ואחר כך נשברת בקלות בגלל שאמרו לה פה ושם ביקורת, צריכה לעשות חושבים על הכיוון שהיא עובדת עליו במוסיקה והכיוון והסגנון שהיא בחרה לעצמה, כי "השבירה" הזו מעידה על בחורה אחרת ממה שרואים.
להקת הטרמפיסטים- החבר'ה נחמדים, אבל יש להם עוד הרבה על מה לעבוד.
טוב שנתנו להם הזדמנות.
לירוז- וואו! איזה קול עשיר ועוצמתי. והביצוע יצא לה ממש מהבטן, כלכך אמיתי

סך הכל פרק עם מתמודדים מגוונים ומעניינים.

danlevin1

New member
לא מסכים

טוב שלא ציטטת מילה במילה מה שמוקי אמר על נועם
גם אביתר נשמע לא אמין כשהוא חיקה את לני קרביץ אחד לאחד
הקול שלה לא יחסית טוב, הקול שלה יחסית למישהי צעירה הוא חזק ובוגר
ובמקרה הזה , באופן נדיר אני עם אטדגי (למרות שהוא זבל)
היא נולדה זמרת ויש לה מה לצמוח , ותפקידם של המנטורים (מוקי) לכוון אותה
כדי שהיא תישמע כמו עצמה ולא כמו חיקוי

למעלה