הכוכב הבא: שופטים מקרוב

matanp88

New member
הכוכב הבא: שופטים מקרוב

שרשור הפרק. כל הדעות לכאן

danlevin1

New member
תחרות שירה - OUT

ההדחה של אחת הווקאליסטיות היותר טובות ששמעתי בתוכניות כאלה מודחת ונדב הזה נשאר
חשבתי שאני הוזה, אולי עוד כמה שנים טובות הוא יהיה טוב אבל לירוז מעולה כבר עכשיו , עצוב

הכי מגוחך שמוקי אמר

אז מה אם הוא מזייף? בחצי הגמרק אני לא אסכים שיזייפו. אבל עכשיו לא אכפת לי שיזייף...
זה היה מוזר. חשבתי שזו תכנית שירה בעיקר עם כשרונות/הילה נילווים. לא ידעתי שגם זייפנים יכולים להתקבל, על חשבון מוכשרים אמיתיים, רק כי יש להם גרוב וקול טוב/מראה.
ואווה היתה ממש חמודה. גם אם נניח לשירה. היא היתה מאד חמודה \בחדר ההמתנה.

GM1988

Well-known member
אני מבין למה הוא מתכוון, ומוכן לשתף גם אותך

הרעיון הוא שלעתים זמר יכול לזייף. כן, גם הראל סקעת יודע לזייף (את מוזמנת לשמוע את זה באירוויזיון שבו השתתף), ועד הזמרים היותר טובים ומוכשרים עלי אדמות יכולים לזייף.
זה לא אומר שהם זמרים פחות טובים או פחות ראויים.

אבל, כאשר מדובר בריאליטי שירה, יש מתמודדים בוסריים יותר שיש להם את הכישרון והכל, אבל יש עוד הרבה מסביב, כמו לחץ, חשש וכד' (ויודעים לייצר את זה בתכנית הזו כפי ששמת לב) שיכולים לגרום למתמודד לזייף ולהתבלבל, לשכוח מילים...

ועל זה מוקי דיבר, שבשלבים כאלה לא נכון לפסול אם מישהו זייף במשפט, כי בכל שלב ועבודה הם יקבלו יותר ביטחון, ועד החצי גמר זה אמור להיות מצוין.

ואני מצטרף אליו בעניין הזה

GM1988

Well-known member
ממ כן...

החלטה מוזרה להוציא את המתמודדת היותר מוכשרת מהתכנית

אני אוהב את הדרך שהם הולכים בה ברצון לגוון את הנבחרת ושלכל מתמודד יהיה משהו אחר להציע מבחינת סגנון, אבל לקחו ממש את הבחורה המוכשרת ביותר שם מבחינת שירה והוציאו אותה.

אני חושבת שהיה ממש מביך

הדרך שבה אסי נטפל לצדוק. הוא פשוט התחיל איתו ולא בצורה מעודנת.

GM1988

Well-known member

אין לי בעיה עם אסי כשהוא מקפץ בכל פריים שני במהלך האודישנים, או כשהוא יוצא להגיד את דברו כשהוא מזהה חוסר אובייקטיביות בהצבעה וכד'...
אבל כשהוא אשכרה "מתלבש" ככה על מתמודד, אני חושב שפה הוא צריך ללמוד למתן את ההתלהבות המינית/אישית שלו כפי שהיה בפרק האחרון

danlevin1

New member
התערבות הפקתית ??

יש תחושה מוזרה בתוכניות האחרונות של התערבות הפקתית , משהו לא ברור
כל ה-4 השופטים מתלהבים ממתמודד, ואז מעיפים אותו בסוף
שבוע שעבר זה היה אביתר עופרי שהשופטים התלהבו מאוד מהביצוע עם 4 כחולים מהדהדים והסתיים עם הדחתו המפתיעה
ואתמול זאת הייתה מור בוני שלא הייתה שום התלבטות לגביה וגם מצאה את עצמה בחוץ , מה שמעלה תהיות למה בדיוק קורה?
גם עושה רושם שסקעת יש לו יותר השפעה ממוקי , המתמודדים שעליהם הוא נלחם : נדב ואווה עברו לשלב הבא בעוד עומר כרמלי שמוקי אמר שהוא ישמור עליו מצא את עצמו בחוץ

ANTIBIOTIC8

New member
השטיחים הצבעוניים בחדר האודישינים...

... בפרקים של "שופטים מקרוב" מאיפה משיגים כאלה ? מי המעצב האחראי על עיצוב האולפן שאפשר ליצור איתו קשר?

אני מעוניין לקנות שטיח קולי כזה

אשמח מאוד לעזרה
תודה

למעלה