הכוכב הבא: שלב הדו קרב!

matanp88

New member
הכוכב הבא: שלב הדו קרב!

אז איך זה הולך לקרות?
שוב, הקהל באולפן הוא זה שיכריע ויצביע. השידור לא יהיה חי, צולם מראש.

בכל דו-קרב יבצע המתמודד הראשון את השיר שלו כשהמסך מורם, והתוצאה שיקבל תהווה את הרף למתמודד השני. הביצוע של המתמודד השני יתקיים כשהמסך למטה, ועל מנת להרים אותו הוא יצטרך להשיג תוצאה גבוהה יותר מהיריב שלו. בסוף הערב יעברו ארבעת המנצחים לשלב הבא, ואילו מתוך ארבעת המפסידים יבחרו השופטים שניים שיעלו לדו-קרב נוסף. המנצח בדו-קרב ההצלה יעבור גם הוא לשלב הבא. בתום שתי התכניות, עשרת המתמודדים שיעברו יהוו למעשה את הנבחרת של העונה השנייה.

בראשון ישתתפו 8 משתתפים, 4 זוגות. בשלישי הנותרים.

אז בואו נשחק משחק:
כל אחד יגיד מי לדעתו ולטעמו ינצח את הדו קרב, במהלך השידורים נשווה ונראה מי קלע גם לטעם הקהל!

אביה שושני Vs. לירוז בלאס
אורית ביינסאי Vs. אלמוג נשאווי
אביתר אדיר Vs. שרי נחמיאס
סעד דוידוב Vs. צדוק גרמה

אלו הם 8 הזמרים שישתתפו בתוכנית של יום ראשון. לפני התוכנית של שלישי נערוך משחק נוסף. מי יילך הביתה? מי ימשיך לשלב הבא בנבחרת?

הכוכב הבא 2, ראשון ב21:00!
♫ בנוסף, פאר טסי יגיע להרים את האולפן עם הלהיט הענק שלו "דרך השלום"! מצפה לנו ערב מעניין!
http://www.mako.co.il/tv-the-next-star/season2-articles/Article-138a8a5461eea41006.htm

GM1988

Well-known member
עונה:

אביה שושני Vs. לירוז בלאס - יש סיכוי רב גם לאביה, אבל לדעתי זו...
לירוז בלאס

אורית ביינסאי Vs. אלמוג נשאווי - הראויה היא אורית עם הקול האדיר שלה, אבל אני חושב שעלולים לפסול אותה על קריטריונים של אופי ומה היא רוצה ולא רוצה ואלמוג תקח.

בכל מקרה, עבורי זו אורית ביינסאי

אביתר אדיר Vs. שרי נחמיאס - בשתי מילים:

שרי נחמיאס

סעד דוידוב Vs. צדוק גרמה
מבין שניהם המועדף עליי הוא סער דוידוב, למרות שראפ זו לא המוסיקה שאני מתחבר אליה, אבל הבחור הזה נותן את הלב שלו במה שהוא שר וכותב, ועל זה מגיע לו.

גרמה- בחור נאה, לא מעניין מבחינת שירה וסגנון מוסיקה.
יכול לקבל סיכוי על המראה החיצוני ולעבור.

הניחוש שלי הוא: סער דוידוב

mikemiller

New member
עונה

אביה שושני Vs. לירוז בלאס - אביה שושני ! למרות שלירוז מצוינת
אורית ביינסאי Vs. אלמוג נשאווי - אורית ! אלמוג לא עושה לי את זה
אביתר אדיר Vs. שרי נחמיאס - שרי נחמיאס בבירור!!
סעד דוידוב Vs. צדוק גרמה - סהר דוידוב!

למעלה