הכוכב הבא: שמינייה נותרה!

מלח גס

New member
מיי ודיאנה בניגוד לאביה הם ביצועיסטיות טובות

יש להם הגשה טובה ומעברים בין הגבהים כשהם מוציאות את כל המטען הרוקיסטי. ,. אביה היא ערמה של צעקות ללא טעם.

danlevin1

New member
למיי ודיאנה

היה הרבה שבועות להוכיח את עצמן , לאביה היה בקושי 2-3 ביצועים לתת למרות
שגם בהם היא הוכיחה הרבה רבדים ועומקים , אני ממש לא מסכים שזה צעקות לא בטעם, זה זעקות של אמת
ומכיוון שזאת תוכנית קצרה היא לא תוכל מספיק להוכיח את עצמה אבל יש לה את זה בגדול

מלח גס

New member
זה תירוץ,מספיק להקשיב רק לביצועים התחלתיים של מיי ודיאנה

ניתן להאמין לפי רמת ה-2-3 ביצועים שאם הן ימשיכו כך הן יגיעו לגמר, והן אכן הגיעו.
אביה עד עכשיו בניגוד אליהם התקדמה בגלל מזל. במזל סקעת בחוסר צדק סיכל את צדוק כשהקהל העניק לו יותר אחוזים ושאר השופטים תמכו בו בכחולים . פעם שנייה התמזל מזלה ואטדי שבחר את אסיף כשעיר לעזאזל ביחד עם סקעת העיף את אסיף מבלי שהקהל יפריע לו.

אני באמת חושדת שאביה שושני היא יקירת ההפקה. ממש מזכיר את סיפור פיוז'ן באקס פקטור. כל פעם מחדש הם עמדו להדחה והשופטים העבירו אותם הלאה לשלב הבא. אם היא הייתה מעומדת להדחה פעמיים זה אומר שגם הקהל וגם השופטים לא עפים עליה.

danlevin1

New member
איך את משווה בכלל

פיוז'ן זה היה שקוף שההפקה משאירה אותם
המועמדות פה להדחה היא שונה לחלוטין
פיוזן היו במקומות האחרונים בין כל המתמודדים כמעט כל שבוע.
פה זה נקבע לפי מי שעובר 70 אחוזים (או דו קרב)
ובתוכנית האחרונה היא הייתה בסך הכל במצב דומה לאורית רק שפלס הצביעה להעביר את אורית ואת אביה לא.

אתם יכולים להמציא כמה תיאוריות שאתם רוצים אבל אביה ממשיכה לשלב הבאה
רק בזכות עצמה!

מלח גס

New member
אז החוקים קצת שונים אז מה?

ההבדל היחיד הוא שבכוכב הבא בגלל בגלל האחוזים מספיק שופט אחד או יותר כדי לסכל מתמודד וובאקס פקטור צריך את רוב השופטים כדי לסכל מתמודד.
&nbsp
מה אורית קשורה? הקרב שבו סקעת החליט על דעת עצמו לסכל מתמודד לטובת אביה היה נגד צדוק לא נגד אורית.
אורית והדעה האישית של קרן על אותם ביצועים של אותו ערב לא משנים את העובדה שאסיף שהיה בין המתמודדים המובילים ובין האהובים על הקהל (ועל פי האחוזים בטח שיותר מאורית ואביה) הודח רק בגלל מניעים אישיים ובקרב הוגן הוא היה מנצח.

גם לי זה נראה שקוף

ברוב המקרים שיש שתי אחוזים כדי לעבור לשלב הבא, השופט בדרך כלל מעביר. העובדה שהראל שהוא בדרך-כלל לארג' בכחולים העדיף אדום בעיניי זה אומר דרשני.
אם מתמודד פעמיים עומד להדחה ופעמיים עובר על קוצו של יוד, לי זה נראה בישול של ההפקה.
יכול להיות שאני טועה, אבל ככה זה נראה לי

danlevin1

New member
למיי ודיאנה

היו מלא שבועות להוכיח את עצמן , לאביה היה רק 2-3 ביצועים לתת וגם בהם
היא הוכיחה רבדים ועומקים , זה ממש לא צעקות ללא טעם , זה זעקות של אמת

GM1988

Well-known member
אביה בוחרת שירים לא נכונים לעצמה.

היחידי שהיה טוב ובזה זה נגמר מבחינתי היה "כשאתה כאן".

danlevin1

New member
היא כן

רוקרית חזקה ומוכשרת , שום דבר לא זיוף ורמאות , היא עברה בזכות

danlevin1

New member
ממש לא

אביה נותנת ביצועים משופרים מתוכנית לתוכנית וגם הגרף של האחוזים לטובתה עולה
הקול שלה מעולה , ההצלה שלה הייתה אחד הדברים הכי מוצדקים בתוכנית אחרי
ההדחות הלא מוצדקות של דוד ממן והרנדום דוגס
מי שלא מתאים לפה ומספק ביצועים לא מספקים זאת אורית בינסאי, נדב גדג'
האבא והבן

GM1988

Well-known member
השלב אתמול היה מהחלשים בתכנית עד כה.

ביצועים חסרי מעוף כמעט של רוב המתמודדים.

אסיף, אורית, סער ומשפחת אריכא - לא מתאימים לתכנית מבחינתי

סער - אני מעריך את האומץ שלו להוציא את הרגשות החוצה ולעשות לעצמו תרפיה עם זה, אבל בשלב הזה אני כבר לא מוצא עניין - לא בטקסטים ולא בהקראה שלהם.
אנחנו לא בסדנת תמיכה בסופו של דבר אלא בתכנית מוסיקה ושירה.

אורית - דיי. אחרי הביצוע של אתמול אני לא חושב שיש לה מה להציע יותר בתכנית.
הביצועים שלה עייפים מדי, וחוץ מהלוק הכוכבני הכובש שלה-אין שם כרגע משהו שמעניין לי.

משפחת אריכא - בא לי לעשות MUTE כל ביצוע שלהם.
הם טובים, אבל זה נשמע הכי נדוש והכי לא מקורי שיש. אז סבבה, אב ובן שרים-מה הביג דיל פה? כן, שרים טוב- ו...? משעמם

אסיף - נשען על אותו שטיק-זה בהחלט נכון. לא מקורי, לא מאתגר את עצמו ולא מחדש מתכנית לתכנית.

אביה - אומנם היא נשארה, ומשני המתמודדים האחרים אפילו זו בחירה טובה, אבל מבחינתי היא גם הפסיקה לעניין.
הביצועים שלה קשים מדי, לא מגוונים והיא בוחרת גם שירים לא מתאימים שהיא נאלצת לגרור וזה מעייף כבר לשמוע.

מלח גס

New member
הבנות היו על הפנים,אם היה צדק אביה הייתה הולכת, הצמד הצטיין

1. בניגוד למוקי וקרן אני לא מצאתי שום דבר יפה בביצוע של שרי, היא נשמע כאילו היא דרכה על שברי זכוכית או כמו בחורה שנאבקת בערפד. החלשתי את הביצוע. מהתחלה לא התחברתי אליה כל כך אבל הפעם ממש סבלתי. בכל זאת מבין למה על זמרת כזאת לא מוותרים.
&nbsp
2. אביה נשמעה כאילו היא לקחה איזה כדורי שינה, היא בקושי הוציאה קול, רק מלמלה לאורך כל השיר, לא רק קול גם רגש לא היה בה , לא היה לה כלום , היא רק הרסה את השיר. כלום. אם היה צדק היא הייתה הולכת הביתה.
&nbsp
3. לירוז בביצוע הכי גרוע שלה, בדרך כלל היא עשתה שימוש יפה בקול הפעם היא הרסה את השיר. לא ברור לי למה סקעת רק בביצוע הכי גרוע שלה החליט לתת לה כחול וים של אדומים על ביצועים אחרים לעומת שאר השופטים.
&nbsp
4. אווה, גם הייתה רדומה על כדורי שינה אבל בניגוד לאביהבביצוע הקודם היא ממש שידרה חן אישי. אז נראה מה יהיה אתה בהמשך. . לא הגיע לה כל הכחולים האלה, מוקי היחיד שצדק באדום.
&nbsp
5. אורית- היחידה מהבנות ששרה טוב, ועדיין זה מרגיש טכני מדי.
&nbsp
נעבור לבנים:
&nbsp
1. נדב- לא אהבתי אותו מהתחלה, הוא נראה לי מבצע למלמם גם צבע הקול לא יפה במיוחד. הפעם הוא התעלה כמה רמות והשתמש ברגש ואנרגיות חיוביות שקיבל מאימא שלו לביצוע מקצועי (שלא סבלתי). אם הייתי שופט הייתי נותן כחול.
&nbsp
2. שוב האיחוד של אפי ואשר התגלה כמוצלח, הם מרימים אחד את השני . לכל אחד מהם יש צבע קול יפה, סלסולים שמתלבשים יפה על שירים, והרמוניות נהדרות. הם כאן בשביל לתמוך ולהרים אחד את השני בכל ביצוע. הפעם הם שיחקו אותו בבחירת שיר מצויין. קיבלו כחולים בצדק, לא מובן לי למה סקעת שאמר שהם שרים יפה החליט שבגלל שהם גימיק הוא נתן אדום.
&nbsp
3. סער, יש לו אינטלגנציה רגשית, הוא שר בגובה עיניים. אבל כל השירים שלו קרובים מדי במילים ובלחן, הם נשמעים כמו אוסף של סקיצות לקראת שיר גדול. למרות שהלב והאינטלגנציה הרגשית שלו מונעים ממנו מלהשמע כמו מכונה ליצירת שירים הוא צריך להיפתח לעוד דברים.
&nbsp
4. אסיף- שיודע להשתמש בכל מה שהוא מרגיש בלב באופן מתמיד לריגושים חזקים מאוד. הוא רק צריך לקבל בראש כדי לא ליפול למלכודות שמאלץ. חבל שהלך , אם לקהל היה הזדמנות לעזור לו הוא היה מגיע לגמר.
&nbsp
5. שוב הראסטות מראים כמה הם שולטים יפה בסגנון שלהם, כמה השירה זורמת בצורה מקצועית .
&nbsp
&nbsp
הדחות: אביה קיבלה כבר הזדמנות להוכיח את עצמה ונכשלה שוב, אם היה צדק היא הייתה הולכת. לירוז ווקאלסטית טובה מאוד אבל ליד אסיף היא קרה ולא מרגשת. אסיף בין הטובים, מעטים הזמרים בנבחרת שיודעים להעביר תחושות ההדחה שלו היא מכה.
&nbsp
&nbsp

danlevin1

New member
הגמר הצודק - (אבל אין סיכוי שזה יהיה)

אם רובם כל כך גרועים למה אתה רואה

השנה המתמודדים יותר טובים ומוכשרים משנה שעברה בבירור
אם יש צדק אביה בגמר , שרי בגמר, הלהקה ונאווה , אבל יהיה גמר מעפן של הבן ואבא שהם מתאימים רק לחפלות , שמעתי אלפים כמוהם
אורית שיש לה קול טוב אבל לא עושה עם זה כלום , ואולי נאווה והלהקה שאני מאוד אוהב
השתי בחורות הכי טובות בתחרות הן ללא ספק בליגה אחרת - שרי ואביה
שרי היא המתמודדת הכי בשלה ומיוחדת שראיתי בשנים האחרונות והביצועים שלה מבריקים , נוגעים ברגש , נותנים בראש!
אביה היא רוקרית שזועקת אמת
בקיצור הגמר שלי
שרי נחמיאס
אביה שושני
להקת היברומן ונאוה תהילה וולקר

מלח גס

New member
אני עונה על השאלה שלך ברצינות למרות שזו עקיצה

1. לא רובם גרועים, יש כמה שאני אוהב יותר וכמה שאני אוהב פחות, אני מאמין שחלק יתנו ביצועים טובים יותר מהתכנית הקודמת . הגרועים בעיני הם מיעוט.
2. קרן פלס היא השופטת הכי חמודה וטובת לב בתולדות הריאליטי מוזיקה, נעימה וחביבה.
3. הדעות של מוקי מעניינות.
4. רותם סלע נראית טוב ומתלבשת יפה.
&nbsp
הבן והאב טובים למוזיקה מזרחית איכותית בנוסף לסתם חפלות, הם מסלסלים ברמה גבוהה.
בעוד ששרי היא הדבר האמיתי, מלאה בעומקים ואמת פנימית שרק מרימה שירים ומכניסה להם יופי אחר אביה היא זיוף מת שמתרסקת.
הראסטות מאוד מהוקצעים ורואים שהם שנים שרים ביחד.
נווה הייתה מדהימה פעם הקודמת הפעם היא נפלה, צריך לשמוע ממנה עוד.

danlevin1

New member
לפחות

בניגוד לאחרים פה אתה כן מבין ששרי היא הדבר האמיתי
על אביה נסכים לא להסכים

קרן פלס אולי נחמדה אבל שופטת גרועה , הרבה הערות לא במקום
מוקי השופט הכי טוב בתוכנית בלי מתחרים

מלח גס

New member
יכול להיות שקרן לא שופטת מצטיינת

אף אחד חוץ ממוקי לא נותן ביקורת איכותית מסביר בפורט כל נקודה ונקודה מה אהב, מה לא היה בסדר, ואפשר להבין מדוע הוא נותן אדום או כחול. לכן הוא יכול לתת כמה אדומים שהוא רוצה ולהיות הכי בסדר בעולם.
בעידן שהריאליטי מלא בשופטים פלצנים ופוגענים שלא יודעים לתת ביקורת, קרן היא עלה תאנה. בטח טובה יותר מהראל סקעת שמסכל מתמודדים באופן מניאקי ואסף שהוא האמא והאבא של המניאקיות והטמטום.
&nbsp

למעלה