הכוכב הבא 2: שרשור שלב הדו קרב!

matanp88

New member
הכוכב הבא 2: שרשור שלב הדו קרב!

כל הדעות, הביצועים, המחשבות וכל מה שאתם רוצים להגיד על התוכנית של הערב לכאן

danlevin1

New member
ושוב פעם מעל כולם - שרי

ביצוע פשוט מדהים , בליגה אחרת מכולם
כל הכבוד לשופטים על הפרגון אבל שלא ינחסו אותה

איזה פורמט הזוי!

קודם כל שלב בחירת השירים. מפילים על המתמודד ארבעה שירים שבינהם הוא צריך לבחור. פאראפאזה על דה וויס שהמתמודד צריך לבחור את המנטור. כל אחד מהשופטים מביא שירים קיטשיים להחריד עם אמירה כל-כך מלודרמטית ותוך כדי כך מנתח את המתמודד בשקל.
אחר כך "דו קרב" איזה דו קרב? דו-קרב שיש שיר אחד ששני המתמודדים שרים יחד ואז רואים מי יותר טוב. פה כל אחד שר שיר אחר, ובודקים על-פי הגימיק הטיפשי של ההצבעות. השופטים, שיכולים לתת 40 אחוז, לעומת הקהל שיכול לתת שישים אחוז. היחס מאוד לא מאוזן. וזה שוב מעלה את השאלה, לשם מה צריך את השופטים? אין להם הכרעה בהצבעות, הם לא עובדים עם המתמודדים וכל העבודה שלהם מסתכמת בבחירת שירים ובניתוח מהיר ושיטחי של המתמודד.

החסרון בכל התחרויות האלה

שבשלב האודישנים לוקחים יותר מידי מתמודדים. האצבע להעביר מאוד קלה וחבל. נותנים תחושה לבן-אדם שהוא התקבל, אפילו שהוא מאוד בינוני, שבשלב לאחר מכן הוא כבר מודח.
בעיניי זה מאוד לא יעיל לבחור 15 מתוך 45. זה אומר שיותר מחצי מודחים. שלא לדבר על זה שהאודישנים נמשכים 7-8 תוכניות.
אם היו שואלים אותי: אני הייתי מצמצמת את המתמודדים ל20-25, ומתוכם בוחרת 10-15. נראה לי הרבה יותר יעיל.

סער דוידוב

הוא לא זמר. הוא ראפר. הוא רק צועק את הטקסט, הוא בכלל לא שר.
אז נכון, כל פעם שהוא צועק את המילים שלו, אני רק רוצה לחבק אותו חזק ולהגיד לו שהכל יהיה בסדר.
הטקסטים שלו נוראיים. נוגעים ללב. כאב עמוק שהוא מספר על החיים שלו. אף אדם בעולם לא צריך לעבור את מה שהוא עבר ובכל זאת -
מקומו ממש לא בתוכנית. מפילים זמרים טובים שיודעים לשיר. למה הוא ממשיך? רק בגלל שהשופטים לא מסוגלים להפריד את הרגשות שלהם מיכולת השירה הזוועתית שלו.
ומסכן צדוק... הוא לפחות שר. אבל למי יש סיכוי מול 82%?

אלמוג, אני מאוד מקווה שאת קוראת

כי אם כן, זמר אמיתי שר כל שיר, לא רק שירים מזרחיים. והתירוץ שאת זמרת מזרחית ולכן לא יכולה לשיר את השיר הזה עלוב ביותר. השיר לתת ולקחת הוא אחד השירים המדהימים שיש לנו. הוא מדבר על כך שבחיים צריך להתמודד עם הקשיים ולא לפחד מהפחד.
ואם היית עסוקה פחות בלסלסל ויותר בלשיר, היית מקבלת הרבה יותר אחוזים.
ואגב, רק לידיעתך הקטנה: משה פרץ שהוא זמר מזרחי, כן? שר את השיר הזה מהמם!

GM1988

Well-known member

טוב ששמת את הקישור לשיר, הזדמנות עבורי להכיר ולשמוע אותו בביצוע יפהפה של משה פרץ.
אני מסכים, זה היה תירוץ לא קשור שהיא זמרת מזרחית.
נכון שלא לכל זמר מתאים כל ג'אנר מוסיקלי, אבל היא בחרה את השיר, אז הייתה עובדת עליו ונותנת לו את הפרשנות שלה.

אגב, גם הביצוע השני של אלמוג היה לא טוב.
עם כל המאמצים של אטדגי שיצביעו, הביצוע היה חלש.

לגמרי.

אני הצטערתי על השני אחוזים של צדוק שפי אלף העדפתי אותו על פני אביה. שבפעם הראשונה צרחה את נשמתה... וכל קשר בינה לבין השיר היה מקרי לחלוטין. בפעם השניה השיר היה מאוד משעמם.
לשים את צדוק מול סער היה מאוד לא הוגן, כי סער שר שיר שלו שהוא מכיר.... וזה שונה לגמרי מלהכין שיר. ופעם השניה, פשוט צעקתי למסך "תעלה, תעלה" וכשזה הגיע רק לשני אחוזים פחות, והראל שלא שם כחול והעדיף את אביה עליו, לא ברור לי למה, מאוד התעצבנתי!

מלח גס

New member
לא מבדיל בין הביצועים שלה בין אם זה שיר מהזאנר ובין אם לא

בכל הביצועים, היא גוררת את עצמה , הסלסולים שלה נתקעים ולא מתלבשים טוב על אף שיר, אין סלסולי נשמה ועומק.
&nbsp
משה פרץ מדהים בשיר הזה.

GM1988

Well-known member
פספסתי את הפרק אתמול, אצפה מאוחר יותר ואמנע מלקרוא תגובות:)

אני גרועה בחשבון, אז אשמח לקצת עזרה:

1. איך יכול להיות שאחרי שאסי אמר לשופטים ששניים מודחים ושניים ישירו אחד מול השני, עלו שלושה לשלב הבא?
2. איך יכול להיות שאחרי כל המתמודדים שפרשו (ללא גל חייק שהופיע מול השופטים) עדיין היו בכל סיבוב 15 מתמודדים?
3. ועכשיו תסבירו לי איך מחמש עשרה מתמודדים הגענו לשישה עשר מתמודדים? לפי החישוב הבא: שתי תוכניות: בכל תוכנית שמונה מתמודדים (שמתחלקים לארבעה דו-קרב) סך-הכל שישה עשר מתמודדים. מאיפה הגיע מתמודד נוסף?

l86

New member
3.המתמודדת הנוספת היא לירוז

שהשופטים החליטו לתת לה צ'אנס נוסף אחרי שהדיחו אותה. הראו את זה בסוף שלב ה"שופטים מקרוב".

GM1988

Well-known member
שלב הדו קרב:

אביה VS לירוז - שני הביצועים היו לא משהו. אביה אומנם מדברת יפה מול המצלמה על הסיפור האישי שלה, אבל בביצוע היא לא הוציאה את זה מהקרביים שלה. זה היה צעקני מדי לטעמי.
אותו הדבר לירוז, השיר טוב מכל בחינה, אבל לירוז פשוט שרה אותו טכנית מצוין, וזהו.
היא לא השאירה בי שום דבר שעורר בי מחשבה, התרגשות. כלום.
לשתיהן.

סער דוידוב VS צדוק - סער היה מאד משכנע. אני חושב שמיותר להגיד ולהשוות פה בין משהו, כי הוא שר טקסט שנכתב מהעולם שהוא מכיר, והוא עשה את זה בביטחון וטרף את הבמה.
צדוק, בחור נאה... יש מה להוסיף?
בחירת שיר
ביצוע
"פרפורמנס" (כמו שמוקי מגדיר) -
נראה לי זהו.

אביתר VS שרי - אביתר, לבוש טוב, מנגן טוב, הבמה עם המסכים מעולה

אבל זה לא מספיק טוב.
שרי,

גרסה מחרידה לקלאסיקת פופ על זמנית של יוצר ענק, מייקל ג'קסון.

ביינסאי VS נשאווי - אורית, בחירה מזעזעת של שיר
עם מנעד וצבע קול כמו שלה, היא לקחה את השיר הכי סתמי ולא מתאים שיש.
אלמוג, משעמם
אני לא מכיר את הביצוע המקורי, אבל זה היה מרדים.
לרגעים אהבתי פה ושם את השירה יחד עם הליווי, אבל זה לא טוב. (כולל הביצוע הגורלי השני).

danlevin1

New member
מזל שאתה לא שופט

אחרי הביצוע של שרי קשה להאמין שמישהו יכול להתעלות על הביצוע המעולה הזה
אני מקווה שהיא תזכה , ואחרי זמרים מזרחים ממוצעים (אלקנה , אביתר קורקוס ) סוף סוף נזכה לזוכה ראויה! מאז
דיאנה גולבי לא היה אחת כזאת

מסכימה לגבי שרי

הרסה את השיר. רק המילים נשארו אותו דבר. כל השאר המנגינה והעיבוד שונו באופן מזעזע.
אהבתי את הביצוע של אביתר.
גם אורית הייתה משעממת. ואלמוג, טוב כבר כתבתי את דעתי. אחד השירים האהובים עליי והיא פשוט רצחה אותו עם המון סלסולים. אני לא יודעת אם היא שמעה את משה פרץ שר אותו, ואם לא חבל!

GM1988

Well-known member
לאביתר לא היה סיכוי מול שרי.

וההפקה תקדם אותה עד לגמר לא משנה מה...
במיוחד שהשידורים מוקלטים ואפשר לערוך איך שמתאים להם.

למעלה