שרשור פרק 8: סיכום שלב האודישנים

GM1988

Well-known member
חבר, אם דיון רגיל בפורום מעורר בך כאלה רגשות ויכול לגרור אות

אותך לריב, אז סבבה, אני לא אגיב לך יותר בשום נושא.

danlevin1

New member
אני

קצת יותר ותיק ממך פה בפורומים ואני יודע טוב מאוד לנהל דיונים
זה לא מעלה בי שום רגשות ושום כלום , הבעתי את דעתי ששרי מוכשרת
ואתה לא יכול לזהות את הכישרון שלה
תגיב לעניין

מלח גס

New member
הוא לא נכנס לפסים אישיים

כולה הביע דעה שונה משלך כמו הרבה אנשים פה בפורום.

דווקא כן

לא ברורה לי ההתלהבות ממנה. היא מאוד ראשונית, בוסרית. אין שום דבר מיוחד בשירה שלה. היא לא פתחה גרון. עמדה כמו נר של חנוכה ואפילו לא זזה בזמן השיר. לא הלהיבה. לא ריגשה. לא היה בשיר אנרגיה. הקול שלה מאוד סתמי.
לא ברור לי מה הכישרון הגדול....

danlevin1

New member
על טעם ועל..

בוסרית היא ממש לא , היא הכי בשלה מבין רוב הזמרים שהיו בתוכנית
היא מאוד ייחודית, יש לה קטע משלה לגמרי
גם לסוג השירה הזאת יש אנרגיות מיוחדות, הקול שלה ממש לא סתמי הוא מאוד מיוחד
הטעם שלי ושלך רחוקים שנות אור אחד מהשני
אני הולך עם אביה שושני , שי סול ושרי ואת הולכת עם אברהם ראטיגה , בוא נראה מי יגיע רחוק יותר

די עם הגזענות!

יוחי אולי שר בסדר לא יותר מזה, אבל הוא מאוד קשקשן. הוא צריך לדעת שעדיף בשואו-ביז לדבר כמה שפחות. ואני דווקא שמחה שהוא לא ממשיך. לשמוע אותו מלהג וחופר תוכנית אחרי תוכנית זה יותר מידי בשבילי.
לגבי אורית, אני אנסה להסביר למה התכוונו:
יש לרצות שזה נחמד. מצליח כן, לא מצליח לא נורא.
ויש להיות כמהים. לרצות כל-כך חזק עד שזה כואב לך אם לא. שאתה מוכן לחצות נהרות, לטפס על הרים והעיקר שתצליח להשיג מה שאתה רוצה. זה לא קשור לבטחון או לעוף על עצמך, ממש לא! זה קשור כמה זה כואב לך אם לא תצליח להשיג את מה שאתה רוצה! והיא לא נמצאת שם עדיין, והם שואלים את עצמם למה להשקיע כל-כך הרבה באדם ולתת לו, אם רוב הסיכויים שאחרי התוכנית הוא לא יעשה אם זה כלום. לא עדיף להשקיע במישהו שיעשה הכל, כל מה שהוא יכול, כדי שזה יקרה? במיוחד במקצוע כל-כך קשה ותובעני כמו שירה.
וזאת שאלה לגיטימית שהם צריכים להרכיב צוות כל-כך מצומצם של אנשים. להגיע לאודישנים זה נחמד, זאת ההתחלה, אבל להיות כמהים למשהו זה כבר רמה אחרת לגמרי...
וכשלא מוצא חן משהו בעיני הצופים, ישר מאשימים את ההפקה שמתערבת ומשפיעה! די כבר עם כל תיאוריות הקונספרציה האלה!
לפעמים הדברים הם כמו שהם נראים, לא יותר ולא פחות!

מי אמר שהיא לא רוצה?...ההמתמודדים מעולםלאהיו עלבמה ואולי

ככה היא התמודדה עםהפעם הראשונה.
&nbsp
לגבי יוחי,לדעתי הוא שר ממש טו, וטוב יותר מהשאר, אבל על טעם וריח אין מהלהתווכח.
וזה שהוא קשקשן לא קשור לאיךהוא שר.
&nbsp
פשוט היחס שלהם לכל המתמודדים השחורים היה מחפיר בעיני.

רואים בעיניים שלה

אין לה את הרעל. כן -כן. לא - טוב, לא נורא.
גם איך שהיא שרה, אין את התשוקה...

יוחי שר בסדר, לא יותר טוב מהשאר, וזה שהוא קשקשן זה ממש בעוכריו. זאת חבילה, וקשה לעבוד עם אדם שכל הזמן מדבר, ולא פתוח להקשיב...

אני לא חושבת שזה קשור לצבע העור.. ואורית כן בנבחרת ואולי גם הלהקה הזו "משהו הייטס"

GM1988

Well-known member
איפה כתבתי משהו על גזענות?

כתבתי שלא יתנו לשחורים לעבור ושלא יהיה להם סיכוי לייצג את ישראל באירוויזיון.
וזה לא משיקולים גזעניים, אלא משיקולים ש... זה פשוט לא יקרה. פשוטו כמשמעו.

אם זה לא גזענות אז מה זה?

ושחורים ייצגו אותנו באירוזיון. כמו להקת עדן.זה לא קשור לצבע עורו, זה משיקולים אחרים. הוא מאוד טרחן, והוא שר נחמד.... לא יותר מזה

GM1988

Well-known member
לא לא... אני בכלל לא נכנס לדיון על גזענות

ולא כותב מפי את המילה הזו, כי אני לא מאמין בה, גם כשזה הכי ניכר לאחרים.
הכוונה שלי היא יותר לכך שבהפקה סימנו מישהי, ולפי דעתי זו שרי, עם כל הכבוד שכרגע נותנים לה, ואיך שמציגים אותה, זה מאד נראה שהיא זו שבחרו וזו שרוצים לקדם בתכנית.

אני יודע ששחורים ייצגו את ישראל, ושוב, זו לא הנקודה שלי ולא גזענות מה שאני מדבר עליו.

בואי אני אתן לך דוגמה, אולי לא הכי מוצלחת, אבל אני לא רואה שחורים מייצגים את ישראל, כמו שאני לא רואה גם עוד טראנסקסואלית מייצגת את ישראל באירוויזיון.
קשה לי גם להסביר לך למה, אבל אני לא רואה את הסיכוי לזה.

מה שקורה עכשיו בהפקה זה פשוט לקדם פייבוריט ולהעביר לצופים בידור שמחולק לפרקים.

נצל"ש להקת גראונד הייטס פרשה..

"במקום הראשון נמצאת הדרמה שחוללה סערה בעולם הריאליטי המוזיקלי, בחסות "הכוכב הבא". מי לא אוהב דרמות? בטח ובטח כשהן קשורות לכוכבי ריאליטי שעוד לא בקעו מן הביצה. הפעם מדובר בלהקת גראונד הייטס, שרק בתחילת השבוע עמדו בפני דילמה האם לתת לסולנית שלהם להמשיך לבדה בתכנית. היא כמובן סרבה, אבל למרות שהשופטים העבירו אותם הם החליטו לפרוש מהתכנית בטענה שהם מעדיפים להתמקד באמנות שלהם. נו מה, אמנות או נמות?"
&nbsp
נלקח מוואלה....

GM1988

Well-known member
אני משער שהם ('הלהקה') הבינו שאם התפתח דיון להפריד אותם

כבר בשלב האודישן ה1, ישימו עליהם עין ולא יעבירו בהמשך ולכן החליטו לפרוש לפני...

לדעתי, ההפסד כולו שלנו....

הם היו מייצגים אותנו בגבורה....
גם מנגנים וגם שרים...
מאוד אהבתי אותם.

למעלה