דיון: מה קרה למורגן ולבן שלו

BiNa8866

New member
דיון: מה קרה למורגן ולבן שלו

אני לא יודעת אם אתם עדיין זוכרים אותם או לא, אז לכל מקרה אני אזכיר
(יש תמונה מצורפת שלהם משמאל
): מורגן ובנו היו האנשים שריק
גריימס פגש בפרק הראשון של העונה הראשונה ושהצילו את חייו.

מאז שריק עזב אותם ונסע לאטלנטה לחפש את משפחתו
, לא ראו אותם
יותר
.

מה לדעתכם קרה להם?
האם הם בחיים?
האם נראה אותם עוד בהמשך העונות?
תשתפו את כולם ברעיונות שלכם
מה לדעתכם קרה להם
.

אני מאוד מקווה שכ-ו-ל-ם ינסו להשתתף
, גם כל הסמויים

המשך יום טוב לכולם

הייתי בטוח שנראה אותם בסוף העונה הראשונה

אבל לצערי לא ראינו אותם.
באמת שאי אפשר לדעת אבל סגירת מעגל נפלאה לסדרה יכולה להיות מפגש מחודש בין ריק לשניהם. לא יודע למה, אבל אני מנחש שזה יהיה בנסיבות טרגיות ומאוד מעציבות. יחד עם זאת, זה יהיה משהו שאני אקדח בזיכרון.

BiNa8866

New member
אני מקווה מאוד

שזה לא יהיה באופן טרגי
... יש מספיק טרגדיות
בסדרה הזו גם ככה

MR Lordi

New member
תמיד תהיתי מה איתם

חשבתי שיהיה סיכוי לזה שריק ישמע אותם בווקי-טוקי (לפי מה שזכרתי)
אבל ראיתי שגם בעונה השנייה והשלישית אין שום אזכור שלהם.
היו צריכים לסיים את קו העלילה הזה איתם סופית ולעבור הלאה, ולא להשאיר פתוח ולא לעשות עם זה כלום

BiNa8866

New member
נכון

לדעתי הם חייבים בכל זאת מתישהו לעדכן אותנו מה קרה איתם...
אני אישית מאוד אהבתי אותם ובעונה הראשונה כל הזמן קיוויתי
לראות אותם שוב

Marlboro man 9

New member
לפי הקומיקס
אפשרי

מורגן מצטרף לריק אחרי שהבן שלו נהפך גם לזומבי
בסדרה אני מקווה שהם יופיעו ביחד לסגירת מעגל איתם, אין שום סיכוי לפי מצב העניינים של הסדרה שהם ישרדו יותר מדי

WitchWithAWatch

New member
אני גם חשבתי עליהם ותהיתי מה קורה איתם

מאוד רציתי שריק יפגוש בהם שוב וחשבתי שזה יהיה נפלא

אני לא יודעת אם זה יקרה, אבל אם כן, יש לי תחושה שזה לא יהיה הכי נחמד.. חשבתי על אולי ריק יפגוש במורגן הזומבי פתאום או משהו
מקווה שלא!!

Uri04

New member
לפי הקומיקס ולפי ספוילרים עתידיים

לפי הקומיקס - ריק מתאחד עם מורגן בדרכם הארוכה לוושינגטון די.סי., אחרי שהוא וקארל נמלטו מהכאוס שהתחולל בכלא (המושל עשה שם בלאגנים רציניים). ריק וקארל חוזרים לתחנת המשטרה בסינת'יאנה (העיירה בה ריק ומשפחתו גרו), ומוצאים שם את מורגן. הוא חי, אבל במצב נפשי מעורער, כי מסתבר שמוקדם יותר דוויין ננשך, מת והפך לזומבי
מורגן שמר אותו קשור לשלשלאות בתוך הבית והאכיל אותו בבשרם של פורצים מזדמנים שנאלץ לחסל וכלבים תועים.
כאשר ריק, קארל ועוד מישהו בשם אברהם שמצטרף אליהם עומדים לעזוב את סינת'יאנה הם שומעים ירייה ומשוכנעים שמורגן ירה בעצמו, אך להפתעתם מורגן ירה בשלשלאות של דוויין ונתן לו להסתובב חופשי בתוך הבית, כי לא היה לו לב לחסל אותו.
מורגן שורד את הדרך הארוכה לוושינגטון די.סי, ושם הוא מנסה להתחיל חיים חדשים בקהילה הנבנית מחדש עם כל קשיי ההסתגלות הנלווים. הוא ומישון מתקרבים מאוד. מאוחר יותר, כשהזומבים פורצים ל'אזור הבטוח', מורגן ננשך בידו כשהוא עוזר לריק להילחם בזומבים, אך מבקש להישאר בחיים. מישון כורתת לו את הזרוע הנגועה, ונשארת לצדי מיטתו כאשר הוא קודח מחום. לרוע המזל, הזיהום מתפשט ומורגן נפטר. מישון העצובה נאלצת לחסלו על מנת שלא יהפוך לזומבי.

לפי הספוילרים העתידיים -
!!

השמועות מדברות על כך שנראה את מורגן כבר בעונה הזאת, והוא וריק יתאחדו בכלא. מורגן יינשך לקראת סוף העונה וריק ייאלץ לוודא שהוא לא הופך לזומבי.

אני אוהב יותר את עלילת הקומיקס.

BiNa8866

New member

לא
...
הם הולכים לקחת את מורגן בסדרה עד שסופסוף הוא חוזר?
אוף איתם

למעלה