כניסת מנהל חדש לפורום

כניסת מנהל חדש לפורום

אנו מברכים את MorYeshAtid עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

יוליקה

Member
מנהל
בשעה טוב ומוצלחת לך מור

אם תצטרך עזרה אתה יודע היכן למצוא אותי....

0bama1

New member
מצויין שהגעת לפה מור .עד עכשיו הייתי לבד פה .

יוליקה

Member
מנהל
אם יאיר לפיד ויש עתיד לא עשו כלום ב-20 חודש

וביבי נתניהו פיטר אותם...

אז איך זה שכל נושא שיש עתיד יזמה ביצעה ותכננה...

ביבי נתניהו מיחס לעצמו???
הרי אם לפיד היה שר אוצר גרוע כל כך איך זה שכל נושא שיזם נתניהו דחף להעביר???
והיום הוא מייחס לעצמו... אני יזמתי...אני עשיתי... אני ביצעתי....
ומה שלפיד הצליח לעצור - ביבי נתיהו כעת שחרר את המעצורים ומתגלגל במדרון
לריקון הקופה הציבורית שיאיר לפיד כל כך פעל לשמור עליה!!!
מושחתים אמרנו???

shershku

New member
לא זו הסיבה שהוא פיטר את יש עתיד

בעצם הוא התפטר על רקע הביביתון

0bama1

New member
האגו מנייאק ראה איך יאיר מצליח יותר ממנו ,הופך להיות יותר פו

פופולרי ממנו ,איך יאיר מצליח להעביר ולקיים הבטחות .והוא האגו מנייאק הזה לא הבין מאיפה זה בא לו .שיאיר יתן ביד לזוג או לנזקק דיור עד 250000שח הנחה על דירה במזומן בחתימת החוזה ?השתגעתם ?הרי כולם יצביעו לו .האגו מנייאק הזה לא מוכן לתרגיל שעשה לא כחלון רחמנה ליצלן והצליח עם הסלולר .גם ממנו אדון "גלידה פיסטוק "פחד וכם כחלון מצא עצמו בחוץ ,יחד עם המעט נורמלים שעוד היו בליכוד .
אבל זה בסדר הנקמה בקלפי תגיע .הוא כבר לא ראש ממשלה .והוא יודע את זה .כל המהלכים שהוא פתאום מתחיל לעשות מבוקרים עיי היועץ המשפטי .הוא לא יצליח לעבוד עליו .

shershku

New member
יום הבוחר הוא היום הגורלי

נדע אז כמה הימין, כולל אין עתיד, יבכו. יבכו על זה שלא דאגו לעם ישראל, הן מעמד הביניים הגבוה (שלפיד כיוון אליו), הן מעמד הביניים (שלפיד דיבר אליו ורימה אותו) והשכבות החלשות.

0bama1

New member
אני מקווה שלא תשנה ניק בעוד חודשיים וחצי כאשר תראה את הצלחתו

של יאיר .אתה מתייחס לאנשים כמטומטמים .אבל המציאות תיטפח על פניך .יאיר הולך לקבל לפחות את מספר המנדטים שהוא קיבל בפעם הקודמת .ויש מצב שהוא יקבל יותר כי כחלון מתחיל להראות כחלש מאוד ללא המטרייה שהוא קיבל כאשר היה בליכוד .ואשר איפשרו לו להעביר רפורמות בסלולר .בניגוד לאגו מנייק המושחת שפגע בעשרות אלפי נזקקי דיור .ומנע מהם הנחה של עד 250000שח במזומן עם חתימת החוזה .יאיר לא התיימר לייצג את השכבות החלשות .אלו שימשיכו להצביע לאגו מנייאק ולרבנים הפרימיטיבים שמנצלים אותם ומעדיפים אותם נחשלים .

shershku

New member
כמה מפלגות מתוך אלו שקמו בעשרים-שלושים שנה האחרונות

נשארו יותר משלושה מערכות בחירות? מה מאפיין אותן?

3 מתוך 20. בדיוק! 6% סיכוי, אבל במידה ויש אג'נדה ברורה שפונה לקהל יעד ברור, בצד פוליטי כלשהו (ש"ס, מרץ וישראל ביתינו). מאחר ויש עתיד אינה עונה על הקריטריון הזה, יש לה אותו הסיכוי כמו שינוי, על שני הגלגולים שלה.
מע"מ 0 זו תוכנית שחיתות שמטרתה היא עזרה לקבלנים הגדולים. מעט מאוד רוכשים פוטנציאליים היו יכולים "להינות" מההטבה הפיקטיבית הזו. למה לפיד ושאר הירקות ביש עתיד התנגדו לתוכנית כשהיא הועלתה על ידי טרכטנברג?

0bama1

New member
אז תראה מה אתה אומר .אתה מנהל פורום מפלגת העבודה .טרכנברג

מועמד אצלכם להיות שר האוצר .אתה טוען שטרכנברג הציע מעמם 0 .ואתה גם טוען שזו תוכנית שחיתות .כלומר האיש תמך בתוכנית שחיתות והוא מועמד מטעמכם להיות שר האוצר .תקשיב ידידי אתה מבולבל כמו המפלגה המסורסת שלך .ואגב 14000זוגות היו מיועדים בתור התחלה להנות ממעם 0 וקבלת הנחה של עד 2400000 שח במזומן בחתימת החוזה .אתה תדאג למפלגה הנפולה שלך שמנסים להחיות אותה "נבך"עם קירקור של תרנגול שמכונה גם גבר .אבל אם לא תהיה ברירה יאיר יצרף אתכם לממשלתו .אלא אם תעדיפו לחבור לאגו מנייאק .ואז בכלל תיקרסו .

shershku

New member
הוא זה שניסה לקחת לעצמו את הקרדיט

על תוכנית שלא באה להטיב עם הצעירים. אלא עם התורמים שלו, בבחירות הקודמות.

0bama1

New member
ולכן בעוד חודשיים הצעירים האלו יצביעו ליאיר לפיד למגינת לבכם

אתם העבודה בעיניים ומפלגת המושחתים השנייה ,הולכים לסבול קשות מהקולות שמפלגת עתיד בראשות יאיר יגרפו מהציבור .ואז אתה תבין כמה אתה מנותק \מנותקים

shershku

New member
מי שפועל למען "הצעירים" הללו

שהם בעצם הטייקונים של ישראל הוא מושחת. זה מה שיש עתיד עשו בקדנציה שלהם. נראה בקלפי עם תמיכה שהולכת ויורדת.

0bama1

New member
שרששקו נראה לי שאתה אבוד .כבר פעם שנייה שאתה כותב שטויות

הצעירים הם הטייקונים ?חסרי הדיור הם טייקונים ?אם אתה מייצג את מפלגת העבודה ,אז אני מבין למה הם נראים כך .

shershku

New member
יש עתיד עובדת למען הטייקונים

זה כבר ברור. זו גם שחיתות. זו שחיתות גדולה יותר לומר שהמפלגה פועלת למען אותן מטרות שדיברת עליהם, כשהאמת היא אחרת.

0bama1

New member
האמת שלך היא לא האמת של מצביעי יש עתיד .תצביע לשותק !

0bama1

New member
נכון יוליקה אנחנו נתמוך ונעזור ליאיר ולמפלגתו על מנת לנדות

ולנדף מחיינו מושחתים מכל הסוגים .ומתחיל לעשות רושם שאזרחי ישראל מתחילים להפנים ככל שמתקרבים לבחירות .שמפלגת יש עתיד היא מפלגה נקייה .עם חברי כנסת נהדרים ,שבאו לעבוד למען אזרחי ישראל בניגוד למפלגת האגו מנייאק ולמפלגת השתקנים שהחלה בצרחות פתאום, שבאים לעבוד על עם ישראל !

למעלה