סיכום ותחילת שבוע

Sigal H

New member
סיכום ותחילת שבוע

אז מה היה לנו בשבוע החולף? מוזמנים לענות:

הטוב
הפחוטוב
יצור השבוע
ספר השבוע
מאכל השבוע
|עפרון| מה התכנית לשבוע הקרוב?
תקווה לשבוע זה
חיוך / קישור / סיפורון / היפופוטם ננסי

שיהיה לנו שבוע רגוע ומלא חיוכים

Sigal H

New member
מתחש״ת

הטוב: אתם לא מבינים מה הלך פה מיום חמישי. לתומי העלתי פוסט לפייסבוק (אני לא מצרפת כי זה סופר אאוטינג אבל אם מישהו כבר נתקל בזה אי שם אתם וודאי מזהים), בקשה להמצאת מתקן לניוד הביפאפ איתי בבית. תוך שעות זה נהיה ויראלי, קיבלתי בפועל מעל 60 הצעות הירתמות למשימה. בוגרי עיצוב תעשייתי, בוגרי הנדסת מכונות, קלינאית תקשורת, מתנדבים מרפא״ל, קבוצת רובוטיקה, מהנדס אלקטרוניקה, אדריכליות ומעצבות פנים, אפילו לארה״ב הפוסט הגיע! מדהימים, אחד אחרי השני השאירו אותי בלי מילים. זה כל כך מחזיר את האמון באנושות, דווקא עם כל מה שקורה מסביב. אז מה הולך להיות הפיתרון, אתם שואלים? אני הולכת להשתתף במייקתון הקרוב של TOM, שם צוות רב-תחומי ייצר מה שיענה על הצורך. זה כל כך מרגש. אני כמעט לא מאמינה שזה הולך לקרות. חלום.

הפחוטוב: יותר מדי. פרקי הזמן שהגוף קופא הולכים ומתארכים וזה מגיע יותר ויותר לבית החזה. מה שאומר תלות גדולה בביפאפ ויותר מדי זמן לשרוף בשקט בלי לזוז. כל כך הרבה סבלנות צריך כדי להתמודד עם הגוף הזה. בגלל זה פישלתי לגמרי בעבודה שהגשתי ממש באיחור. שבוע חסר תועלת במובהק. מה עוד? אמא אושפזה שבוע שלם, לא היה קל אבל לפחות היא שוב בבית. מזג האוויר. חיסון. וכמובן המצב הביטחוני. רק תבחרו.

יצור השבוע: כל מי שהתגייס, תמך, שיתף, הציע לעזור עם ניוד הביפאפ. עם ישראל היפה. כל כך מרגש, זכיתי.

ספר השבוע: ממשיכה עם ״השלהבת המסתורית של המלכה לואנה״ / אומברטו אקו

מאכל השבוע: גם זה לא כל כך הלך… מזון רפואי בצורת פודינג, מזל שהמציאו אותם.

מה התכנית לשבוע הקרוב? ביום ג׳ תור לרופא ריאות, יהיה עליי לקום ב-7 לפנות בוקר, אוי לזוועה.

תקווה לשבוע זה: בלי פיגועים אפשר?

חיוך / קישור / סיפורון / היפופוטם ננסי: האמת, אני מבינה אותו

שיהיו לנו ימים יפים ומנוקדי חיוך

סיגל

bimbo15

New member
סיגלי יקרה,
מרגש ומדהים לקרוא על אנשים

נפלאים ומיוחדים שנרתמו לעזור לך. זה מחמם את הלב ונותן תקווה לעולם טוב יותר.

אני מאחלת לך שתפגשי תמיד רק אנשים מסוג זה, ועם זאת - שלא תזדקקי להם.
אמן ואמן!!

המשיכי לחייך ולקוות

Sigal H

New member
אמן

כל כך באו לי בטוב, להזכיר שגם בתוך הטרוף עדיין יש פה אנשים טובי לב.
כל איחולייך - בחזרה אלייך

באיחור משהו, אבל הי.. מוטב מאוחר וגו'

אתמקד בטוב, ברשותך -

זה מדהים, ממש.
אני מבינה שבינתיים היה מפגש בנושא (של ניוד הביבאפ), מקווה שצלחת אותו. ואשמח לשמוע פרטים, בקיצור או בהרחבה ובכל אמצעי מדיה העומד לרשותך. וגם עוד הרבה זמן זה בסדר.
מה זה מייקתון? ובכלל עוד פרטים.

זה מרגש ומרתק.
האם עד היום בעולם כולו אף אחד לא חשב על האפשרות שהביבאפ גם יזוז? ולא יכבול את מי שנעזר בו?

אז יכול להיות שבזכותך יהיה מתקן שיעזור להרבה אנשים.

ובכלל כל הנושא של איבזור לבעלי מגבלות הוא כל כך יצירתי בארץ מבחינה רעיונית, וכל כך לא מפותח מסחרית-שיווקית. זה תמיד מפתיע אותי מחדש.

עד כאן בשלב זה.
מרגישה יותר טוב (טפו טפו) כבר איזה שעה. שלושה שבועות נחתי בלי שום הקלה. הלוואי והיותר טוב הזה ישאר קצת, לאן יש לו ללכת?

למעלה