שרשור פרק 197 - חקירה

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
פרק ממש טוב!! אהבתי!!

אפילו שהוא היה קצת מורכב והיה קשה לעקוב אחרי מה שבדיוק קרה....

אבל מה שכן הפרק היה כתוב בצורה ממש ממש טובה

מישכתב את שני הפרקים האחרונים (יובל ברגר אם אני לא טועה) כתב אותם באופן מעולה.

אהבתי את השישיה הפעם, הם עשו עבודה מעולה

או! זה פרק טוב!

סוף סוף השישיה פועלת כמו השמיניה- בתחכום, בחוכמה, בערמומיות. תוכנית מסובכת ומפותלת ותוך כדי הם עובדים על כולם!וסוף סוף הם עובדים בעבודת צוות! ככה זה כשהם עובדים ביחד- הם הכי חזקים!
מאמצע הפרק בערך הוידאו נחתך לי וראיתי רק חלק מהתמונה אז יש לי שאלות-
זה לא קרה כמו שדניס סיפרבהתחלה ליאיר? מי נכנס למכון בהתחלה בתור כתב? הגר או דניס? וגילי לא באמת נכנסה עם דניס לתוך מעבדת המחשבים ואז הפכה לבלתי נראית? אומיקרון לא באמת תפסו אותם, נכון? איזה מזל! כבר חשבתי שבאמת תפסו אותם ובגלל שיאיר לא מאמין כולם אבודים!

מה קרה עם גילי ורפאל? הם נשארו בתוך המכונית של אומיקרון? מעניין איך הם יצאו משם..
ומי אמרה לדניס במכונית "אני לא מאמינה שהתוכנית שלכם עבדה"? זו חמוטל?

בקיצור פרק מצוין,מלא בהתרחשויות ובתכסיסים! ואפילו לא חשתי בחסרונם של השמיניה שכבר מתחילת העונה יושבים רגל על רגל ולא עושים כלום!

sigalthequeen

New member
טוב אז הסברים לגביי הפרק

דניס סיפר ליאיר סיפור מסוים ויאיר התחיל לספר לו מה הוא חושב שקרה.
מה שקרה בפועל היה ככה:
דניס באמת נכנס ככתב לבד ואז אחריי כמה דקות נכנס עם מדים של שוטר בדיוק כמו שיאיר אמר רק שיאיר לא ידע על החברים שלו שיצרו למדא כמו בכמות של 'מיקרוגל מקולקל' וכל זה היה בשביל שגם אומיקרון וגם המועצה יגיעו, ומכיוון שחמוטל ידעה על התוכנית שלהם היא עשתה הכל כדיי שהועצה יקחו את דניס לפניי אומיקרון, וכל מה שגילי ורפאל היו צריכים לעשות זה לשים את המשדר שדורי שם להם במכונית, אבל אז שני החברה מאומיקרון הגיעו וגילי ורפאל אילתרו מה לעשות, גילי עשתה את עצמה רואה ובלתי נראית ורפאל תקוע מאחור.
בקיצור הולך להיות מעניין בפרק הבא.

ד"א הסיבה שדניס סיפר אתהסיפור שראינו בהתחלה זה בגלל שהוא ידע שיאיר לא יאמין לו ואז חמוטל תקח אותו ברכב והוא ישוחרר, ככה גם הם היו מפילים את אומיקרון בפח וגם המועצה הייתה יורדת להם מהגב...
בקיצור מסכנים גילי ורפאל...

ny22

New member
מנהל
הסבר מעולה
תודה רבה

זה מסביר את התמונה הכללית...
תודה רבה!

ny22

New member
מנהל
ב-21:25 היום יש שידורים חוזרים של הפרקים

את תוכלי לראות את מה שהחמצת אם זה מתאים לך
.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק טוב חיכיתי לפרק כזה שבו רק השישיה מכבבת אהבתי מאוד את איך שלאט לאט נחשפים עוד ועוד קליפות של הפעולה של השישיה
אגב מי מריח רומנטיקה בפרק הבא? נראה לי שהפרק הבא הולך. להיות פרק דומה לאחד הפרקים בעונת סקרופיו גילי ,רפאל חטיפה נשיקה!!

ny22

New member
מנהל
יש שידורים חוזרים ביוטם שישי, תנסה לראות

Roei152

Well-known member
מנהל
נתאי אני לא מבין למה אתה מתכוון יש לי וי אוי די וגם אם אני מפספס התחלה של פרק מיד עם השידור זה עולה לוי אודי ואם אני רוצה לראות שוב פרק אני יכול לראות בויאודי

ny22

New member
מנהל
סליחה, הגבתי להודעה הלא נכונה

"נעה של ה ים" כתבה שהיא פיספסה חלק מהפרק...

פרק גדול!!!!!!

לדעתי זה היה אחד הפרקים הכי טובים עד כה!!
כמה מקרים מורכבים שמתחברים לסיפור שלם!! פרק מעוללההה!!!

בעיקר הסוף!! שהם מרגלים אחרי אומיקרון! ("מתוכו"...
)
תגובה מי שמסכים...

SapirEstrella

New member
תכלס זה היה פרק די מורכב

בהתחלה לא כלכך הבנתי כלום ומהזה התבלבלתי, ואז שראיתי אותו פעם שנייה אז הבנתי מה הסיפור האמיתי ומה המזויף XDDD אבל זה היה פרק גאוני :)
ומי שאמר שבסוף בסוף גילי הפכה את עצמה לבלתי נראית ורפאל היה תקוע באוטו לבד, זה לא נכון.. אני לא זוכרת שהראו את זה, אני זוכרת ששניהם נכנסו לאוטו והיו נראים XD יכול להיות שזה מה שיקרה בפרק הבא.

ny22

New member
מנהל
מסכים, פרק מורכב ומעולה

כמו שאמרו כאן באחת ההודעות - לא הרגישו את זה שהשמיניה המקורית חסרה וזה רק מעיד על כמה הפרק היה מעולה!

B R A Y E R

New member
מנהל
פרק שמינייה קלאסי!

מתח, הסתבכות, אקשן, תוכנית מתוחכמת.. וכמובן מה שאני הכי אוהב.. טוויסט אחרי טוויסט אחרי טוויסט

פשוט פרק תענוג שעוד נהנה ממנו הרבה

למעלה