שרשור פרק 201 - מסר

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
שרשור פרק 201 - מסר

אני פותח את שרשור הפרק מוקדם היום מכיוון שאני לא אהיה יותר מאוחר בבית ואצפה בפרק מאוחר יותר
.
לכן באופן חריג החלטתי לפתוח אותו מוקדם מהרגיל...

שתהיה לכולכם צפייה מהנה

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק מעולה!! איך איה וניני חושבים ככה! לא ראיתי אותם חושבים ככה באף עונה קודמת!! בעיני זה שיא גאוני של העונה הזו !! גם איךשתמר וירון קולטים אותם מדהים!! למרות שהתסריט עדין ילדותי לטעמי
אבשלום ויאיר- טוב אנחנו יכולים לנשום לרווחה יאיר עדין בצד שלנו הוא לא יודע כלום על מה שאבשלום מתכנן
השישיה- אוף כמה טיפשי מצדם הקוד.הכי פשוט בעולם ואם היו מכירים את דביר יותר טוב היו עולים על זה ישר אבל הכותבים רוצ׳ם שיתעכבו בשביל הסיפורים האישיים בעיקר מרובע רפאל גילי הגר ודניס
ואם כבר מדברים על רפאל וגילי השיחה בינהם בחדר ממש הזכירה לי את השיחה של איה ואדם בעונה השלישית שגם נקטעה בב״הח לפני שהענינים התחילו להתחמם..

SapirEstrella

New member
זה נדמהלי או ש..

שהרוב הגדול של הסצנות השבוע התמקד בעיקר בשמיניה החדשה? ואיפה עומרי וגם נטשה?! נטשה תקועה בבית, לא יוצאת משם בכלל ולא חזרו אליה כבר מלא זמן...
סופסוף הם גילו את המסר, שישחררו אותם כבר...
אגב, שמתי לב לא מזמן שהסט של אומיקרון זה אותו הסט של המועצה, רק שזה ירוק וזה לבן D:
ומישו יודע איפה שיחק השחקן שמשחק את הסוכן החדש? זה שמחליף את ניצן בעמדה באומיקרון? הוא ממש מוכר לי

Roei152

Well-known member
מנהל
תגובה גיורא בעצמו אמר שהעונה הזאת (עונה 5 היא בעצם החצי השני של עונה 4) היא עונת מעבר בין השמיניה הישנה לשמינייה החדשה לכן זה רק טבעי שככל שהעלילה תתקדם השישיה תתפוס יותר ויותר את זמן המסך
לגבי נטשה לא מפתיע אותי כי היא מתחבאת בשלב הזה
השחקן המוכר. הוא עידו ברטל שיחק באליפים בובות ועוד.. נדמה לי שגם בפיג׳מות

ny22

New member
מנהל
השחקו הזה - עידו ברטל

[נשלח לי באמצע..]

SapirEstrella

New member
באמת?

אני לא חשבתי אבל שזה ייקרה מהעונה הזאת.. למרות שזאת עונה 5 זה מרגיש לי קצת מהר שהם ייקחו פיקוד, והשמיניה הישנה תהיה מאחור כזה... זה גם כלכך מוזר :\
ברור שהיא מתחבאת, אבל לפחות משהו.. חידוש.. לא יכול להיות שלא קורה איתה כלום, הרי היא תקועה בבית, מוגדרת כמתה כמו שניצן אמרה לה... וכאילו לא יכול להיות שלא יראו אותה לפחות ל2 שניות... מה היא עושה איך היא מתמודדת, משו. גם מה היא תשאר תקועה עד סוף העונה? ומה עם עומרי? שהיה תהפסקת חשמל דרך אגב לא הראו אותו בכלל. ואיך יכול להיות שהוא לא ניסה לברוח אפילו?
הו ותודה <: אני חושבת שהוא מוכר לי מבובות :)

ny22

New member
מנהל
מה הכוונה ב-

"אגב, שמתי לב לא מזמן שהסט של אומיקרון זה אותו הסט של המועצה, רק שזה ירוק וזה לבן D:"?
מה זאת אומרת אותו סט?

SapirEstrella

New member
אותה תפאורה...

זה אותו מקום כאילו. רק ששם הכול חשוך ויש ירוק כזה במסכים מאחורה, ובמועצה זה צבוע בצבע לבן. תסתכל בפרקים ותראה, זה בול אותה תפאורה,אותו סט. הבנת? כאילו מצלמים את 2 המקומות כביכול, באותו מקום.

ny22

New member
מנהל
מעניין
לא שמתי לב לכך....

החדר שאבשלום יושב בו, גם הוא נמצא בסט של המועצה?

אשמח לשמוע עוד על ההשוואה הזאת...
איך במאת הגעתם למסקנה שזה אותו סט?

SapirEstrella

New member
אמממ

אני יותר התכוונתי לתאים באומיקרון שהשמיניה נמצאים בו, תראה זה לא כזה מסובך לקלוט את זה... רואים שהדלתות אותו הדבר, והקירות גם. לגבי החדר של אבשלום אני לא כלכך יודעת, כי יש את המסך הזה של המצלמות אבטחה שמסתיר קצת...
בפרק הבא תסתכל ובטוח תראה את זה :)

ny22

New member
מנהל
לגבי הדלתות
, אבל החדרים שהשמיניה

נמצאים בהם לא ממש מזכירים את החדרים במועצה...
(למיטב זכרוני, כן...
)
אבל אני אנסה לבדוק את זה...

ny22

New member
מנהל
פרק טוב!!

אני רק אומר שאני ממש אוהב את השישיה החדשה ובאמת גם אני שמחתי לראוןת שיאיר עדיין בצד "הטוב".

Roei152

Well-known member
מנהל
יופי גם אני אוהב את השישיה בעיקר את גילי איזו מתוקה היא מזכירה לי את ליבי
אגב אביגיל חוזרת לשחק בסדרה ״מתים לרגע״ אחרי כמה שנות היעדרות

panda0zombie

New member
חשבתי שאני בין היחידים שאוהבים את השישיה XD

ואני דווקא כן אוהבת את הסיפורים האישיים... כול קטעי המעבר האלה.. אבל החיסרון של נטשה בהחלט מורגש לי
וכשאמרת ליבי התכוונת לליבי מהאי? במראה הן דומות וגם באישיות כשחושבים על זה
ושמתי לב עכשיו שאפשר להשוות כמה מהשמיניה החדשה לדמויות מהאי נגיד הגר לאנה

Roei152

Well-known member
מנהל
בהחלט התכוונתי לליבי הרי כתבתי שאביגיל ח0וזרת לשחק בפריים טיים של הוט בסדרה "מתים לרגע" ברור שהיא דומה לגילי באישיות ובמראה
אפשר להגיד שיש דמיון בין מרובע אנה ,סול, דילן וליבי למרובע הגר, דניס, רפאל וגילי ההבדל היחיד הוא שבמרובע האי הבנות מתלהבות מהקשוח בעל הלשון היותר חדה ובמרובע הנוכחי הבנות מתלהבות מהבור היותר שקט שמקרין עוצמה של מנהיג בשני המרובעים הבחור השקט אוהב את הבחורה השקטה זאת שגם מנהיגה לצדו והבחור החריף מתלהב מהבחורה החריפה יותר לגבי השאר לא דומים כלל

ny22

New member
מנהל
אביגיל הררי

כמה שהתגעגעתי אליה

שחקנית מדהימה, מקסימה ומוכשרת

תודה רבה על המידע המשמח

sigalthequeen

New member
להשוות את הגר לאנה זה עושה עוול לאנה

הדמות של אנה הרבה יותר שטחית בהתחלה אבל ככל שעובר הזמן היא נעשית יותר ויותר מלאה ודמות טובה, הדמות של הגר אומנם עדיין לא עברה התפתחות אבל היא שונה לגמריי, היא הרבה יותר מרירה ולא לוקחת שום דבר בקלות, אנה הייתה סוג של פרחה בהתנהגות, הגר היא ביצ'ית שתלטנית...
וגם את רפאל אי אפשר באמת להשוות לדמות של סול, רפאל הוא אומנם ספורטאי אבל הוא לא שוויצר הוא מאוד מופנם יחסית להיותו ספורטאי מצטיין.
וטוב הדמות של יותם אפילו לא מתקרבת ללהיות דומה לטומי-דילן שגדל כחנון בעיקר בגלל מי שגידלו אותו אדי וסילביה, יותם הוא מגה חנון ולא בגלל מי שגידל אותו אלא כי זה האופי שלו.
למעשה הדמות היחידה שדומה לאיזשהי דמות מהשמיניה-האי (קצת אירוני לומר את זה) זה דניס שדומה לאבי מאוד הוא פשוט אבי השני, אין לי איך להסביר את זה אבל דניס ואבי דומים ואני חושבת שזה דווקא דיי מוסיף לסדרה.
לגביי גילי, גילי דומה לעצמה היא לא דומה לליבי כי היא פחות אנרגטית ורוצה לעזור כמוה וגם פחות מנהיגה, ליבי הייתה מנהיגה.

בהאי בהתחלה היה באמת אפשר להשוות דמויות מסוימות, כמו סול שהזכיר את אדם וכמו זואי שהזכירה את ניצן, אבל בתכל'ס הדמויות שגיורא יוצר בסופו של דבר גם אם יש ביניהן דמיון אף פעם לא דומות באופן משמעותי, טוב חוץ מדניס שהוא אבי שתיים ><

panda0zombie

New member
נכון...

אבל בסופו של דבר אפשר טיפה להשוות יש כמה קווי דימיון גם אם הם קטנים... לגבי אבי ודניס לפי מה שאני ראיתי הם דומים רק בזה ששניהם האקרים.. XD במה הם עוד דומים?

Roei152

Well-known member
מנהל
די ברור שאי אפשר להשוות בין אבי לדניס אפשר להשוות בין דניס לאדם או סול שלשתם מאוד עוקצניים שלושתם מאוד חריפים וישירים בעניינים עם בנות דניס קצת יותר אנטי ויותר חריף נכון לעכשיו הוא חריף נכון לעכשיו במערכת היחסים שלו עם הגר משחק איתה את המשחק שלה ודרך זה משחיל את דרכו לליבה זה שאבי ודניס האקרים לא אומר כלח שהם דומים אתם מדמיינים את אבי מתנהג כמו דניס? אבי של עונות 1-3 בחיים לא היה מתנהג כמו דניס.

למעלה