שרשור פרק 204 - שיעורים

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
שרשור פרק 204 - שיעורים

צפייה מהנה
.
אגב, השם ממש מסקרן, כי אחרי הפרק של אתמול מעניין מה הקשר ל"שיעורים"....

נותרו לנו רק עוד שמונה פרקים לסיום העונה
.

ny22

New member
מנהל
פרק מעולה

אפילו שמבחינת העלילה לא הייתה התקדמות בהתחלה, מאוד אהבתי את הדיאלוגים של השישיה עם השמיניה, בייחוד את של:
ניני והגר,
ליאה ונטשה,
גילי ומיקה.

אני רק יכול לומר לכם שמה שהיה בדיאלוגים האלה כל-כך נכון לחיים

אלו דברים שלמדתי בחיים והם כ"כ נכונים

מלבד הסוף, אני שמח לראות שדברים הולכים ומסתדרים...

ואני יכול לומר שהפרק הזה הזכיר לי למה אני כ"כ אוהב את הסדרה הזאת
.

ny22

New member
מנהל
אה, וכמובן - השיחה של אבי ודניס

הייתה שיחה כזאת חשובה, טובה ונכונה.
באיזשהו אופן, ממש ממש הסכמתי אם אבי
.

Roei152

Well-known member
מנהל
רבותי ההיסטוריה חוזרת!!! השישיה מתגייס ת למועצה!! פרק נוסטלגי מזכיר לי את העונה השלישית!! ומה שיאיר אמר הזכיר את הנאום של אלכס לא פחות!!!

תוהה לגבי כמה דברים

עדיין לא מבינה לשמה פיצלו את העונה הרביעית ?
מה הרעיון מאחורי זה , לפי דעתי זה ממש טיפשי.
מה שעובד עם "זגורי אימפריה" בכלל לא עובד עם "השמיניה".
לתשומת לבם של הוט/ערוץ הילדים/טדי הפקות..

ולגבי דעתי על הפרקים, מחר בערב אני אכתוב את הסיכום שלי לפרקי השבוע

SapirEstrella

New member
ככה הם עושים תמיד...

גם כשהשמיניה שודרה לפני כמה שנים היו עושים ככה... ואני זוכרת שגם היו מפצלים, ולמרות שזה חצי עונה היו קוראים לזה במספר אחר XD כאילו למשל זה אמור להיות החצי השני של העונה הרביעית, אבל קוראים לזה עונה חמישית....
לדעתי? הם עושים מרווח כדי למשוך עוד קהל... לתת לאנשים חדשים לשמוע על זה,להספיק להשלים פרקים ולהצטרף לזה בעונה החדשה.
וגם לקהל שצופה בזה קבוע, שאולי הפסיד פרקים פה ושם להספיק להשלים הכול ... ככה זה עובד תמיד, זה טקטיקה ידועה של ערוץ הילדים כדי למשוך עוד קהל XDDD

B R A Y E R

New member
מנהל
בעונות הקודמות זה לא היה ככה..

הייתה פגרה גם באמצע עונה 1 וגם באמצע עונה 3 ולא פיצלו את העונות חח

הם לא עושים את זה

נראה לי זה בגלל האי-התעניינות שהיתה בעונה הרביעית (החצי הראשון),
ולכן החצי השני עבר עריכה רצינית בשביל לגרום לצופים לחזור לראות את הסדרה שהם אוהבים. ולכן ערוץ הילדים החליט לקרוא לזה עונה חמישית למרות שכולנו יודעים שזה ההמשך לעונת הקאמבק של הסדרה = עונה 4.

אבל לצערם של ההפקה, הבאזז כבר איננו ואין כ"כ התעניינות בסדרה.
כנראה בגלל העלילה המאוד מופרחת ושונה, אנשים ציפו לראות את "השמיניה" עם חידות ואקשן וקיבלו קומיקס. חבל

ny22

New member
מנהל
מאורה, לפי דעתי זה הכל משיקולי תקציב...

כנראה שזה היה להם יותר זול...

Roei152

Well-known member
מנהל
הפרק הזה הוכיח לי סופית שיש ניסיון של הכותבים לשחזר לנו ולו במעט את העונות הקודמות
עונה 1 -השישיה מתקבצת לכיתה מיוחדת בבית ספר משחק האסוציאציות וביקור המפקחת שהזכיר לי ולו במעט את רוחלה למרות שאי אפשר להשוות בין רוחלה למפקחת..
עונה 2- המדבר וסקרפיו(בשני הקשרים מציאת דניס במדבר וחטיפה )
עונה 3- התגייסות למועצה

SapirEstrella

New member
דרך אגב משו שנזכרתי..

אפרופו דניס והמדבר, שלגמרי לא מזכיר לי את העונה השנייה... אי אפשר להשוות את זה שחטפו את איה וגרמו לכולם לחשוב שהיא מתה ותקעו אותה בעצם במדבר, זה שהיא והוא היו במדבר זה לגמרי לא הופך את זה לאותו דבר XD סורי אם יצאתי תוקפנית חחחחחח לא הכוונה שלי :)
אבל מה שבעצם רציתי לשאול,תמיד אמרו שרדפו אחריו במדבר... אבל גילו בסוף למה? יכול להיות שישלו קשר לאומיקרון? כי אני זוכרת שבאותו פרק ניצן רדפה אחריו לא?? ואז איכשהוא הטעו אותה נראלי.

SapirEstrella

New member
האמת שלא כלכך התלהבתי מהפרק היום..

כי זה כאילו חוזר על עצמו כזה. הנה עוד פעם מגייסים חבורה למועצה, ועוד פעם ינצלו את הלמדא שלהם ....
אבל מה שלא הבנתי זה איך עלו על השישיה? O_O ישלי תחושה שעומרי הלשין... כי נטשה סיפרה לו, ומאז לא הראו אותו... לקחו אותו לחקירה בפרק הקודם ולא הראו מה היה שם.
ולגבי אבשלום... אני כלכך ידעתי שהוא חי, ידעתי! XD זה היה צפוי וקצת התאכזבתי... כי בדר"כ בשמיניה הכול כזה מותח ולא צפוי, לעומת גאליס למשל שהכול שם צפוי כל עונה מחדש.

פרק קצת עצוב

האמת שקצת קיוויתי בפרק הקודם שהשישייה תיגמר כדי שלא ינצלו אותם גם כמו שניצלו את השמיניה..
אבל כמובן שהמצב הטוב לא יכל להחזיק הרבה זמן.
עצוב שמגייסים גם אותם, מה, המועצה לא למדה כלום? הם לא הבינו שלהתייחס לילדים כמו לעכברי מעבדה או להתייחס אליהם כמו לאנשים בוגרים זה לא טוב??

לא הבנתי מה הקטע של כל הפלאשבקים של השישיה עם השמיניה.. כאילו, זה היה חמוד והכל אבל למה זה היה נחוץ??

עצוב לי מאוד שמגייסים אותם למועצה, הם רק ילדים! ואני לא חושבת שמישהו מהשמיניה הלשין עליהם, יותר מדי אכפת להם מהם..
במועצה מההתחלה ידעו שמשהו חשוד בכיתת המצטיינים של האומנות, בגלל זה הם שלחו לשם את המפקחת והם פשוט חיברו את הנקודות והבינו..
מה שמוזר זה שחמוטל קודם עזרה לשישייה כי היא חשבה שיש בוגדים במועצה ועכשיו היא סוג של הסגירה אותם לידי המועצה..

באמת מרגיש כאילו ניסו לדחוס את עלילת שלוש העונות לתוך עונה אחת קצרה וזה יוצר עומס וחוסר בעלילות משנה כמו סיפורי אהבה וחברויות בין היחידים בחבורה.. זה משהו שחסר מאוד והיה בעונות המקוריות.

בקיצור, נשארו להם ממש מעט פרקים עד סוף העונה ולא ברור לי איך הם יספיקו ליצור עוד עלילה עם אבשלום(שגילינו שלא מת, זה היה ברור!) וגם לייצר סוף סגור יחסית. בכל העונות של השמיניה הסוף שלהן היה יחסית סגור ופה לא נראה שהם יצליחו לעשות סוף סגור בלי שייראה תלוש ומגוחך.

SapirEstrella

New member
מסכימה

גמאני לא הבנתי מה הקטע של הפלאשבקים... אולי זה היה אמור לתת להם מוטיבציה לפעול נגד המועצה ולברוח? או לעשות כמו סיכום כזה לפני שמגייסים אותם למועצה?

B R A Y E R

New member
מנהל
אחלה של פרק

אומנם באמת בלי יותר מדי התקדמות בעלילה,
אבל הטקסטים היו ברמה מאוד מאוד גבוהה!
הרבה מסרים לחיים והרבה עומק, אהבתי את איך שהכותבים מקבילים את "כוחות העל" לחיים האמיתיים והמסרים שהשמינייה העבירו לשישייה הם בעצם מסרים שכולנו יכולים ללמוד מהם

ny22

New member
מנהל
כרגיל, כתבת ממש יפה ואני מסכים לגמרי

עם מה שכתבת....
.

SapirEstrella

New member
למה לא רועי?

דווקא היה בשיחות שלהם כל מיני דברים שאפשר כן לקחת לחיים... עזוב את המילולי, קח את המסר שמאחורי זה D:

Roei152

Well-known member
מנהל
ברור והתרגשתי מהמסרים של קבלת השונה וכו אבל אני עדין חושב שעליהם אם הם רוצים לעשות עוד עונה לשמינייה לשפר כמה דברים שהורידו בעונה הזו לתת רמה עזבו את התקציב הנמוך שיש לערוץ עכשיו הנה הפקה כמו גאליס או שוברי גלים הם יכולים לעשות ואילו השמיניה לא?!? אני מדבר על רמת פה תסריט חורים. בעלילה וכו

למעלה