שרשור פרק 205 - תקופת הכשרה

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
שרשור פרק 205 - תקופת הכשרה

צפייה מהנה

ותקווה לימים של שקט
.

ny22

New member
מנהל
פרק חמוד....

שמחתי לראות את גילי ורפאל מתנשקים סוף סוף (חשבתי שזה אולי יהיה בפרק האחרון).

ועמית יגור
, אני אוהב את המשחק שלה (וגם אותה
).

ny22

New member
מנהל
אגב, לא הבנתי, מה הייתה התוכנית של דניס?

אז הוא הזיז את השעון 10 דקות קדימה, איך זה בדיוק נותן להם יתרון?

SapirEstrella

New member
מצטרפת לשאלה.

הם כאילו עשו תוכנית, וכשעברו כבר לסצנה הבאה כולי כזה... "רגע.. מה?" XD מישהו הבין את התוכנית ויכול להסביר אולי?

Ballerina 4ever

New member
התוכנית של דניס

המטרה של המשימה היא שלא יגלו אותם ולגלות את הסוכנים שעקבו אחריהם.
דניס הזיז את השעון 10 דקות קדימה.
כשכל השישיה הגיעו למועצה, חמוטל סיפרה להם מי עקב אחריהם. אבל עדיין נשאר זמן מבחינת השעון המקורי, אז היא בעצם כבר אמרה להם את התשובה מי הסוכנים שעקבו אחריהם...

ny22

New member
מנהל
אבל היא אמרה להם רק חלק...

היא לא אמרה להם את כל השמות.
וגם כנראה שהם ידעו כי דניס עצר אותה באמצע...

Ballerina 4ever

New member
השערה

אני חושבת שדורי עובד בשביל אבשלום. יכול להיות שאבשלום שם לו את העכביש ששולט על המחשבות. או שאבשלום מצא דרך להתחזות לדורי כמו שדניאל עשה בעונה שנייה...

הייתי רוצה שישלבו יותר סצינות של השמיניה המקורית. השישיה חמודים מאוד אבל עדיין אין כמו המקוריים. אני רוצה שניצן סוף סוף תחזור להיות עם כולם ושאולי איה תזכר קצת באדם.

SapirEstrella

New member
אני לא חושבת שהם יחזרו על עונה 2..

כי ממה שהבנתי הם לא אוהבים לחזור כלכך, או יותר נכון להשוות עונות...
ככה שלא נראלי שזה ייקרה, אבל אני רוצה שזה ייקרה D:
ומסכימה איתך, מדי פעם אני קצת קצת מחבבת את השמיניה החדשה... אבל עדיין, אין כמו הישנה :)
ובפייסבוק של השמיניה פירסמו תמונה של דורי וכתבו "דורי עבר צד?" עכשיו יש כאלה שפירשו את זה שהוא כאילו עבר צד לצד של אומיקרון. ואני פירשתי את זה כזה שהוא עבר צד בזה שהוא עבר למועצה. אז יש סיכוי שאת צודקת.
מי שהראו בתמונה, שמצלם את גילי ורפאל... היה אבשלום נכון?

ny22

New member
מנהל
אמשח לדעת מה אתם חושבים לגבי הרעיון הזה

בקשר לתוכנית של דניס:
אולי הרעיון הוא כזה: הוא יזיז את השעון 10 דקות קדימה, ואז קצת לפני הסוף כל הסוכנים יחזרו והם יוכלו לראות אותם שהם יגיעו למועצה...
אני לא ממש בטוח אבל נראה לי שזה הכיוון...

Roei152

Well-known member
מנהל
שהמועצה היא כבר לא מה שהיתה פעם
איפה המבחן הפיזי?!? הכיפי!?!? שהשמינייה עברה?!? תסלחו לי אבל אני לא חושב של התחמק מסוכנים זה מגניב כמו גדנע למכור סיפור שנוסעים לאילת ואז להעביר אותתו מבחני טירונות זה מגניב
אגב בפרק הבא השישיה תלבש חליפות וכפי שזה נראה הם יסתובבו עם זה יותר מהשמיניה כלומר הם ילבשו את זהכל פעם שיגיעו למועצה בעוד שהשמינייה לבשה חליפות. רק בטקס הקבלה זה קצת מגוחך
ואם כבר מדברים על סטייל למה ניצן לובשת בגדי כלא שהיא עצורה במועצה לרוני לא התיחסו ככה !

SapirEstrella

New member
בידיוק! צודק.

ככה גמאני חשבתי... בהתחלה כשחמוטל התחילה להגיד שיש להם עוד מבחן, כולי כזה יוא! אולי יעשו להם טירונות, כמו שעשו לשמיניה...XD
יש הרבה שינויים ... והחליפות זה חלק מזה.... זה גם הופך את זה ליותר רציני D:
אולי בגלל שרוני הייתה חברת מועצה, וניצן *עכשיו* לא (בעונה 3 היא כן הייתה כמובן), אז מתייחסים לניצן כאל פושעת יותר מאשר איך שהתייחסו לרוני ומכריחים אותה ללבוש מדי מעצר.

Roei152

Well-known member
מנהל
יש תוספות שהן פשט בזבוז הסטייל הוא אחד מהם כאילו זה שדורי לובש בגדי מועצה זה בסדר גמור כאילו המדרכים לבשו תמיד בגדים רשמיים דורי וחמוטל מחליפים את עומרי ודפי בתפקיד המדריכים של השישיה אבל למה גם השישיה צריכה ללבוש חליפות?!?

B R A Y E R

New member
מנהל
כמה מחשבות

קודם כל כבר מהפרק הקודם ההתנהגות של דורי הייתה נראת לי מאוד מאוד חשודה.. גם בתקופה השמינייה וגם כשהתבגר אף פעם הוא לא היה כ"כ אמיץ. הוא יצא בהאשמות נגד חברים שלו, עזב אותם, ופתח מערכה לבד מול המועצה. הוא אולי האחרון מבין השמינייה שהיה מסוגל לזה..
והדרך המוזרה שבה הוא התנהג במועצה עם יאיר, חמוטל וניצן גורמת לי באמת לחשוד שיש לו עכביש או שאבשלום שולט בו בדרך כלשהי אחרת.

בכל אופן, מה שעוד לא ברור לי זה איך כל השישיה משתפים איתם פעולה בקלות, הם בקושי יודעים מה זה המועצה והם מכירים את הסיפורים מהשמינייה שמחקו להם את הזיכרון. איך לא קם אפילו מישהו אחד שמתלבט לא לשתף עם זה פעולה?
השמינייה בעצמם בעונה השלישית לא רצו כולם להצטרף בכיף למועצה והיו צריכים לשכנע אותם.
ולא ברור לי גם איך השמינייה בעצמם ככה מוותרים עליהם ולא דואגים. הם אומנם לא זוכרים, אבל הם יודעים טוב כמה גרוע זה נגמר כי הם הצטרכו לוותר על הזיכרון שלהם באשמתם...

ny22

New member
מנהל
מעניין, לא חשבתי על מה שאתה אומר....

לגבי דורי - מחשבה באמת מעניינת...
זה באמת יכול להיות. עכישו שאני קורא את ההודעה שלך, אני באמת מסכים שיש משהו מוזר בהתנהגות שלו.

לגבי השמיניה בעונה השלישית, לא ממש זכור לי, מי בדיוק התנגד?

מעניין מה שכתבת!

למעלה