שרשור פרק 210 - מלחמה

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
שרשור פרק 210 - מלחמה

צפייה מהנה

והלוואי שהמלחמות יהיו רק בשמות של פרקים בכל מיני סדרות
.

SapirEstrella

New member
אוףףףףףףףףףף

אנלא מאמינה שהיא הרגה את עומרי! הם אשכרה הרסו תסדרה הם הורגים את כל השחקנים הישנים מה ישלהם? איזה עצוב זה :\ אשכרה בכיתי XD

ny22

New member
מנהל
יכול מאוד להיות שיהיה טויסט בעלילה...

עובדה שלא הראו את עומרי....

בעיקרון, אם לא מראים אותו מת כנראה שיש סיבה לכך.
לכן, יכול מאוד להיות שהיא הרגה את דורי שהספיק לעקוף את עומרי.

SapirEstrella

New member
לאלא

אני בטוחה שהיא הרגה אותו... כבר מתחילת העונה הקודמת אפילו, ידעתי הייתה לי תחושה שהוא ימות... בגלל שהרגו את אבנר, אז הייתה לי תחושה שהם מנסים כמה שיותר להפטר מהשחקנים הישנים כדי לתת במה לסיפור החדש של השישיה :\
הראו שהיא הייתה בשוק... ברור שהיא הרגה אותו... כי היא חשבה שזה דורי, ואז כשהיא ראתה שהיא פגעה בו והוא לא חזר לצורה המקורית שלו (דורי), היא קלטה שהיא ירתה בעומרי האמיתי. אני רק מקווה ש..לא יודעת, שהיא תצליח להציל אותו או משו כלכך התבאסתי! כשהייתי קטנה מהזה אהבתי תקשר שלה עם עומרי >:

ny22

New member
מנהל
פרק מעולה
אפילו שהיה פרק עצוב

גיורא כתב פרק פשוט מדהים

אהבתי אותו מאוד

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק מעולה!! מסתבכת שאבשלום שולט גם בדורי!! האינסולין שהזריק היה בעצם החומר הזה ששולט באנשים..
דדי סופסוף ממלא את תפקידו כאחראי היחד שנשאר שפוי ובחיים ומספר לשמיניה מה קרה למרות שההסבר שלו גם מלא חורים הוא לא מספר שהמועצה רצתה לייצר קריפטון והשמיניה והאחראים עליהם התנגדו ולכן הם מחקו לעצמם את הלמדא בעצם התוכנית של המועצה לייצר צבא מושלם הצליחה אבל בכיוו הרע
דביר יוצאים למקום אחר בטוח יותר. לטענת דדי אולי הם יתקלו בדמות עבר הלוואי שאדם.. יאו אני מדמיין את הפנים של איה שהיא רואה את אדם העיניים שלה נוצצות וניני יורד עליה נו לא רק אני מאוהב אה?!,?

panda0zombie

New member
אהבתי את הפרק...

הוא היה עצוב ומלא ברגעים שהצליחו להכעיס אותי אבל הכתיבה של הפרק טובה!
ואני מסכימה שאולי עומרי לא מת.. כי באמת אם לא הראו אותו מת אז בטח יש סיבה לכך
ולא הבנתי גם למה ניני לקח את רוני לבית חולים... זה לא ממש יעזור במקרה הזה
ואני היחידה ששמה לב לזה שהתיאור של דדי לדניאל היה צעיר, יפה ומצליח והתיאור של דורי היה צעיר ומצליח? XDD

ny22

New member
מנהל
לא הבנתי את המשפט האחרון....

התכוונת לכך שדדי תיאר כך את שניהם?

panda0zombie

New member
חחחחח לא

כאילו הוא תיאר את דניאל כיפה צעיר ומצליח ואת דורי הוא תיאר כצעיר ומצליח בלי היפה XD

אורישקי

New member
פרק חמוד

הסיפור של דדי באמת היה מלא בחורים
ויהיה מאד מעצבן אם עומרי סתם ימות.

קצת מעצבן שהוא לוקח אותם בלי אבי ומיקה! חוצפה
הלוואי וזה קשור איכשהו ללילי או לדגנית.

למעלה