שרשור פרק 212 - שאיבה אחרונה

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
שרשור פרק 212 - שאיבה אחרונה

טוב חברים, זהו, זה שירשור של הפרק האחרון לעונה....

אז למה אני פותח אותו עכשיו?
א. כי פרק אחרון זה משהו מיוחד וחשבתי שכדאי לתת לו את הכבוד ולפתוח לו שירשור יום לפני....
ב. הסיבה היא שממש רציתי לפתוח את השירשור הזה, אבל אז גיליתי שהפרק האחרון ישודר ב-22.7 וזה יוצא בדיוק כשאר אני ב-
(אני עוד כמה שעות טס)....
לכן ביקשתי אישור מבן לפתוח את השירשור כבר היום
.

מצד שני, אתם יכולים כבר עכשיו לרשום השערות שיש לכם לגבי הפרק הזה...

ולכל מי שתהה - ביום רביעי ישודר הפרק הראשון של גאליס...
.

יש עוד עונה!!!

איזה כיף שיש לזה המשך!
ודרך אגב, אני כמעט בטוח שמי שפתח את הדלת בסוף הפרק היה אדם...

נצטרך לחכות לעונה החדשה...

yarin64volmir

New member
לי דווקא נראה דמות חדשה

לא היה פרק טוב בכל מקרה. ממש ביאס אותי שאיה ואדם לא היו יחד וגם לא נטשה ועומרי. לא נתפס שדורי הפך לרע. לא אהבתי את זה שהמועצה נזכרה, המשהו היחידי שאהבתי זה את בית משפחת דביר המקורי בחזרה.

Roei152

Well-known member
מנהל
למה אתה פסימיי? אולי זה אדם ועומרי יחד ? הרי לא סתם הושיבו את איה ונטשה יחד איה ונטשה מעולם לא היו חברות הכי טובות מה פתאום הן יושבות ומשוחחות??

yarin64volmir

New member
אתה צודק

מצטער על הפסימיות... אתה צודק. תגיד ידוע לך אם תהיה עוד עונה?

Roei152

Well-known member
מנהל
לא ידוע לי .... אני דווקא מקווה שלא תהיה
גם אם תהיה עוד עונה אנחנו נקבל תשובה לפני העונה אם תמר וירון התבגרו ואם אדם חוזר בגלל תמונות יח"צ ויח"צ בכללל

Roei152

Well-known member
מנהל
מה שכן.... אם תמר וירון באמת יתבגרו אולי באמת יקרה משהו בין תמר לדניס בעונה הבאה
:)

Roei152

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחח מצחיק אותי שכתבת אלמנות במיוחד אחרי שעדי התחתנה

SapirEstrella

New member
ואי כן יש מצב ענקי שזה ירון ותמר אחרי הטורבו

טיים XD
למרות שבהתחלה חשבתי שאולי זה עומרי ואדם, כי איה ונטשה ישבו שם <:
אני חשבתי שהולכים למחוק להם תלמדא חחחחחחח
האמת שטיפה התאכזבתי מהפרק סיום, במיוחד בגלל ההתחלה... כולם נורא ציפו שדדי יפגוש איזה מישהו מפתיע... בסוף זה סתם היה דורי XD

Roei152

Well-known member
מנהל
יש לך הצהרה רשמית מצד ההפקה? כי כפי שהיה באי דילן ישב בסירה והושיט יד למישהי רק לא ידוע מי זאת ועד היום לא ידוע מי היא
גיורא כרגיל בחר לסגור את העונה עם שאלה פתוחה זה לא אומר שיהיה המשך....

אני טיפה יותר מציאותית..

וצער לי לאכזב אותך, אבל כנראה שלא תהיה עוד עונה.
גיורא כנראה בכוונה כתב סוף פתוח

Roei152

Well-known member
מנהל
גם לי נראה שלא. תהיה עונה נוספת גיורא משאיר את זה בכוונה בסימן שאלה את השאלה אם תהיה או לא תהיה עוד עונה זו הדרך שלו להתחמק מהבקשות לעוד עונה בסוף העניין. הזה. ישכח והוא בינתיים כותב סדרות אחרות

SapirEstrella

New member
כן..

גמאני חושבת שלא תהיה עוד עונה דווקא בגלל הסוף הפתוח המוזר הזה. למרות שלדעתי, בנו שמיניה חדשה דווקא בשביל שהם יהיו כמו השמיניה הישנה... יפתרו בעיות וכאלה... בנתיים זה מרגיש לי כמו עונת פתיחה כזאתי... שעדיין הם לא הגיעו למצב הזה שהם פותרים בעיות לגמרי לבד. גם אמרו שמתישהוא השמיניה החדשה יהיו בפרונט יותר.. אבל בנתיים, חוץ מכמה פרקים שזה היה ככה, זה לא כלכך קרה. ככה ש...בגלל מה שאמרתי מתאים שתהיה עוד עונה למרות שרואים ת'תגובות של הקהל שהם בעיקר תגובות של אכזבה מהעונה הרביעית ככה שאם הייתי גיורא לא הייתי כותבת עוד עונה XD

אורישקי

New member
אוקיי...

אני חייב להגיד שבסהכ התאכזבתי מכל העונות החדשות שהיו לשמיניה לאחרונה - אמנם היה כיף לראות את (רוב) השמיניה הותיקה מתאחדת ככה אבל זה הרגיש שמשהו סר, שהרמה של האמינות ירדנה וההתעלמות מהרבה קצוות בעונה הוקדמת הייתה ממש מעצבנת.
אבל עדיין כשהסתיים הפרק היה לי קצת עצוב שזה נגמר ככה ומשהו בי שמח שהסוף מרמז על זה ש(אולי) תהיה עוד עונה.

קצת לא נתפס לי שדורי סיים ככה כרע - זה לא מתאים . גם המוות של עומרי היה נראה לי מיותר. נראה איך יעשו את זה בעונה הבאה אם תהיה.

מקווה שיפסיקו כבר להתעלם מדגנית/לילי/אדם!!! אני רוצה שהם יחזרו כבר איכשהו ולא אכפת לי.

ומעניין גם הקטע עם הטורבו טיים.

לפחות אבי-מיקה ורוני-ניני ביחד. אני חייב להגיד שמכל השחקנים החוזרים הדינמיקה בין אבי ומיקה הייתה הכי כיפית ופחות מאולצת, ואיה כדמות הייתה הדמות הכי מורכבת ומעניינת שהייתה.

SapirEstrella

New member
יכול להיות ש

אם הראו תטורבו טיים,ואם באמת תמר וירון הופיעו בדלת כגדולים יותר אז תהיה עוד עונה? גם כל הזמן אמרו שבשלב מסוים השמיניה החדשה תהיה יותר בולטת והיא בעצם תהיה כמו השמיניה הישנה... שתפתור בעיות ובלה בלה בלה, אבל בנתיים זה לא קרה כלכך... לא כמו שאנחנו מכירים את זה מהעונות הקודמות. אז יכול להיות שהם עברו בטורבוטיים כדי שתהיה עוד עונה שתהיה יותר דומה לעונות הקודמות? שיהיו שמונה ילדים, *באותו גיל* שיפתרו בעיות בעזרת הלמדא שלהם? XD
למרות שממה שהבנתי הם בכלל לא עבדו על עוד עונה עדיין.. זה נראה כאילו שהם לא בטוחים אם משתלם להם מבחינת הצופים.

amit654

New member
דעתי על הפרק האחרון

בהזדמנות זו אגיד שאני חדשה בפורום בידיוק שנגמר הפרק האחרון לעונה זו

לדעתי הפרק היה מעולה, אבל חסר בו דברים, השחקנים, .. השמיניה המקורית טובה יותר מהשישיה, למרות שמאוד נהנתי מהשישיה. שחקנים מאוד מעולים וקולעים לטעם שלי

המהלך עם דורי להפוך אותו למפלצת
מה שהוא לא היה זה בהחלט שיבש את העונה והמון התאכזבו, אבל עדיין נהנתי מהפרקים בכלל.

סדרה רב גאונית מוצלחת וכשתצא העונה החדשה אני אהיה מרותקת ל

רק מה שביאס אותי זה משהו שחיכיתי לו זמן רב, זה אולי השמיניה מאוחדים חוץ מדורי, מבאס שהזיכרון לא שב להם. על זה העונה הייתה אמורה להיות הבסיס הזיכרון. וזה תקווה שכן אוכזבה.

אני מאמינה שבעונה הבאה תהיה לזה יותר תשומת לב (אני מקווה)

ובכן, חייבת להודות שנודע שיהיו שחקנים חדשים שהם בעצם יהיו השישיה התאכזבתי אבל נהנתי מהשחקנים, מקווה שמכאן אחרי שהם יסיימו את כל העונות של השמיניה, דרכם רק תיפתח יותר

למעלה