שרשור פרק 212 - שאיבה אחרונה

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

panda0zombie

New member
זה היה סיום טוב לדעתי

אני דווקא שמחה שתהיה עוד עונה (אם תהיה)
אהבתי את הסיום הזה ודי הופתעתי שהם הצליחו להכניס את הכול ב25 דקות... O:
חבל לי שדורי מת... זה היה יכול להיות נחמד אם היו מוחקים לו את הזיכרון עם הלמדא שוב
אני מאוד מקווה שמי שייכנס בדלת בעונה הבאה יהיה עומרי או אדם למרות שמיכאל אלוני כנראה לא ייחזור... מצד שני זה יכול להיות ממש טוב עם אלה יהיו תמר וירון אחרי הטורבו טיים
אהבתי גם שסגרו את כול הקטע של הזוגות סוף סוף (רוני וניני , אבי ומיקה , הגר ודניס)
אב בעיקרון זה היה אחלה סוף ואני מאוד מקווה לעונה נוספת!

SapirEstrella

New member
אני כמעט בטוחה שאמרו שדורי בקומה.

גם בפורומים אחרים אומרים את זה...
אין מצב שימיתו מישהו מהשמיניה. הם שחקנים ראשיים וזאת סדרה בערוץ הילדים

Roei152

Well-known member
מנהל
צודקת אמרו העוזר הנאמן שלו בקומה

אורישקי

New member
גם לדעתי הוא בקומה

אבשלום נחשב המנהיג הראשי מביניהם, חוץ מזה שנראהה לי הזוי להרוג ככה את דורי בלי לתת לו הזדמנות לגאולה.

דעתי על הפרק

היה פרק סיום טוב לדעתי, אבל ממש לא ברור האם תהיה עוד עונה או לא.
ממש חיכיתי שתמר וירון יחלצו לעזרת השישיה, שיבינו כבר שהם נועדו להיות השמיניה! חבל שנזכרו רק בפרק האחרון!

הכל נסגר מהר מאוד, מהר מדי אפילו אבל לא נורא.

מצחיק אותי שהשישיה יודעת מי זו ניצן למרות שאותה הם בכלל לא הכירו.. הם מוכנים לקבל את העזרה שלה אפילו שבהתחלה היא הייתה עם הרעים.. הם לא אמורים לדעת שהיא עברה צד, אז למה הם סומכים עליה? אבל זה פרט שולי..

שמחתי שהגר ודניס סוף סוף התנשקו כי אין מצב שנבואה של הגר לא תתגשם..
חבל שלא היה סיום של גילי ורפאל ביחד, הם חמודים!

ממש התייאשתי כשניני ואיה גם עברו לעבוד אצל דורי אבל ידעתי שאין מצב שזה ייגמר ככה.
חבל שדורי הפך לכזו מפלצת ואין מחילה על מה שהוא עשה.. אבל קצת הגזימו עם זה שהוא בקומה, בכל זאת, הוא מהדמויות הראשיות.

כשהשמיניה אמרה לשישיה שהם הולכים למחוק להם את הלמדא כמעט התחלתי לבכות! באמת! לא רציתי שגם הם יעברו את זה, זה היה נורא! לא חשדתי לרגע שהם עובדים עליהם, וכשהם ספרו לאחור ממש היה לי עצוב! מזל שהם לא עשו את זה.

אהבתי כמובן את הסיום של אבי ומיקה ורוני וניני ביחד, אבל למה היו חייבים להרוג את עומרי? זה נורא! הוא עשה שינוי ומחלנו לו על מה שהוא עשה ובכל זאת הרגו אותו! אבל אולי זה מגיע לו כי הוא הרג את אבנר..

מעניין מי נכנס בדלת בסוף, אדם או עומרי או בכלל מישהו אחר.. דווקא אהבתי שהסוף הוא של נטשה ואיה כי הן נהיו חברות בעונות החדשות ואני מאוד אוהבת את הדינמיקה ביניהן.

אני מקווה מאוד שתהיה עוד עונה האמת.. אפילו שלפעמים קצת התאכזבתי. לא ראינו מספיק מהשמיניה החדשה והשמיניה הישנה אף פעם לא תימאס עליי..

Roei152

Well-known member
מנהל
דוקא יש רגע של גילי ורפאל גילי תופסת ביד של רפאל ובורחת איתו למקום אינטימי פשוט זה רק לשבריר שניה

Roei152

Well-known member
מנהל
שוב הפרק הוכיח שצדקתי הבית שראינו כל העונה לא היה הבית האמיתי וסופסוף לראות את. הבית האמיתי הרגשתי שחזרתי הביתה לבית הכי מוכר וחמים בטלוויזיה אני מקווה שאם תהיה עוד עונה בבית האמיתי יהיו הרבה סצינות
ב. לגיורא יש אובססיה לאיה לסגור איתה עונות כל עונה הסצינה האחרונה זה משהו שקשור איכשהו לאיה הפעם גם לנטשה כי גם היא ננטשה ע״י אהובה ההבדל הוא שנטשה יודעת מי היה אהובה ואיה לא.. מבין כל הדמיות העונה של השמיניה איה היא היחידה שלא דאגו לכסות את חיי האהבה שלה ואם תהיה עונה נוספת אני ממש מקווה שלא יהיו תלויים במיכאל כדי שאיה תוכל למצוא אהבה כלומר עדיף אדם אבל אם. מיכאל מתעקש להתחמק מהשמיניה אז כבר מישהו אחר יבוא כמו שעומרי בא לנטשה

snirf

Active member
פרק כ"כ פתטי ועלוב

כל העונה מסתכמת ברשע אחוז-טירוף הלמדא שרודף אחרי השישייה(+2) כדי לשאוב מהם את הכוחות/למדא...כ"כ אידיוטי
במיוחד בפרק האחרון זה הרגיש כמו תוכנית מצויירת(דורי הרשע שמצחקק בצחוק הרוע המוכר מוחה-חה-חה ומעיף את השישייה ש"תוקפת" אותו, וגם כל עניין שאיבת הכוחות והענן הירוק מסביב
) שפשוט עברה האנשה.
שאלו בפרק "האם יש צורך בשמינייה חדשה?" ואני עונה "בוודאות לא
".
אם בשביל זה החזירו את הסדרה, אז מלכתחילה היו צריכים לגנוז את התסריט הילדותי הזה שהורס כל זכר לשיא שהגיעה אליה "השמינייה" בזמנה, היא פרשה בשיא ולגמריי לא הייתה צריכה לחזור לעונה נוספת

לטעמי 'השמינייה' הותיקה פידחו את עצמם כשחזרו לשחק בעונה החדשה לאחר קריאת התסריט, גם המשחק של רובם לא היה בשמיים (מה קרה?)
על 'השמינייה' החדשה אין מה לומר-כי פשוט אין טעם ואין ריח, לא השאירו שום חותם, דמויות פלקטיות לגמריי.

ואם בכ"ז אנסה להיות אובייקטיבי-מיותר לגמריי להמשיך לעונה נוספת, מה כבר עוד אפשר לעשות? שוב יצוץ רשע, שום ינצלו לרעה את הלמדא, שוב 'המועצה' תוקם מחדש? זהו, מיצה את עצמו לגמריי.
כולכם בטוחים שהשניות האחרונות מעידות על צורך בהמשך, אבל לא כל "סוף פתוח" שכזה מחייב אחריו המשך...זה מעין סוף שמשאיר מקום לדימיון ולאו דווקא מחייב עונה נוספת.

יהיה קשה למחוק מהזיכרון את העונות החדשות האלו ולזכור חסד-נעורים לשמינייה של אז

אני נאלצת להסכים עם רוב דברייך

באמת הקטעים עם דורי ושאיבת הלמדא היו מוגזמים ונראו כלקוחים מסדרה מצוירת סוג ז׳..
לגבי השמיניה הותיקה- אני חושבת שהם חזרו כי יש לסדרה הזו מקום מיוחד בלב שלהם, היא הייתה הסיפתח לקריירה של רובם ואולי הם רצו להחיות שוב לרגע את הדמויות שהיו בשבילם הרבה וסימלו תקופה מיוחדת בחייהם. אני לא שופטת אותם על זה וגם מאוד שמחתי לראות אותם יחד שוב, לא משנה מהן הנסיבות. לכן, אשמח לעוד עונה, בשביל לראות אותם יחד.
מבחינתי אתה צודק- העונה החדשה והסו קולד ׳שמיניה חדשה׳(ממש לא) היו מיותרות, אבל אני אקפוץ על כל הזדמנות לראות את השמיניה המקורית, מה לעשות.

snirf

Active member
מבין גם אותך

והשמינייה הותיקה הייתה הסיבה היחידה שבגללה בכלל החלטתי לצפות בעונה החדשה. אבל ראוי לציין שהתאכזבתי מרובם מבחינת משחק...במיוחד מהילי ילון

אני חושב שאם יעשו עונה נוספת המיקוד כבר יהיה על השמינייה החדשה, בספק אם גם הותיקים יופיעו.

SapirEstrella

New member
ברור... כולם ראו את העונה ה4 בגלל

השמיניה הישנה XD
דווקא אני לא התאכזבתי מהם מבחינת המשחק שלהם...
המשחק של השישיה היה גרוע ברמות... אם משווים ת'יכולת משחק שלהם ליכולת משחק של השמיניה בעונות 1-3, אז המשחק של השמיניה היה פי אלף יותר טוב.
ודווקא אני חשבתי שהילי שיחקה טוב <:

אני נאלצת להסכים עם רוב דברייך

באמת הקטעים עם דורי ושאיבת הלמדא היו מוגזמים ונראו כלקוחים מסדרה מצוירת סוג ז׳..
לגבי השמיניה הותיקה- אני חושבת שהם חזרו כי יש לסדרה הזו מקום מיוחד בלב שלהם, היא הייתה הסיפתח לקריירה של רובם ואולי הם רצו להחיות שוב לרגע את הדמויות שהיו בשבילם הרבה וסימלו תקופה מיוחדת בחייהם. אני לא שופטת אותם על זה וגם מאוד שמחתי לראות אותם יחד שוב, לא משנה מהן הנסיבות. לכן, אשמח לעוד עונה, בשביל לראות אותם יחד.
מבחינתי אתה צודק- העונה החדשה והסו קולד ׳שמיניה חדשה׳(ממש לא) היו מיותרות, אבל אני אקפוץ על כל הזדמנות לראות את השמיניה המקורית, מה לעשות.

Roei152

Well-known member
מנהל
אם לא תהיה עוד עונה הסוף הוא שאדם ועומרי הם אלו שפתחו את הדלת
איך אני יודע ?
ניצן לא היתה עם איה ונטשה בשיחת הבנות למרות שגם היא אלמנה /רווקה
אם ניצן היתה איתן זה היה סימן שאדם לבדו פותח את הדלת או ששולשת הבנים פותחים את הדלת
איה לבד- שני סימנים תמר וירון או אדם לבד
נוטשה לבד- עומרי

למעלה