LeAnn & Eddie S01E02

Guncrazy

New member
LeAnn & Eddie S01E02

לא פתחתם שרשור אז אני אעשה את זה כי בא לי להגיב.

Guncrazy

New member
תגובות תוך כדי צפייה

ליאן עם החברות שלה, מכינה איזה משקה של כוסיות.
לינדזי וקריסטי הן חברות מהדרום וליז שראינו בפרק הקודם (השיבוט הרזה של ויינונה) מקליפורניה. ליאן איפשהו בין לבין כשהיא מאמצת הרבה גינונים של LA.
הן מחליטות ללכת לאכול יחד ודנות באיפה אפשר לאכול שיספק את הטעם של כולן.
אדי נכנס ומספר על הדילמה של הפרק – הוא התקבל לקאסט של הסדרה 'דאלאס'. הבעיה- היא מצולמת בדאלאס, מה שאומר אלפי קילומטרים הרחק מהבית (ומהבנים של אדי שהוא לא מוכן להשאיר עם הקראק-הד AKA ברנדי גלדוויל, האקסית שלו).
ליאן נקרעת בין הרצון לתמוך בו ובעבודה שהוא קיבל ובין הרצון שלה שהוא ישאר קרוב.

אדי הולך להתאגרף והבנות יוצאות לשתות.

אדי שוב מתגלה כבחור עם החברים הכי הזויים וסטריאוטיפים שקיימים. כל השיחות שלו איתם משעממות ומתוסרטות מידי.

ליאן והבנות מתמרמרות קצת על חשבונה של ברנדי.
הן מזמינות לאכול, לינדזי וקריסטי צוחקות על ההזמנה ה'צהובה' של ליאן ומחליטות שהן צריכות לקחת אותה לעשות משהו 'קאנטרי' כדי להחזיר אותה לשורשים שלה.
ואז הן מחליטות לצאת לבלות יחד על טרקטורונים בשטח. הן עושות תחרות וליז הורסת מצחוק
ליאן לינדזי וכריסטי מתחרות כמו חבורת גברים וליז מאחורה כאילו היא רוכבת על מיי פריטי פוני

ליאן שמקרטעת בהתחלה מחליטה לעשות קיצורי דרך כדי לנצח כי 'אבא שלה לא גידל לוזרית'

ליאן מגיעה לקו הסיום ומכריזה "אני צריכה יין" כריסטי מתנגדת- שום יין, צריך בירה!
ליאן בתגובה- את הפסדת, את מזמינה

אדי ועוד חבר מוזר מנסים לתקן רכב. החבר שלו כזה חנן מצד אחד, מצד שני נראה כמו רוצח סדרתי מאיזה פרק של מחשבות פליליות

המנהל האישי של אדי מתקשר אליו ומוסר לו שהמפיקים של הסדרה מציעים הצעת פשרה- כל וייקנד שלישי חופשי והם ממנים את הטיסות הביתה.

בינתיים הבנות מחליטות שהן רוצות ללכת לרקוד ריקודי שורות והן מוצאות את עצמן בגיי באר.
ליאן מוכיחה שעדין יש לה את זה ודופקת ריקודי שורות לייק א קווין

בינתיים לינדזי הולכת למנהל של המועדון וגורמת לו להעלות את ליאן לבמה לשיר את Can't Fight The Moonlight.
ליאן מתנגדת קצת בהתחלה אבל מהר מאוד זורמת ועולה לבמה ועושה שמח. מהממת

ליאן שיכורה מגיעה הביתה ויורדת על דלי של בן & ג'ריז

אדי מספר לליאן שדיבר עם המנהל שלו והחליט לסרב להצעה.
ליאן שיכורה ורגשנית ומחליטה לבכות. לבכות כי היא מתבאסת שהוא צריך להתפשר, לבכות כי היא שמחה שהוא בחר במשפחה ולבכות בעיקר כי היא שיכורה.
אדי מחליט לנצל את מצבה של ליאן וזומם על סקס שיכור. ליאן זורמת איתו. הוא מרים אותה ואז בטעות דופק לה את הראש בקיר
ואז הוא בתגובה "תודה לאל שאת שיכורה"

טוב הפרק הבא נראה קורע בטירוף. הם הולכים לבקר את המשפחה של ליאן בטקסס ואבא של ליאן הוא חתיכת טיפוס. אני זוכרת שראיתי כמה סרטוני ויין שליאן העלתה מהיום הזה והם ממש הצחיקו אותי. הולך להיות פרק משעשע.

LeAnnDylan

Well-known member
יואו איך קנאתי בכל הגייז האלה בבר

הסצנות של אדי עם החברים שלו באמת תלושות ולא קשורות לכלום. נראה שדוחפים אותן בכוח כדי שיהיה לו חלק בתוכנית.
אם להודות באמת, בקטעים שהוא לא עם ליאן הוא משעמם. ואני לא חושבת שיש קשר לחוסר החיבה שלי אליו בהכרח

הקטעים עם הבנות היו קורעים

צריך להביא אותן כל שבוע!
&nbsp
והפרק של היום בהחלט נראה מלהיב. אני זוכרת שליאן העלתה איזה סרטון שמראים את אבא שלה תופס אותה עם הלאסו. כזה אדיר!
מקווה שיראו את הקטעים שהיא האלה לטוויטר בתוכנית, הם היו ממש מגניבים!

היה פרק משעשע מאוד

אהבתי את כל הקטעים עם החברות של ליאן. נראה שליז ממש לא שייכת לחבורה אבל היא זרמה איתן בצורה יפה. גם משום מה יש לה פרצוף של ביץ' היסטרית. כזו שתלכלך על האחרות בלי סוף מאחורי גבן אבל אולי זה רק הפרצוף כי היא עושה רושם של בחורה ממש נחמדה וסובלנית

אדי היה משעממם לגמרי בפרק.

למעלה