You've lost sakmashing feeling

You've lost sakmashing feeling

שאלת פתיחה: אם הייתה לכן את האפשרות לטוס לאנשהו ברגע זה - לאן הייתן טסות ולכמה זמן?

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
משהו לצפות לו בשבוע הבא:
איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע:
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
תכניות לסופ"ש:
סדרה:
סרט:
ספר/פיק:
שיר:
סרטון:
תמונה/גיף:

סופ"ש פורה (בבקשה הלוואי בעזרת הקולפר) לכולנו!

neurotica

New member
And you let her go.

שאלת פתיחה: אם הייתה לכן את האפשרות לטוס לאנשהו ברגע זה - לאן הייתן טסות ולכמה זמן? הממ הולכת לבדוק איפה ההופעה הקרובה של בון ג'ובי.. אז כן, סטוקהולם בשבדיה.

משהו שלמדתי השבוע: שאין לי יותר מקום בקופסת הלקים.
משהו טוב שקרה השבוע: התחילו להרקם מזימות ותכניות ודיבורים על דברים שמשמחים אותי. והיה גם ביקור ספונטני של אנה, וויץ' איז אולווייז פאן.
משהו רע שקרה השבוע: הייתי בארץ.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: הממ מתוכננת גיחה למוזיאון ישראל, ואם זה מה שאני מצפה לו בשבוע הבא אז כנראה שהוא הולך להיות מעפן.
איש השבוע: החבר.
ציטוט/ביטוי השבוע: the best things in life are .. פחמימות.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: לא חושבת שקניתי משהו השבוע. כן מתכננת לקנות לק סגול ממש יפה של רבלון.

תכניות לסופ"ש: לבקר משפחה, לצייר ציור ביטלס שאני מתכננת עוד מאז פסטיבל הביטלס לפני שבועיים-שלושה, לעשות כביסה.. מרתקים חיי.
סדרה: באפי.
סרט: לא היה כזה.
ספר/פיק: התחלתי את השלישי בסדרת הספרים הגרועה שאני קוראת, עם הפורנו ערפדים. ובחזית הפיקים לא היה משהו מרתק השבוע. (למה מכרתי את נשמתי לפודפיק שלא מתעדכן?? למה???)
שיר: אני ממש מחבבת את השיר הנחרש התקופתי של גלגל"צ - http://www.youtube.com/watch?v=RBumgq5yVrA
סרטון: אין כזה.
תמונה/גיף: אני עדיין מאוהבת בבמה הזו.

shaharory

New member
השיר ממש יפה!

ויש להם שיר "דה לאסט יוניקורן" חחח אני שומעת עכשיו

shaharory

New member
יש לו אמצעי, יכולת וגם כוונה
..

שאלת פתיחה: אם הייתה לכן את האפשרות לטוס לאנשהו ברגע זה - לאן הייתן טסות ולכמה זמן? לארה"ב לנצח, אני ושוגי.

משהו שלמדתי השבוע: שאפשר להתחבר עם מחשב לאינטרנט של האייפון
משהו טוב שקרה השבוע: הייתה לי שמירה והיא הלכה ממש טוב כי רימיתי בהגרלה (מה שכל אחד עם טיפת היגיון יעשה) וקיבלתי את המשמרת הכי טובה. חתמו לי על הטופס יציאה לחו"ל קולולולו!!! לקח שנים. ויש לנו 4 גורי חתולים בבסיס והם מתוקים וכל העליית משמר הסתכלתי עליהם שהם שיחקו

משהו רע שקרה השבוע: היה משבר יחסים עם המפקדת, והייתי ממש מתוסכלת מהחו"ל הזה אבל נראה לי שהכל הולך להסתדר כבר.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: ללכת לקרייה לקבל אישור סופי, להתחיל טבלת ייאוש
איש השבוע: דארן כריס האידיוט
ציטוט/ביטוי השבוע: for brittish eyes only...
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: כרטיסים להופעה של דארן :X ואם זה ילך לפי התוכנית אז גם כרטיסי טיסה וכו'
תכניות לסופ"ש: ^. וגם ללכת לתערוכה עם אמא
סדרה:המשרד
ומשפחה בהפרעה (שזה כל כך כמו רוק 30 וזה מנחם אותי. אולי אני אחזור לפארקס&רק בשביל להתנחם על סיום המשרד) ואוקוורד שנתקעתי כי זה הקליט לי מאמצע הפרק ובינתיים התעצלתי לראות את ההתחלה שלו באתר של MTV. (חוקי!)
סרט: עדיין רוצה גאטסבי
ספר/פיק: כלום אבל נראה לי שאני אתחיל כמעיין המתגבר
שיר: anything could happen, ו-i knew you were trouble בביצוע של חברה שלי מהצבא על גיטרה ובמקום לשיר היא נגנה על סוג של כלי נשיפה מצפצף מפלסטיק שזה מצחיק באותה מידה של הוידאו עם העז.
סרטון: יש וידאו שהעבירו לי בוואטסאפ ואני לא מוצאת באינטרנט של חייל ששר נוהל מעצר חשוד ופתיחה באש למנגינה של i want it that way וזה ממש מצחיק וחבל שראיתי את זה רק כשירדתי משמירה
תמונה/גיף: תראו השקעתי ושמתי תמונה פעם ראשונה מאז 2013 נראה לי

סופ"ש פורה (בבקשה הלוואי בעזרת הקולפר) לכולנו! איימן

Ayelet 363

New member
The Play is The Thing

סתם כי זה אחד הציטוטים הראשונים שעלו לי לראש.

שאלת פתיחה: אם הייתה לכן את האפשרות לטוס לאנשהו ברגע זה - לאן הייתן טסות ולכמה זמן? לאנגליה. לכמה זמן? אין לי מושג. שמעתי על הרבה דברים מגניבים שאפשר לעשות שם, ואם כמות הכסף לא מוגבלת...

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע: שהתקדמתי עם סדרות (אבל עצוב לי שנגמר ההעונה של דוקטור הו).
משהו רע שקרה השבוע: לא חזרו אליי בנוגע לריאיון עבודה שאמרו לי שיחזרו אליי בנוגע אליו. אולי עוד יחזרו...

עשיתי בדיקות דם.

כבר הרבה זמן שיש לי התקפי שיעולים בלי סיבה הגיוניות (כבר הייתי אצל במרפאה פעמיים. אני במילא חוזרת לשם ביום ראשון בגלל בדיקות הדם, אז אשאל בנוגע לזה).

משום מה בזמן האחרון אני דיי עצובה, משטויות.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: תור לרופאה, לחפש מתנה לחברה ולהמשיך לחפש עבודה.
איש השבוע: הפאנדום של באפי. בעיקר בטמבלר וגם בכללי. השבוע היה האניברסרי ה-10 לשידור הפרק האחרון, והיו לי ציפיות נמוכות מהפאנדום, כי בעבר התרגשתי מאניברסריז אחרים והפאנדום בקושי עשה משהו (לא משהו שמצאתי, לפחות). אולי זה כי הפעם אני מכירה יותר טמבלוגים של באפי ועוד מקומות...

וגם אחותי, כי היא אמרה לי שאני נשמעת כמו עאבד מקומיוניטי.
ציטוט/ביטוי השבוע: שרה מישל גלר (השחקנית הראשית בבאפי):
"Wait, wait. Hold on. Really?" she replied when The Huffington Post told her the 10th anniversary of the "Buffy" finale was upon us. "Wow. God, you just blew my mind." Williams, who accompanied Gellar on the red carpet said, "It's kind of wonderful."

"It is," Gellar said. "I'm incredibly proud of that show -- proud of everybody on it, of what we did ... You can't be prouder of that show. It still holds up in reruns and I'm blessed every day ... I've been pretty lucky."

ועוד ציטוט שקראתי על הסדרה:
"It just gets bigger each year. It's really exciting how much it penetrated this public consciousness in a way. People teach courses about it and there are Joss Whedon courses in universities. People write their dissertations on it," he told The Huffington Post. "It's incredibly flattering and I'm really honored just to have been a part of it. It's very exciting."

אחותי גילתה ספויילר ענקי שממש התאמצתי להרחיק אותה ממנו.
אני: איך גילית? *חפירה עצבנית* ... את מי לרצוח?
היא: פינטרסט.
אני: אני הולכת לרצוח את פינטרסט.

אחרי כמה זמן, אני: איך רוצחים את פינטרסט?

ציטוט על "על מה זה דוקטור הו".

http://soonerbuydefyinggravity.tumblr.com/post/50716294039/whats-doctor-who-about

וגם היה כתבתי משהו על הסדרה באיזה עמוד מעריצים בפייסבוק, וקיבלתי 172 לייקים ותגובות נחמדות.

פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: אני. רוצה. לאנגליה.
תכניות לסופ"ש: לראות סדרות, לגלוש באינטרנט, לא להשתעל.
סדרה: באפי

דוקטור הו. אני לא מאמינה שנגמרה העונה. אני מכורה.
מכיוון שיש לי יותר מדיי זמן פנוי ושנגמרות לי הסדרות, חזרתי לסדרה הישנה. גם חזרתי ל-Once Upon a Time ואני סוף סוף בעונה השנייה.
ספר/פיק: סיימתי את המלט סוף סוף, והתחלתי את חלום ליל קיץ.
שיר: Defying Gravity, For Good ושירים מ- Rent
סרטון:

סרטון השבוע:

לאוהבי הסדרה חברים:
http://www.youtube.com/watch?v=YWJ1QByo5OQ

לכבוד 10 שנים להפרק האחרון של באפי העלו איפשהו טריילרים לפרק האחרון. אחד הצלחתי למצוא:
...
https://www.youtube.com/watch?v=aqz4KTEpU-8

סרטון עם קטעים מסדרות אחרות, שיש בהם רפרנסס לבאפי
לסדרות אקראיות (תהיתי אם לומר אילו, אבל גם להגיד אילו זה
)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7nv8Y4u0OAQ

שחקנית עושה שאלון איזו דמות מבאפי היא: (יש
גדול לסדרה)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b5S14dkoGCI
תמונה/גיף:

Ayelet 363

New member
בסרטון של הרפנרנסס יש גם
לסדרה עצמה

משום מה זכרתי שאלה רק רפנרנסס עם שם הסדרה, או רעיון כללי. לא יודעת איך זכרתי את זה כך, ופתאום נזכרתי אחרת. מצטערת.

למעלה