Bad life1

New member
אין לי כוחות כבר

נמאס לי למצוא את עצמי כל פעם במקום שאני לא יודעת מה לעשות בו...אני אוכלת את עצמי אין לי כוח להתמודד עם מה שעובר עליי ועכשיו יש לי התלבטויות לגביו....אנחנו לא ביחד לא בקשר כבר חודשיים אבל אני לא מעכלת שהוא אנס זקנה כדי להיכנס לכלא...היינו ביחד הרבה זמן אני הייתי מאוהבת בו ועדיין יש לי רגשות אליו אבל קשה לי עם מה שהוא עשה למה למה הוא רוצה להיכנס לכלא? לאיזה צרות הוא נכנס?אנשים מחפשים אותו אני יודעת אבל עדיין..אני הייתי עוזרת לו רק שהיה מדבר איתי....אני רוצה ללכת לבקר אותו אבל כולם אומרים שזה יהיה צעד לא חכם במיוחד אבל מרגישה שאני צריכה ללכת...למה אני אוכלת חרא בגללו כבר שבוע מאז ששמעתי על זה ואני לא מפסיקה לחשוב עלזה

התלבטות

הי יקירה,
את מספרת שהחבר שלך לשעבר אנסה אישה זקנה כדי להיכנס לכלא. זה באמת מעשה קשה מאד שמעיד כנראה על מצבו של הבחור. מה ההתלבטות בעצם? מה את אוהבת בו?
איתך,
רותם

Bad life1

New member
התלבטות

אני רוצה ללכת לבקר אותו אבל אני לא בטוחה שזה הדבר הנכון לעשות...הסיפור שלנו ביחד הוא ארוך היינו ביחד לא היה אכפת לו להרוג את מי שפוגע בי אחרי שבועיים נפרדנו אבל המשכנו להיות בקשר הוא התייעץ איתי אני עזרתי לו בהכל כל פעם הוא היה אומר שיש לו חולשות אליי שאף אחד לא יודע כמה אני החברה שהוא הכי מחובר אליה בקיצור אמר כל מה שאני רוצה לשמוע הוא אפילו אמר שיוציא לי טבעת...כואב לי עליו אני כל יום בוכה קשה לי לקבל את זה אני לא מבינה מה קרה לו......

המשך התלבטות

הי יקרה,
מהדברים שכתבת אני מבינה שהבחור הזה נתן לך תחושת ביטחון, אפשר לך לחוש שאת מוגנת, לפחות מהסביבה (אני לא בטוחה שממנו...). וחוץ מביטחון, הוא נתן לך לחוש שוות ערך, חשובה, אהובה, מושכת, אפילו התחיל לדבר על חתונה...
ובכל זאת, למרות כל הדברים החושבים הללו, נשמע שאת לא לגמרי סומכת עליו.
משהו בכל זאת מרחיק אותך ממנו. מה הדבר שמרחיק?
איתך,
רותם

Bad life1

New member
המשך...

יש הרבה דברים שמרחיקים אותי ממנו....העובדה שהוא מסוכסך עם עבריינים שהוא בחובות ענקיות שמנסים להרוג אותו שדקרו אותו כמה פעמים...אבל אני חשבתי שאני יוכל לעזור לו להוציא אותו מזה הוא פשוט ניצל את העובדה שאני מאוהבת בו בצורה קשה וכל פעם שהוא היה רווק הוא היה בא אליי שלא היה לו עם מי להיות הוא היה נזכר בי פתאום אני הכי חשובה פתאום יש לו חולשה אליי בקיצור הוא שיחק בי ואני המשכתי לתת לו לעשות את זה הייתי עיוורת ואני עדיין אבל פחות הרבה פחות...אני גם עכשיו רוצה לעזור לו וזה מטריף אותי ואני חושבת עליו כל היום מה איתו איך הוא...פשוט נמאס ליי לאכול את עצמי בגללו נמאס לי

קשר לא בריא

היי יקירה,
אז לפי מה שאת כותבת את יודעת טוב מאיתנו שהקשר עם הבחור הזה הוא קשר לא בריא. עכשיו את צריכה להחליט איזה חיים את מאחלת לעצמך.
אני מאחלת לך חיים מלאים בטוב, בשמחה ובאהבה, של כנות, שותפות וכבוד הדדי.
רותם

למעלה