שאלה: צרחות מהקהל. מישהו שמע מה ששמעתי?

גליגלי6

New member
שאלה: צרחות מהקהל. מישהו שמע מה ששמעתי?

במקצה ה-5 ב-1500 שמעתי צרחות מפחידות מהקהל המון זמן. מניחה שאלה היו קריאות עידוד אבל זה היה ממש מפחיד. זה מפריע לשחיינים, לשופטים, לעיתונאים, לכולם

איך מאפשרים את זה..במקצה האחרון זה נפסק. וואו זה היה מפחיד. פעם ראשונה שאני שומעת צרחות כאלה באולימפיאדה. זה תקין?

גליגלי6

New member
אורי ולא אורן. חוץ מזה ג'ודו בעיני ענף לא ספורטיבי

נראה כמו התגוששות בין שני אנשים שעוד רגע ילכו מכות לכן הישראלים מצליחים בו. מקצוע קל שלא צריך להתאמץ בו
&nbsp
אגב בשבילי האולימפיאדה הסתיימה עם הסתיים השחיה. אתגעגע

trilliane

Well-known member
מנהל
"מקצוע קל שלא צריך להתאמץ בו"?
צר לי, אבל את ממש טועה

גם אני לא מבינה הרבה בג'ודו, אבל מספיק לראות אותם יורדים מותשים מהמזרן, את הפציעות, החבישות, הפנס בעין... כדי להבין שהדבר היחיד ש"קל" ו"לא צריך להתאמץ" הוא להקליד את המילים האלה בפורום, כי אין להן שום קשר למציאות. אם לא מבינים שואלים, לא סתם מזלזלים בספורטאים שמתאמנים שעות יום יום במשך שנים.

גליגלי6

New member
זו דעתי ומותר לי להביע אותה. הדרך היחידה היא במקלדת

יותר נכון בנייד

trilliane

Well-known member
מנהל
זו לא דעה, זה מידע שגוי. המציאות לא תשתנה אם תכתבי שזה קל

וחסר מאמץ, אלא אם כוונתך לומר שכשאת היית ג'ודוקא זה בא לך מאוד בקלות ולא התאמצת כלל...

&nbsp
ואגב, לא פעם ספורטאים מקצועיים ברמה גבוהה גורמים לביצועים שלהם להיראות קלים כי הם כ"כ מיומנים וטובים בהם. תהיי בטוחה שלהגיע לאולימפיאדה (ע"ס קריטריון) זה לא קל ונטול מאמץ לאף אחד. ספורטאים עובדים קשה יום יום שנים ע"ג שנים כדי להגיע למעמד הזה. לטעון אחרת זו פשוט אי הכרה במציאות, והמציאות היא עובדה, לא דעה. את יכולה לחשוב ולהקליד מה שבא לך, זה לא יהפוך את זה לנכון.

דיברגנט חדש

Well-known member
מסכים בהחלט

חלק מהספורטאים גם היו צריכים להעלות/להוריד במשקל בהתאם לקטגוריה שהוועד האולימפי בארץ החליטה עבורה.
לדוגמה, אורי ששון היה צריך לנעלות במשקלו, כי שקל 93ק"ג והיום שוקל 120ק"ג.
באולימפיאדה הבאה, מוקי יעבור מקטגוריה של עד 73 ק"ג לקטגוריה של מעל 73 ק"ג.
&nbsp
בנוסף, גולם צריכים לשמור על משמעת תזונתית, שעות ערות, שעות אימון ועוד.
&nbsp
אפילו, עבור המאמנים זו עבודה לא פשוטה וסמדג'ה הודיע שלא בטוח שיאמן באולימפיאדה הבאה, כי זה פגע לו בזמן עם משפחתו וגם ביחסים עם אביו.

shahars10

Member
קרב ג'ודו של 5 דקות מעייף בצורה בלתי רגילה

לפחות אותי, ואני התאמנתי באופן חובבני.

דיברגנט חדש

Well-known member
במיוחד בג'ודו שחוסר תשומת לב ריגעי יכול לגמור לך את התחרות

כמו במקרה של אורי ששון שיצא מפוקוס בשנייה האחרונה של החצי גמר מול אלוף העולם הצרפתי וחטף.

shahars10

Member
אגב, ג'ודו היא דרך טובה להיפטר משומנים עקשניים.

אני הורדתי כמה ק"ג...

trilliane

Well-known member
מנהל
לא שמתי לב לשום צרחות מיוחדות / שונות מהרגיל / מפחידות

מבחינת תקינות, הבעיה היחידה ברעש מהקהל הוא בעת ההזנקה, וקורה שמעכבים הזנקות (גם באתלטיקה) בגלל שהקהל רועש מדי. זה קרה גם באחד המקצים בשחייה בשבוע האחרון, הורידו את השחיינים מאדני הזינוק וחיכו שהקהל ישתוק. אבל במהלך המשחה זה לא מפריע ולא אמור להפריע, לא שמתי לב שזה הפריע לשחיינים / לשדרנים / למישהו, וכאמור, לא שמעתי שום דבר מיוחד...

גליגלי6

New member
זה היה באמצע המקצה ה-5 1500 גברים מתוך 6. צרחות איימים

ממש נבהלתי. זה לא הפריע להזנקה כי זה התחיל אחרי אך בטוח הפריע לריכוז לכל היתר בעיקר לשחיינים, צלמים, (שדרנים עם אזניות. לכן לא שמעו ולא הזכירו את זה) ולא יתר העוסקים במלאכה. כנראה קריאות עידוד לשחיין מסויים. לא ראיתי את כל המקצים . התחלתי לראות רק ב5. ב-6 זה נפסק.
&nbsp
עכשיו אני נזכרת. נדמה לי שהיה שחיין בשם מלולי. אולי עודדו אותו. זה סיוט

trilliane

Well-known member
מנהל
לא שמתי לב, באמת... ואל תחשבי שזה מפריע לשחיינים, זה לא.

הם רגילים לשחות בתנאים כאלה ופשוט מסננים. חלקם אף שוחים עם אטמי אוזניים (יותר כדי שלא ייכנסו מים ולא בגלל הרעש, אבל זה גם מעמם את הרעש). כמו כן קהל מריע בד"כ עוזר לשחיינים שאוהבים זאת – מעודד אותם, מדרבן אותם קדימה.

גליגלי6

New member
שמעתי על האטמים. אני אומרת לך. אלה היו צרחות, לא צעקות עידוד

אפשר היה להבחין בקלות. לא משנה

trilliane

Well-known member
מנהל
זו החוויה האישית שלך... לו היה בכך משהו חריג הוא היה מדווח

למעלה