אתן בסדר? לא טבעתן?

debby12

New member
מנהל
אתן בסדר? לא טבעתן?

מטריד המזג אוויר הזה.

אצלנו בכלל קריר הרבה יותר מהממוצע לעונה. וקראתי כתבה מדאיגה לאחרונה על זרמי הים באוקיאנוס שמשתנים משמעותית. המסת הקרחונים מדללת את אחוז המלח ביום שם וזה משפיע על הזרמים

https://www.washingtonpost.com/news...ad-news/?noredirect=on&utm_term=.ad91c3dfb881

עדיקים

Active member
מה שהיה אצלנו

לא היה כזה נורא כמו שמתואר בחדשות. היו 20 דקות בערך של גשם חזק מאוד שבאמת היה קשה להתנהל בחוץ באותו זמן.
לצערי בדיוק בזמן הזה היינו בדרך לחוג כשהאוטו שלי חנה רחוק מהצהרונית. לקחתי טרמפ עם אחד ההורים לאוטו שלי, נרטבנו קצת אבל כל-כך חם בחוץ שגם התייבשנו די מהר זה לא דומה לחורף. לפנות ערב התבהר והצלחתי ללכת לצעדה היומית שלי. בינתיים יבש אבל מרגיש לי שאוטוטו יבוא גשם נוסף.
מה שאותי מטריד יותר זה שבחדשות היו עסוקים לדבר על הגשם אבל לא דיברו על האובך שיהיה לפני והשארתי את חלונות הבית פתוחים אחרי שהיתה עוזרת ועכשיו הבית מלוכלך שוב כאילו לא היתה שבועות.

debby12

New member
מנהל
כשכתבתי את ההודעה הפותחת זה היה לפני שטבעו עוד 10 בני נוער

אז עכשיו הכותרת שלה נראית לי לא רגישה. זוועה
.

אגוזים1

New member

זה בלתי נתפס מה שקרה והלב כואב כואב כואב

לגבי הכותרת...
ביום יומיים שלפני האסון לא הפסיקו לדבר על מזג האוויר, והסערה, והסכנה לשטפונות.
שלשום בשלוש ורבע נסעתי באוטו. הקריין דיבר על כך ש״סערה״ בישראל זה כולה עץ שנופל וכמה עלים שמתפזרים ו״סערה״ בארצות הברית יכולה לשתק מדינה שלמה עם המון הרוגים וצריך להכנס לפרופורציות...

איך שהוא סיים לדבר פרץ שידור חדשות מיוחד עם אסון השיטפון בדרום...

אני רק כותבת על זה ושוב מתחילה לבכות.
בלתי נתפס.

עדיקים

Active member
איזה אסון נוראי ומיותר

ביום חמישי מרגע ששמעתי על האסון פשוט לא הפסקתי לראות טלויזיה ודיווחים בנושא. בהתחלה עוד היו אופטימים ודיברו על פצועים ואני התפללתי שזה באמת נכון. כמה התריעו בחדשות על מזג האויר הקיצוני, הילדים בעצמם כולל ההורים חששו מהטיול ולפי מה ששמעתי הבוקר בחדשות גם אחת המדריכות התריע בנושא. לא להאמין איך מנהל המכינה המשיך להתעקש על טיול מסוכן כל-כך.
זוועה בלתי נתפסת

למעלה