שרשור המשך - מנצחת עונה 10 - תקווה

נטה אונה

Well-known member
אנשים שלא נפתחו להם דלתות באח הגדול

תקווה ושי חי כשנכנס בעונת VIP (כשלא הבין את הקונספט שחלק הולכים לביוב וניסה לפרוץ את הדלת)
&nbsp
מסקנה: אם נתקעה לך הדלת באח הגדול, זה כנראה בגלל ערימת הכסף שמחכה לך מאחוריה

בוףףברכה

Well-known member
רציתי גמר פומפוזי...משהו שיחפה על חוסר קהל...

חשבתי שיפזרו מסכים ...ולא יקבצו אותם בצד1
...רציתי לראות כל דייר מבעד למסך נפרד....
שאת חדר האח...ימלאו במלא פרחים...
כולל מדרגות היציאה..
את השיטוט האחרון בבית... שמתהלכים...
שישנו לאח ת'קול ....בנאום שלו..
את מסלול היוצאים...קאטווק...
המגעי ידיים המהוססים...(היו צריכים לומר למנחים שכן יכולים
לגעת ולא....תת להם להתבלבל...)
ושתקוה ת'חזיר לנושי ת'לק...

רצונות לחוד ומציאות טופחת באלכוג'ל...
היה חסר....

:) בוף, אולי חלק מחלומותיך יתגשמו בשבוע הבא

כשיחזרו לבית, ויתכפכפו מהתחלה.

בוףףברכה

Well-known member
דאגרו....
יתכפכפו...

עם כפפות....מסכה ואלכוג'ל...

מחכה לשבוע הבא..

מורבידי

New member
נכון בוףף

אבל רוב הקליפים היו ערוכים מרגש , ובאמת התרגשתי מספר פעמים בשידור , וגם הדיירים באמת התרגשו.

אי אפשר היה ממש להראות לנו מה קורה בכל מסך , לא רק בגלל ריבוי המסכים ,אלא מהפחד שלך תדע אם מישהו לא יחליט לעשות שם שטויות ברקע במסכים ,אז ראית הכל בקטן ברקע ... זו הייתה אופציית כסת"ח כזו.. .אבל היא עבדה חלקית ,זה היה יותר "חי" מאשר לראות את האולפן הריק, זה סיפק להם מחיאות כפיים ,וקצת את הקהל שהיה מגיע להם , גם אם לא הקהל שרצו .

בוףףברכה

Well-known member
הייתי שם

לה בקבוק שמפניה....+
....
שתערבב אותו ישפריץ....ותפתח... , תלגום
בסיום הייתי אומר לה שתשבור אותה על הריצפה...
אבל צודק כן היה מרגש...כמוך התרגשתי .
..רציתי להחזיק ת'רגש הזה יותר....

A Rod23

Well-known member
אמרתי לכם שתקוה זוכה!!

סתם סתם.. לגמרי חשבתי שירדן לוקחת ושמחתי מאוד לטעות.
הרגע שבו הייתה לי הרגשה שתקוה לוקחת היה כשהראו לשתיהן את הקטעים שלהן ואיך שראיתי את הקליפ של תקוה אמרתי לעצמי שאין שום סיכוי שהיא לא מנצחת, זה יהיה בדיוני מידי אם היא לא.
תקוה הייתה הכוכבת של העונה מהרגע הראשון בגלל מי שהיא.
לא מפחדת, לא מחשבנת, אומרת כל מה שהיא חושבת לעיתים בבוטות ולפעמים בצורה מעודנת יותר, לא מנסה להתחנחן לא לצופים ולא לדיירים בבית.
אני אזכור אותה בעיקר בגלל השנינות, החכמה, החדות, הציניות וההומור שלא כולם מצליחים להבין אבל אותי זה קורע, הדאגה לאוהבים שלה והביטחון שהיא נתנה לחגית מבלי לדבר על זה בכלל.
אפילו ליאור דיבר על זה אתמול שהיא מהיום הראשון עשתה וקיפלה את הכביסה שלו ושל יוסי ומעולם איש לא שם לב לזה או דיבר על זה כאילו זה מובן מאליו.

אתמול מישהי באינסטגרם העלתה פוסט בו היא ציינה שהיא מצביעה לתקוה ושהיא הכירה אותה כשהם למדו באותה הכיתה בה אותה אישה הייתה עולה חדשה והיחידה שדיברה איתה והתייחסה אליה הייתה תקוה.

היא אחת הראויות שהיו כאן בריאליטי.

yalian

New member

וכשהן ישבו כל אחת בראיון חשבתי כמה טבעי ומתבקש מבחינתי שתקוה שם במקום הראשון, וכמה מוזר לי שירדן הגיעה למקום השני. לא יודעת אם מישהו חשב כשירדן נכנסה לבית, שהיא תשאר לשלישיית הגמר.... הרגשתי שהיא שם סוג-של במקרה, כי ככה יצא, ולא כי היא הביאה משהו.
&nbsp
בכל מקרה, איזה כיף שתקוה ניצחה
נראה לי שבתור מי שהיתה צופה אדוקה של התכנית במשך שנים, הנצחון הזה אומר בשבילה הרבה מעבר לכסף.

משום מה קשה לי לכתוב אסיף אי... אי... איד.... לא מסוגל!

תחשבו על "התהליך" שהוא יעבור עכשיו,
כדי לברר למה הוא לא זכה
כמה "התבוננות", וביקורת עצמית קשה הוא יקדיש לנושא
זה לא מקום שני... זה מקום שלישי...
מבחינתו זו מהלומה...

yalian

New member
אסיף אידיוט.

הודאה בבעיה היא הצעד הראשון לפתרונה.

אני לא מקנאת במעיין וברות על כמויות המלל שהן הולכות לקבל - כל אחת בנפרד - מהאיש הזה.
איסי, אתה גם זוכר שיש לו ספר שלישי לסיים, ועוד ספר רביעי להתחיל לכתוב ("95 ימים בדרך אל העושר"), ואז עוד את ספר המתכונים+הגיגים ("תחושות בטן"?)

willing

Well-known member
הסרטון סיכום של אסיף היה נראה לי לא מפרגן בעליל

חסתי עליו...

yalian

New member
ליל מנוחה, יקרות ויקרים, חלומות פז

ושהטרולים לא ינשכו אתכם

למעלה