שרשור לילה
היום ה 94 ב

ואנדיזל

New member
זהו, שבשבת אין פרק ערוך , רק סיכומים. כבר לא מראים יותר כלום

יהיה מעניין ןמיוחד עם המודחים והאין קהל ואיך שיארגנו את זה. יראו קטעים מצחיקים, קשים, סכסוכים והשלמות. אף אחד לא יחכה לפרק בשביל לתת קולות כה מועטים למתמודד שלו. רובם יעדיפו לתת את ההצבעה מיד עם פתיחת הקווים. רק צופים אקראיים ולא מושבעים אולי יתפתו לסמס פתאום.

moiya1

New member
בכל עונה, בכל ערב גמר העונה, משתקף זינוק מטורף בכמות ההצבעות

אנשים מצביעים בטירוף עד לרגע סגירת הקווים.
האמת שכבר לא משנה לאותו קהל עצום של מצביעים תוכנית ערוכה או סתמית, הפייבוריט שלהם חקוק על מצחם והם יעשו הכל כדי להובילו לזכיה.
לא רק צופים אקראיים מצביעים במהלך השידורת ממש לא.
ההיסטריה להציל את הדייר האהוב עליך מתגברת דווקא בשעה שהקווים נפתחים.
אודליה הגיעה לגמר בזכות אותם מאות אלפי אנשים הסובבים את ירוחם, זו גם הסיבה שלדעתי היא תעקוף את גדי ואולי גם את אסיף.
גם מתוך שינה הצביעו לה, לא הבנתם שכל זרירה שלה היתה רמז מכוון כלפי ירוחם והסביבה : יאללה קומו כפרות שלי, מה זה לישון עכשיו? עכשיו מצביעים לי"!!
זריר, צהלול, זריר, צהלול.

ואנדיזל

New member
אני חטשבת שכל אלה שיש להם פייבוריט מובהק ורוצים

לעשות הכל שיזכה לא יחכו לרגע הגמר ויתנו את קולם מיד עם פתיחת ההצבעות. ברור שיש הצבעות בשידור הגמר אבל אם תשאלי אותי מי שקיבל את מירב ההצבעות בתחילת המשדר ינצח ולא יהיה מהפך מפתיע בשידור עצמו כי אין פרק ערוך אלא רק משדר גמר שזה בעצם יותר שואו הפקתי המיועד לרייטינג.

הצודקת11

Well-known member
יקירה שלי
את גדי תעקוף ללא ספק

אני יומיים כותבת שתעקוף גם את אסיף,
גדי 5
אסיף 4
אודליה 3
ירדן 2
תקווש 1

moiya1

New member
היוש אהובה, תקשיבי זה מטורף. פעם ראשונה שדיירת חדשה תצא

שלישית. נדיר והזוי!
ראיתי שכתבת את זה וכעת אני מתחילה לעכל שאכן יתכן וזה יקרה.

ואנדיזל

New member
שרון גל סיים רביעי בהפרש קטן מאוד מחמימו אבל הוא כבר היה

מפורסם מאוד לפני ונכנס כל תקן הימני תומך באלאור עזריה והרבה הצביעו לו בגלל זה. אבל כן, אודליה הפתיע. זה לא כפיר שהבטיל בלאגן וראש בראש או נועם שהבטיחה שתיקח לתקוה את ליאור או תישן עם אסים בסוף,מה שדבר מהם לא קרה. אודליה הבאיחה זררה, שירה, שמח וקיימה. ואולי זה מה שאנשים רצו בתקופה הזאת. שמחת חיים, שמחה בחלקה ובעיקר תורמת, מתגייסת ונותנת את כולה עבור כולם. ללא תמורה ובהנאה.

moiya1

New member
טוב טוב נכנעתי. אודליה תעקוף גם את ירדן, סבבה?

אני חושבת שעצם זה שהיא נכנסה לחמישית הגמר הפתיע גם אותה. ראו זאת על פניה. ורגע של רצינות, מגיע לה שאפו על כך.
אני לא אוהבת את הקולניות שלה, היא לא כוס התה שלי, אבל היא עדיפה עלי מכמה דיירים אחרים ששהו ועדיין שם.
אז שיהיה לה לבריאות ובהצלחה מחר בערב.

A Rod23

Well-known member
יכול מאוד להיות שזה בשביל לתת פוש להצביע לתקוה אבל ליאור

ואחות של תקוה עשו לייב באינסטגרם וליאור אמר שהוא בלחץ כי הוא דיבר עם מישהו שיודע שאמר לו שכרגע הכל מאוד צמוד וזה בין 3 מתמודדים.
אני יכול לשער שזה בין תקוה, ירדן ואסיף.
לא יודע אם מה שהוא אומר אמיתי, אבל זה נשמע לי נכון בגלל שיש אי ודאות לגבי הזוכה בשונה מעונות קודמות יש כאן 3 שיכולים לקחת.

ואנדיזל

New member
יש אי וודאות לצופים בגלל השבועיים האחרונים שההפקה

פתאום מרימה לירדן אחרי שחודשיים הרימו אך ורק לתקוה. גם אסיף קיבל עריכה יפה בהצגת תעודת הזהות והמחמאות שקיבל וגם גדי ואודליה למרות שאותי זה לא ריגש או הצחיק. אני לא מאמינה שלליאור יש באמת מידע כי זה אסור ונוגד את החוקים ואם מישהו מדליף לו זה חמור מאוד. לדעתי הוא פשוט חושש שזה ישמט מתקוה כי כולם כבר ראו את הנצחון בכיס שלה. הוא מדרבן את האדישים ומשכנע את אחרוני המתלבטים והמתמהמהים. פשוט הזוי שאם 8 מודחים שמים אצלה את הנצחון בנוסף לכל הקידום של האח ובסוף היא תפסיד נגיד ועוד לאסיף או אודליה. מילא לירדן שיש אליה סימפטיה בגלל מה שעבר ביניהן. אני עדיין משוכנעת שתקוה לוקחת את זה בפור, אולי לא משמעותי אבל מספיק בכדי שלא תהיה לה סכנה להפסיד.

A Rod23

Well-known member
אני רואה את זה הפוך

גם אני לא משוכנע עד כמה יש לליאור מידע... אבל זה נשמע אמין בגלל שהוא אמר שזה בין 3 מתמודדים ולא 2.
ההרמה המוגזמת לירדן נמשכת כבר חודש ולא רק בפרקים אלא בכל דיון בטלויזיה או ברשתות החברתיות.
אני חושב שירדן כבר עקפה את תקוה בהצבעות האחרונות ולא אני לא אומר את זה ממידע שיש לי אלא מסתמך על הלך הרוח ברשת.
לדעתי ירדן זוכה, אסיף שני ותקוה שלישית.

ואנדיזל

New member
לא רואה את זה קורה בשום תרחיש שבעולם אבל אי אפשר לדעת

כלום. גם בעונה הראשונה שה היה ברור שזה בין ישראל ואליאב ויש מצב שאביבית תפתיע והיו גם תרחישים שבסוף מריה תהיה הסוס השחור ותנצח. העונה הזאת באמת לא ברור. אודליה עקפה כל כך הרבה מתמודדים ושרדה הדחות קשות. יש לה מסה של מצביעים. היא לא ניהלה רומן, לא ריכלה, רבה רק במה שפגעו בה ודי אהובה ומקובלת בבית כמעט ללא אינטריגות. האם יש בה את האקס פקטור בכדי לנצח? לא לדעתי. גדי? היו כבר מבריקים ממנו בטיחפקאסט הזה שלא זכו. אסיף? אולי הרבה יאהבו אותו אבל הוא לא דומיננטי , אין לו יריב מושבע ולא מספיק מעורר אהדה והזדהות להצביע. נשארו ירדן ותקוה, גם נשים, גם הניעו את העלילה כל אחת בדרכה, גם יריבות ועוד על בחור. אית זכתה ואחת הפסידה. בכל העונות מי שזכה באהבה זכה גם בנצחון, מעניין אם זה יהיה גם ככה העונה. אגב, הגיוני שבגלל שכמות ההצבעות מוגבלת אז יש צפיפות בצמרת או בתחתית. אין אפשרות לשים למישהו אלפיה לקניית הצבעות. מקסימום שתגייס זה 10 או 20 מכשירים מחברים , משפחה וכו ולא זה מה שיעשה את ההבדל. האינסטגרם דל ירדן מאוד חזק עם התומכים שמעלים את ההצבעות שלהם עבורה, של אסיף פחות. התומכים של גדי ואודליה אכן יותר קהילתיים ומהציבור ואצל תקוה מלבד הטדה יש את התמיכה של ליאור, ניר ואולי חלק ממצביעי יוסי שראו את הנאמנות שלה.

סטילהוק

New member
העניין עם אודליה זה בעיקר בגלל הקורונה

בדר"כ החדשים בכל עונה של האח הגדול מודחים לפני הגמר להוציא בודדים ששרדו כמו בעונה של טהוניה, עם המגמגם ששיחק אותה מאוהב בה כדי לרכוב על גבה לגמר. אך העונה הקורונה טרפה את כל הקלפים גם לגבי האח הגדול, ובך שהרבה ישראלים שלא צפו בכלל בעונה ובכלל בלייב, נאלצו להיכנס לבידוד ובזמן הפנוי והבידוד מצאו נחמה בצפייה בפח הגדול, קיבלו הרבה יותר זמן מסך של אודליה האחרונה מבין הדיירים החדשים שנשארה בבית מכל השורדים הוותיקים שהם לא מכירים בכלל בגלל שלא צפו בעונה, מה שנתן אוטומטית לאודליה יתרון על דיירים ותיקים שהודחו לפניה. אם לא הקורונה לא בטוח בכלל שזה היה המצב.

סטילהוק

New member
קצת לפני חצות תקווה עברה את ירדן בקולות, אך בפער קטן מאוד

מדובר בקרב צמוד מאוד ביניהן. אסיף הרחק מאחור, שלא לדבר בכלל על גדי ואודליה שנלחמים בתחתית מי מהם לא ייצא חמישי...

ולדעתי עדיין לירדן יש יותר סיכויים לנצח. בגלל שאחרי שייצאו 3 מהבית ויישארו רק ירדן ותקווה, הקולות של אודליה יילכו לירדן, הקולות של גדי יתחלקו בין ירדן לתקווה והקולות של אסיף יילכו לירדן. כך שירדן תנצח את תקווה בפער גדול.

גם אתמול תקוה הובילה עד אחריי הצהריים

זה מתהפך בניהן הרבה.
ואני לא חושב שתומכי אודליה או אסיף יצביעו לירדן,כלומר אחריי שהם יצאו, לאותם תומכים שלהם לא יהיה שוב את האופציה להצביע.

למעלה