שרשור לילה
היום ה 94 ב

הצודקת11

Well-known member
הרבה מהעדה האתיופית מצביעים לתקווה

רובם לא נכנסים לסקרים,
יש היתגיסות ענקית בקרב העדה לתקווה.
אותו דבר עם אודליה
בירוחם מצביעים לה וגם דימונה ובאר שבע
(אחותי גרה בבאר שבע ולא רואה האח הגדול
סיפרה לי שחברות שלה אוהבות את אודליה)
ורובם לא נכנסים לסקר.

yalian

New member

הדרום יוביל את אודליה לניצחון,
כמו שעשה ל*י*י

ואנדיזל

New member
לא הבנתי למי? לא נראה לי שזה עובד ככה. גם בית שאן

התגייסה לחמימו ולא עזר. נראה לי שלקותי וטהוניה כן התגייסו בעיר אבל מלבדם לא היה פלח אוכלוסיה שהתאגד לנציג עירם.

yalian

New member
ההבדל הוא שלאודליה זו לא רק עיירה אחת שמתגייסת

ירוחם-שדרות-אופקים-באר שבע-דימונה-קרית גת-קרית מלאכי,
וזה כל המשפחות, וחבר מביא חבר מביא חבר,
חבלז

הצודקת11

Well-known member
אל נשכח שאז ההצבעה הייתה בתשלום,קל יותר לגייס מצביעים

שההצבעה חינם.
חמימו וגם שניקי המהממת לא יכלו לנצח
אדם שכמעט עיור,
מה גם שאביחי היה דמות מאוד מוכרת באילת
שהרבה שם הצביעו לו.

ואנדיזל

New member
אני חושבת שאודליה מאבדת הרבה הצבעות בגלל השבת שזה כמעט

יממה של הפסד הצבעות. הבנתי שהיא שומרת שבת וגם כל המכרים שלה ורוב הסביבה שלה. ההצבעה נפתחה שוב בתשע בערב אחרי כניסת שבת וננעלת שוב בתשע שזה רק שעה אחרי צאת שהת ולאנשים יש דברים לעשות מלבד להצביע. אגב, לא משנה מי לא מצביע לסקרים עדיין רואים שלתקוה וערדן ואסיף יש כמות מצביעים גדולה שכנראה טורחת גם לסמס להם. גדי לא נראה מאוד חזק בציבור. בפייסבוק ראיתי תמיכה באודליה אבל גם בירדן. סביר להניח שבעדה האתיופית יסמסו לה ולא למועמד אחר.

ואנדיזל

New member
אכן כן, ראיתי שרוב התגובות בפייסבוק ובאינסטגרם

הם מהעדה האתיופית. חבל שהרוב שם מקדם אותה בגלל טענה לגזענות ולא בגלל שחושבים שמגיע לה. היחיד שהיה גזען אליה זה אורן חזן אבל הוא לא היה דייר אלא טרול מטעם ההםקה. הוא גם ניגח בניר ובאסיף וניסה להציק לליאור. כל השאר מאוד חישבנו לה. הצבע ממש לא היה אישיו במשחק הזה מצד המתמודדים. היחיד שהראה סימנים לזה זה יוסי שלא היה בטוח שמשפחות ירצו אותה בגלל זה אבל לא התנכלו לה או משהו במשחק. אגב, יש גם כאלה שיצביעו לה בגלל נאום האישה המלאה שאוהב/ את עצמה. שה מאוד תופס אצל נשים. ובצדק!

חבר טוב אמר לי שאם תקוה לו אתיופית היא לא מגיעה לגמר.

כמובן לא ממקום גזעני
לא יודע מה אני חושב לגביו האמת.

ואנדיזל

New member
לא יודעת להגיד על זה, תקוה נתפסת כחדה וחכמה ומניעת עלילה.

מה שכן, מישהי אחרת שהיא פרזיטית, לא נקפה אצבע כל העונה, תמיד בגישה מאיימת, לוקחת חפצים, שוברת, גונבת סיגריות ומוצרים של כל הבית בשיטתיות כולל לפתוח מגירה של פול לקחת ממנו סיגריות (לא בכדי אסיף ציין שמשאיר להם בחוץ שיקחו רק כדי שלא יחטטו לו) אחת ששוכבת ורובצת כל העונה בחוסר מעש היתה מתקבלת הרבה פחות טוב אצל הצופים אם לא היה את עניין ההזדהות האוטומטית לגבי העובדה שהעדה שלה יותר מוחלשת בארץ. חודדה, מגי , איילה ונשים מסויימות לא קיבלו הנחות בתגובות שלהם על התנהגויות כאלה ואחרות ואצל תקוה הכל מתורץ בצחוק, הומור וציניות. אף אחד לא עוצר לגנות דפוס של הכל מגיע לי ואני פשוט אקח, אתעלל, אצעק ואחריב וכולם ישתקו.

תלוי את מי אתה שואל, אני רואה בה בדיוק את הדברים ההפכים

שאתה ציינת.
עלילה של רומן פיקטיבי של עונה שלמה זה דיי בדיחה בעיניי.
היא תיזכר כדיירת שקיבלה את העריכה הכי טובה אי פעם למתמודד בתולדות האח הגדול.

ואנדיזל

New member
היא קיבלה את עריכת הזהב. פרומואים שכולם שלה. משימות

שברובם הבליטו וקידמו אותה למרות שגם במה שניסו היא התעצלה והעדיפה לא להתבלט בכדי לא להתאמץ. כל פרק מספר וידויים בחדר האח לגביי הכל. תקוה ישנה, נושמת, אוכלת, מעפעפת, עצובה וכל מצב צבירה או נוזלי אחר. וכמובן שעם פרוץ הרומן ההזוי שהיה אכן חברי, בעיקר אינטרסנטי ותמיכתי ותלותי לגמרי מצד ליאור אך ללא סממנים רומנטיים שהאח פשוט סירסר בהם אחד לכיוון השניה אז בכלל כל המשדרים עליה כן ראיתי שהיא חכמה, בולעת את הפורמט יותר מרועי עוז וזק ממציאו וחריפה אבל כמעט מכל אחד יכלו להוציא שם דברים עם עריכה כזאת וקידום. עובדה רק לראות מה עדו שבועיים לירדן עם דחיפה של האח וקידומה. מסוס מת היא חזרה להיות הטוענת לכתר. אז יש בתקוה עניין אבל את רובו עורר האח ובעיקר העריכה. ואגב, אני בת.. לא שזה משנה. הדיעות אותן דיעות סתם הפתיע אותי כי אני כותבת בלשון נקבה.

מסכים בחלק מהדברים

ומתנצל,לא שמתי לב.
&nbsp
לגבי ירדן - אני חושב שהקידום לירדן נבע מזה שעוז רוצה תוכנית מגירה במקרה ויקירת ההפקה תקוה לא תנצח.
זה נבע מכמה סיבות שאחת מהן נכונה בטוח:
1. הבאז נגד תקוה ברשת עשה את שלו ואסיף לאט לאט התקרב/עקף אותה בהצבעות, האח לא רוצה את אסיף כזוכה ורוצה העונה אישה בכל מחיר.
2. בעקבות השנאה הגדולה נגד תקוה ברשת, ההפקה החליטה שהיא מעדיפה זוכה שיעבור יותר "בשלום" מאשר תקוה.
3. רצו לייצר קונטרה ולתת אשלייה לצופים שירדן יכולה לנצח, בזמן שתקוה כבר זוכה.
&nbsp
אני אישית דיי בטוח בתשובה, אבל נגלה כולם מחר מה באמת נכון.

ואנדיזל

New member
לטעמי שלושת האפשרויות שהעלית נכונות אך השלישית

היא הקולעת. ואכן מחר בשעה הזאת והרבה לפני נוכל לטעון ולהמחיש מה שרובנו כבר כתבנו מהשבוע השני שתקוה היא הזוכה וכל מחשבה אחרת היתה מופרכת. קשה לי להאמין שיהיו הודעות כגון אני בשוק, המומה, לא ציפיתי וכאלה . יש תסריט והעורכים נצמדים אליו. דעת קהל וקונספירציות חולפים בסוף. כל רעש סופו להשכח. לילה טוב, נפגש מחר בהודעת ההכרזה הברורה שהיא... טוב, זה היה צפוי.

הגיע לתקווה להיות בגמר ומגיע לה גם ליזכות בסוף. היא סחבה את

התוכנית על גבה, היתה אמיצה מאוד וראתה נכון את הדברים, רוב הזמן.
יש לי ביקורת עליה אך כאני מסתכלת באופן כללי, היא זו שצריכה ליזכות. היא אישיות, וגם אם לא תיזכה, היא תיזכר לטובה לאורך זמן וכנראה תהיה מוערכת מאוד גם בחיים המציאותיים

הצודקת11

Well-known member
לכן תקווה הובילה בהפרש גדול בהצבעות לדעתי

האח בחר לקדם את ירדן על חשבון אסיפוש.
תקווה עדיין מובילה.
האח רוצה את ירדן מול תקווה לא את אסיף.

הצודקת11

Well-known member
אנשים שומרי שבת יכולים להצביע מיד אחרי צאת השבת את ההצבעה של

היום,ובערב מיד עם התחלת תכנית הגמר להצביע שוב.

moiya1

New member
מרבית ההצבעות נעשות במהלך השידור עצמו. רק אז מדד המתח עולה

והלחץ מופעל בעריכה מכוונת כלפי קהל הצופים החושש לאבד את הפייבוריט שלו ולכן מצביע גם ברגליים (אסור בידיים זה מדבק)
יש לי תחושה שהזרירה תעקוף את הבן המועדף על פאפא יוסי,
ותתפלאו , תעקוף גם את הקטן עם הטוקסידו.
צפו להפתעה מחר.

למעלה