שרשור עדכונים, קישורים ושאר ירקות

koko911

New member
תקוה המקסימה (אתמול) עם חגית, ועם מאיה (אחותו של ליאור)...

A Rod23

Well-known member
לא היה לי ספק מהימים הראשונים אבל עם כל יום שעובר אני

יותר ויותר מבין עד כמה היא הייתה הבחירה הנכונה והיחידה לניצחון.

Shusha 77

New member
רק מהתמונות אפשר לקבל קנס גדווול.

לא שומרות מרחק. הן לא משפחה גרינית.אין להן מסכות.אחת מהן לפחות לא 100 מטר מהבית. להמשיך?

אחרי הבלגאן אתמול עם הגולשים והאישה שטילה בחוף אז הכל אפשרי.
היום אני ממש השתוללתי ירדתי 8 קומות זרקתי את הזבל הלכתי להניע את האוטו כי כבר החלפתי מצבר מרוב שחודש לא נסע.ועליתי חזרה

חגית היתה בשוק כמה תקוה רזתה ותקוה אמרה לה

שלא היה לה מה לאכול היה מחסור בביצים חחחחחחחח חגית אמרה לתקוה שהיא נראת מלכת יופי ושבא לה לבכות מהתרגשות, חגית יצאה עם מתנה מבית הבושם.כיף לבקר את תקוה אצל ליאור כל מי שבא לבקר אותה יוצא עם מתנת בושם מאמא של ליאור

שרי48

Active member
לא מבינה עניין המתנות לכל מי שבא לבקר? ממה זה נובע לדעתכם?

שרי48

Active member
תקוה התמקמה סופית בבית של ליאור? לא חזרה לבית שלה, לכלבה?

אני אוהבת את תקוה, אבל מאד מקוה שהיא לא ממשיכה לנוח אצל אמא של ליאור, אלא שמה יד ומתפקדת כמו שבחורה בגילה צריכה לתפקד, בבית שלה או בכל מקום שבו היא נמצאת.

tali az

New member
הכלבה שלה חיה אצל אמא שלה כך סיפרה בתכנית ומעבר לזה

היא חיה את התקופה המטורפת הזאת, רק זכתה באח הגדול ראיונות עיניינים בדיקת אופציות וכן גם להנות עם ליאור ולבנות קשר עם המשפחה מה רע בזה?

אני ממש שמחה בשבילה שבכל תמונה, ראיון או סירטון היא עם חיוך וטוב לה! זאת לא בדיוק תקופה נורמלית או שיגרה שאפשר לצפות ממנה שמייד תנחת לקרקע, שתהנה ותהיה בעננים כמה שרק אפשר.

koko911

New member
הלוואי שיהיה רק טוב לתקוה, והזוגיות עם ליאור מרגשת

אגב, עדי אחותה עשתה לייב לפני כמה דקות, ואמרה שליאור כבר חלק מהמשפחה והם אוהבים אותו. תקוה סיפרה באח הגדול שהיתה לה רק אהבה אמיתית 1 (האקס המיתולוגי) אז מבחינתי בונוס ענק שהיא זכתה בפרס הכספי ובליאור המתוק. הלוואי שיצליחו. שיעשו מה שטוב להם.

tali az

New member
הלוואי ואפילו אם רק ישארו חברים, בכל אופן בטוחה שיהיה לה טוב

אוהבת את הגישה שלה עכשיו יותר מתמיד, היא יודעת ובוחרת להתמקד בטוב ובמשפחה ולא להתרגש מהרע.

לפי מה שהבנתי תקוה גם נמצאת עם משפחתה וגם עם ליאור, ראיתי

איזה סטורי שהיא ואמה אחייניתה אומרות שבוע טוב אז כניראה שתקוה חזרה למשפחתה בטח לקראת יום העצמאות כשיהיה סגר היא תיהיה אצל ליאור

יש לי שאלה בקשר לליאור לב . היא ידידה של ליאור נכון?

היא גרה אצל ההורים של ליאור? ומה כל פעם שליאור נוסע לאיזה מקום היא מזדנבת אחריו, עד כדי כך הם חברים טובים שהוא זקוק לה לצידו? פשוט אני שואלת מתוך סקרנות.מישהי יודעת מה טיב הקשר בניהם?

A Rod23

Well-known member
היא חברה הכי טובה שלו

מסתבר שהוא סוג של הציל אותה ממערכת יחסים הרסנית שהייתה לה עם בחור שהיה כנראה אלים כלפיה.
היא מאוד מקושרת בתעשייה, מכירה את כולם והיא זאת שניהלה לו את האינסטגרם.
אפשר לומר שהיא סוג של הסוכנת שלו בנוסף לכך שהיא חברה מאוד קרובה.

תודה אגב תקוה העלתה סטורי עם.מאור זגורי

ביונייטד סטודיו הרצליה. כניראה היה לה צילומים לסרטון שהיא תככב בו

willing

Well-known member
התגעגעתי לחגית
חבל לי שלא הבינו את ההומור שלה

ושהיא כן היתה אוטנטית ועצמה.
&nbsp

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לטובת חסרי האינסטגרם - השאלות והתשובות של ניר