שרשור ערב
היום ה-95 ב-

שבוע טוב מרי וכל הפורום ושיהיה לנו גמר מרגש ומהמם

ערב אחרון שאנחנו מלרלרים, זו פעם ראשונה שלי, זה בלתי נתפס חח
הנסיך הקטן לבוש בהיר ויפה לו
מלכת המטבח נראית מהמם
ירדן מעולה לה פזור
גדי זה גדי
ורק את תקווש עוד לא ראיתי את הלוק

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שבוע נפלא מסקי!

הפורום נשאר פתוח
עד העונה הבאה אתם תמיד מוזמנים לבוא לבקר פה
לכתוב

כוכבית מכסף

Well-known member
הסוף של הפרומו האחרון:

גבירותי ורבותי:
קבלו את הדייר האחרון
ואז יוצאים לפי הסדר
תקוה
גדי
אודליה
אסיף
וירדן
העין נשארת עם הדיר האחרון
ירדן
נגמר הפרומו
&nbsp
<בויה, שים לב שאני ממשיכה לשים לב לדברים הקטנים, מקוה שלא אשכח את כל מה שלמדתי העונה, עד העונה הבאה...>

בוייאקה מאן

Well-known member
לא ראיתי את הפרומו הזה כי המוח מסנן אוטומטית

אבל בפרומו שלהם יושבים בחדר האח ומדברים על הגמר היא מדברת הכי פחות
ככה שזה לא חד משמעי לטובתה

ואנדיזל

New member
זה לא אומר כלום. כל סדר שהיו שמים היינו מנסים לפרש ולנתח

גם אם היו שמים את אסיף ראשון ואודליה אחרונה. הפרומו נעשה לפני ההצבעות. פשוט פתחו וסיימו עם הבולטות ביותר וכביכול היריבות.

A Rod23

Well-known member
רק לי ההתגייסות של הרבה מהתעשייה בעד ירדן טיפה מחשידה?

כל מי שהיה באולפן היה מעט רובוטי ואפילו קובי מחט ניסה לכוון את אדם ללומר ירדן כששאל אותו האם משהו השתנה מאתמול והאם הבחירה שלו שונה ואז אדם ענה שלא ושהוא עדיין רוצה את אסיף אבל הוסיף שגם ירדן חברה מאוד טובה שהוא ישמח.
לא יודע.. כל מי שמדבר לטובת תקוה תמיד מסתייג גם מירב, גם ליהי, מישל ויוסי ואפילו כפיר שבאינסטגרם מדבר אחרת.
כאילו מכינים אותם לזה.. ממש מוזר.

lol241

New member
זה דווקא לא מחשיד...זוכר את העונות של קותי ותמיר וטהוניה
כל התעשייה אמרה תמיר ולבנה ובסוף קותי וטהוניה זכו...גם היסטורית כל מי חבר שלי מי שיצא מקום 6 זכה במקום השני...ארז-סער, פרידה-ליהי, אביבית- תמיר, בד״כ מקום חמישי הוא חבר של המקום הראשון אז אם גדי יוצא, זה טוב לתקוה. גם היסטורית לא מעשנים כמעט לעולם לא זכו באח הגדול (נראה לי אביחי היה היחיד)

ואנדיזל

New member
זאת תחושה טבעית בגלל החשש שלך שהיא לא תזכה.

אסף אמר בבירור גדי. גם יוסי. ישראל אמר את ירדן מכיוון שתקוה בשיחה אחת העונה אמרה שלא ברור לה איך ישראל זכה. כנראה שריחמו עליו כי היא לא מצאה בו כלום ואין אף שיחה אחת שהיא זוכרת שהוא אמר משהו משמעותי. כנראה שזה הגיע אליו. ליהיא ומירב מאוד פרגנו לה וגם כפיר. סך הכל כל אחד בחר מי שהוא מעדיף.

למעלה