שרשור תכנית - חוזרים הביתה

tali az

New member
כי כמה פעמים שמענו אותה אומרת את המשפט הזה בבית

ואף אחד לא ענה לה וחלק עליה, הפעם הדברים נאמרו ליד תקוה והיא ענתה לה וירדן נאלצה להסכים.

הכי אני אוהבת כשירדן אומר שזה לא הסתדר מבחינת ליאור ומבחינתה, היא חוזרת על זה שוב ושוב בווריאציות שונות כשהאמת היא שאפילו עכשיו אם ליאור מרים לה טלפון היא מגיעה.

הצודקת11

Well-known member
מארגנת עצומה שניר יחליף את רועי עוז בעונה הבאה

חלום שלי לשמוע אותו מדבר לדיירים,
מנהל איתם שיחות בחדר האח.
מידי פעם שיצא אל החצר ויעשה ריצה.
יכנס לבריכה .
מותר לי לחלום,לא?

willing

Well-known member
אולי כפסיכולוג, כאח הוא לא מספיק מניפולטיבי. אם הבנתי נכון

התפקיד דורש יכולת תמרון מודעת. בשביל הבריכה והריצה אולי אפשר שיכנס כדייר vip לעונות הבאות. קל זה אפשרי

אבל רק עשה איתה מתחת לשמיכות הרבה יותר מאשר עם תקוה..

עונה שלמה. ואני בספק אם עושה יותר גם מחוץ לעונה.
&nbsp
איך אפשר לשנות משיכה מינית,חיצונית. לא מבין עדיין. מה שנשאר לך מהרושם הראשוני לרוב נשאר קבוע.
&nbsp
כנראה שליאור הוא גבר מיוחד מאוד..

מורבידי

New member
אבל לא היה בן זוג שלה ,

אולי נמשך אליה, (בחורה מושכת, אולי גם יוסי נמשך אליה, ואולי גם פול ואולי כפיר ואולי חצי מהגברים בבית ואולי ואולי) ,או היה חרמן אליה, אולי רצה אותה לסטוץ להתפרק... מיליון ניסוחים, אבל לא היה בן זוג שלה, לא רצה אותה כבת זוג , הבהיר לה במיליון צורות, בשום מצב הם לא היו יושבים ליד הקמין יד ביד בשיחות נפש אל תוך הלילה עד כיבוי אורות , כל תרחיש אחר או הגדרה אחרת הוא ממוחה המדומיין של ירדן . היא יצרה תסריט בדיוני כלשהו וחיה בו . היא צריכה מדי פעם תזכורת לאמת כנראה .

מעולם לא שמעתי את ירדן טוענת כי ליאור הוא בן זוג שלה...

תקנו אותי אם אני טועה. שמעתי תמיד שהיא אומרת שהתחיל בינהם משהו,התחיל סיפור,עניין מסויים. לא דובר על בן זוג.

כן דובר על חבר אמת,חבר שיתמוך בה במסע הארוך והמטלטל בית האח.מה שהוכח לא כחבר אלא יותר גרוע אוייב.

וכן היה סיפור לא גמור שם לא רק מצד ירדן אלא גם מצד ליאור,שהמשיך לזרוק פלירטוטים,ורמיזות מיניות גם אחרי ש "מיצב" את עצמו כסנשו פנשו החדש של דון קישטה קישטה...

מורבידי

New member
במהלך השעות בבית ירדן כן דיברה על זה ,

היה לפחות ארוע אחד או שניים , שהאשימה את תקוה שתקעה טריז בינה לבין ליאור.
אתה יכול להגיד שלא השתמשה במילים "בן זוג", אלא "התחיל ביניהם משהו " - אז זהו - ששוב , לא התחיל ביניהם כלום.

לא צריך אפילו לראות את הלייב (שם ראינו את זה שוב ושוב ) -הקטע הופיע במשדר בערוץ 13 - ליאור לירדן : "אני לא רוצה להיות בן זוג שלך".

אם כך הדבר - מה בדיוק המניעה או הטענה לתקוה שנכנסה ביניהם ?
איך אפשר להיכנס בין קשר שאחד מהאנשים טוען בתקיפות מספר פעמים שהוא לא מעוניין ?

לגבי הקשר הידידותי בין ליאור וירדן ,
מה שאני ראיתי , למרות שכעת כשיצאו מבית האח, קיים טון צורם בין ירדן לליאור ,
בתוך הבית אני חושב ששניהם כן שמרו על נאמנות חברית אחד כלפי השני, (היו מריבות , וויכוחים הדדים , אבל גם ליאור וגם ירדן ביטלו את הרצינות של התקריות הללו , והודו בקריצה שזו חלק מהדינמיקה שלהם). ליאור שמר על ההבטחה שלו לירדן בתחילת העונה שיהיה איתה (הוא מעולם לא התהפך עליה בצורה רצינית בתוך הבית) , וגם ירדן , לא משנה מה היה עם ליאור , כמעט תמיד כיבדה אותו בשיחות עם דיירים כשדיברה עליו .

nicknick28

New member
היא לא אמרה בן זוג, אבל כל התנהלותה זעקה בגדו בי

אמרה פעמים רבות "אין בינינו כלום" ו"אתה לא חייב לי כלום" ו"אנחנו לא נשואים".
&nbsp
ומנגד , שיחות בחדר האח על זה שמרגישה מרומה , שקרו דברים מתחת לאף שלה, שליאור ותקווה לא מתחשבים בה ושאלו איך היא החיבור שלהם.
&nbsp
היא התהלכה בבית משל ליאור היה שיך לה וכאילו חתמה עליו בעלות.
וכל צעד שהוא עושה בבית הזה עם תקווה ראוי לקבל אישור ממנה ולעבור דרכה.
&nbsp

אני ראיתי בחורה שאיבדה את החבר הכי קרוב לה בעיניה.אחרי הדחת.

רונן.
&nbsp
זה לא רק היתה מלחמה על "בן זוג". בינה לבין תקוה אלא גם על תשומת הלב הגברית של זכר האלפא של הבית.
&nbsp
וכן ליאור בסוף בסוף בחר צד.אך המשיך לשחק סטנגה עם הצד השני.ומה יותר הוכיח זאת במה שבסוף גרם להדחתו-"אם היית נכנסת ירדן של היום.......".

berens

New member
כשיש מישהי שמרעיפה ומלטפת את האגו ואותך, למה אתה מצפה?

ariel1612

New member
אמילי וחגית בלייב מפרגנות אחת לשניה. רונן בלייב ממורמר כרגיל

ונועם שיתפה חלק מהשיר של שלמה ארצי "כי אני נבראתי לך" בסטורי )

A Rod23

Well-known member
עד שרונן לא יקבל את התגובה של תקוה הוא לא ירגע...

לא ראיתי עמוק כזה בחיי... שישחרר נגמרה העונה, היא לא רצתה לדבר איתו בתוך הבית אז בטח שעכשיו היא לא תרצה.
עכשיו הוא נכנס בתקוה דרך ליאור (אחותו גם הצטרפה) הם קוראים לליאור חייל של תקוה.
מה זה האנשים ההזויים האלה??

GALxp

Well-known member
הבנתי שהוא העלה את אבא שלו ללייב ואבא שלו ירד עליו

אני ממש לא מרחם עליו, הוא לא שווה את הרחמים שלי.

למעלה