שרשור תכנית - חוזרים הביתה

yalian

New member
לירדן הרי אין *באמת* מה לענות, היא יודעת בתוך-תוך-תוך-תוכה

בדיוק איך היא התנהגה,
הכי קל לה זה לא לענות ואחר כך להמשיך את הליין של "ראיתי שהשיח יורד לרמות נמוכות והעדפתי לא לקחת חלק, אני ניסיתי המון פעמים
לנהל שיח מכבד, בלהבלהבלה"
היא יצאה וראתה שהרבה אנשים נתפסו על ה"השתדלות" שלה, אז יאללה ממשיכה עם היענו-השתדלות. ומידי פעם מתפלקת לה ירדן האמיתית אז רואים את המשחק השקוף.
הכי אכזבה. כבר הייתי מעדיפה את אדם במקום החרטטנית הזאת.

מורבידי

New member
"מה נשמע עם ישראלללללללל ? "

סליחה, ברח לי הירדן לרגע ..

אין לי מושג כבר מה היא באמת יודעת , ומה בהדחקה עמוקה אצלה
היא כן קיבלה המון אהבה , כפי שהיא אמרה, בזה אני בטוח , וזה מה שראיתי,
ומה שעוד רואים , כפי שרשמת - היא גוזרת על עצמה נדר של שתיקה כל פעם כשהיא מופיעה , כדי שלא "ייצא לה הירדן" ..

פיהוק. מותש ועייף :)

וברור שאדם עדיף. היה חמוד ומצחיק היום, חסר אינטליגנציה רגשית הבחור, אבל לגמרי שנון , שולף הגון לרוב, ומבין עניין .

yalian

New member
תכלס, יש מישהו שצפה בירדן מתעודת הזהות והכניסה ואמר לעצמו

"וואללה, זו זוכה פוטנציאלית"?
לגמרי פיההההוווווווקקקקקק ודלגגגגגגגגג

A Rod23

Well-known member
לומר שהיא לא מתחרטת על שום דבר זה מתנשא ומראה עד כמה

כל "התהליך" שהיא עברה זה בולשיט אחד גדול בשביל ללקק לקהל.
רק בשבוע האחרון היא אמרה כל כך הרבה פעמים לתקוה שאם יש דבר שהיא מצטערת עליו זה שהיא לא אמרה כלום לאורן חזן על המשפט שהוא אמר לתקוה.
עכשיו שהיא מחוץ למשחק ואין על מה לשחק יותר אז הכל נעלם ונשארה אותה ירדן מהשבועות הראשונים.
אני ראיתי נסיון לסלף (שוב פעם..?) עובדות רק שהפעם זה מול תקוה שעצרה אותה ("את וליאור לא הייתם זוג") וליאור שאמר שהיא ממשיכה לדבר עליהם למרות שהיא אמרה שהיא לא תדבר.

לגבי תקוה הפחד להיות המודחת הראשונה באמת היה החשש הכי גדול שלה והיא לא הסתירה את זה גם בתעודת הזהות וגם בימיה הראשונים בבית. זה לא משפט שנאמר לראשונה הערב.
מה גם שהכניסה שלה כהריונית הייתה במטרה להשיג חסינות מההדחה הראשונה.

ליאור אמר שהיא מדברת עליהם למרות שהיא אמרה שלא תדבר...

חחחחחח
&nbsp
תמסור לחייל של תקוה שעוד שבועיים אף אחד לא ידבר עליו ועל תקוה בכלל.....
&nbsp
עד כדי כך שהוא יותר מישמח להבעיר את המשולש מחדש....
&nbsp
יאללה איזה חייל הוא נהיה ...כבר חייל מומחה....בכל זאת יש לו עבר בצבא האמת כגרופי של שי חי...
&nbsp
אהלן ליאור אם אתה קורא...חח

Shellpearl

New member
לגבי ירדן - זה לא היה איפוק (כמו שהיא מנסה לצייר את זה),

מתיקווה היא פשוט פחדה, כי היא ידעה שהיא לא יכולה "לסבן" אותה, ושהצדק לצידה של תיקווה, ולכן עם כל ריב עם תיקווה היא תצא לא טוב. ועם ליאור - היא דיברה אליו מגעיל הרבה פעמים (כשהאגו שלה נפגע, או כשלא היה לה באמת מה לענות), אבל בעיקר לרוב היתה בסדר איתו, רק משום שרצתה אותו.

yalian

New member
לילה טוב לכותבי וסופרי וטרולי הפורום
שתהיו בריאים,

ובמיוחד כל הכבוד לכל אלו שגם בסוף הלילה הסופי של סוף העונה עונים באריכות ובס(ו)בלנות למקוששי ההטרלות של הרגע האחרון

שרוחו של א.א. תמיד תשרה עליכם ברגעים בהם אתם זקוקים לכוח הדברור!!

&nbsp
אני מודה על הרגע שהיה לי מתישהו בתחילת העונה - צפיתי בסערת רגשות בניר ובאסיף והבנתי פתאום: "אני לא אוכל להתמודד עם זה לבד. אולי יעזור אם אכנס לפורום בתפוז?"
משם לכאן עברו שלושה חודשים של כיף חיים איתכם, תודה תודה תודה

הרבה בריאות לכולכם ולשלכם,
ליל מנוחה, חלומות פז ולהתראות

מורבידי

New member
לגמרי .

תענוג לקרוא פה חלק מהדיונים גם הארוכים והמתפלספים, ותודה לכל אלה שטורחים ורושמים , בכזה דיוק שכיף להתרווח ולקרוא .

ותמיד כשקשה , תזכרי ... היו ימים שעופר שכטר הנחה את האח הגדול
נעבור גם את זה

yalian

New member
מי הנחה את מה?

(מזל שפספסתי את כל הטוב הזה)
נעבור גם נעבור גם תעבור מורבי

בקיצור ירדן לא מעניינת ולכל מכפישי תקוה תאכלו חמוציםל וחריף

תקווש מלכת הלבבות וצוחק מי שצוחק אחרון

למעלה