חדשות, כתבות ומאמרים

טאוֹ

New member
חמישה דברים שקורים לגוף כשאנחנו מפסיקים לאכול בשר

אנשים מפסיקים לאכול בשר מכל מיני סיבות, כדי להוריד במשקל, להרגיש יותר אנרגטיים, להפחית את הסיכוי למחלות לב, להפחית את מספר הכדורים שהם לוקחים ועוד. קראו על היתרונות שאתם יכולים לקבל כאשר תבססו את התזונה שלכם על הצומח.

טאוֹ

New member
איך נלחם בוירוס הקטלני הבא

כשהאבולה פרצה במרץ 2014, פרדיס סבטי והצוות שלה החלו לעבוד על ריצוף הגנום של הוירוס, ולחקור אלו שינויים עברו עליו וכיצד התפשט. סבטי מייד פרסמה את המחקר שלה באינטרנט, כדי שמומחי וירוסים ומדענים מכל רחבי העולם יוכלו להצטרף למאבק הדחוף. בהרצאה זו, היא מראה איך שיתוף פעולה גלוי הוא המפתח לעצירת הוירוס... ולמלחמה בוירוס הבא. "היינו צריכים לעבוד בגלוי, לחלוק ולשתף פעולה״, אומרת סבטי. "בואו לא ניתן לעולם להיות מוגדר על ידי ההרס שנגרם על ידי וירוס אחד, אלא ניתן לו להיות מואר על ידי מיליארדי לבבות ומוחות שעובדים יחדיו"

טאוֹ

New member
6 סימנים גופניים שיאשרו: יש לכם רגישות לחלב

בחילות, כאבי בטן בלתי מוסברים ופריחה הם רק חלק מהסימנים שיכולים להעיד שהגיע הזמן להיפרד ממוצרי החלב שבתפריט. איך ניתן לאבחן רגישות ואיך משנים את התזונה לנטולת לקטוז?

הכתבה

טאוֹ

New member
החלטה דרמטית: מהשנה הבאה חיסון שפעת לכל תלמיד

הנתונים מדאיגים: 9 מכל 10 ילדים בישראל לא מחוסנים היום נגד שפעת - ומדביקים בהמוניהם גם את המבוגרים. ידיעות אחרונות מביא את פרטי התוכנית שצפויה לשנות את המצב באופן דרמטי: כבר מהחורף הבא משרד הבריאות יחסן בהדרגה בבתי־הספר את תלמידי הכיתות הנמוכות - בשאיפה שכך יצנח מספר החולים במדינה כולה.

הכתבה

טאוֹ

New member
הטיפול החיצוני במחלות עור

לעתים קרובות אני נשאלת על האפשרויות לטיפול חיצוני בבעיות עור. בספרות ניתן למצוא מידע רב לגבי דיקור ופורמולות, אך בנושא של טיפול חיצוני במחלות עור המידע הוא יחסית דל. במאמר זה אנסה להתייחס למגוון שיטות הטיפול הקיימות, כולל צמחי מרפא סיניים, שמנים, וידע נוסף שרכשתי עם הניסיון בקליניקה.

טאוֹ

New member
הסטנדרטים הנמוכים של ארגון הגג לרפואה סינית

אחת המשתתפות שאלה לגבי הלשכה למקצועות בריאות משלימים- ארגון הגג לרפואה משלימה בישראל. הרבה זמן לא ביקרתי באתר שלהם, והחלטתי לבדוק מה חדש שם. כשראיתי מה קורה שם, חשכו עיניי, והאצבעות החלו להתרוצץ על המקלדת במסגרת הדיון בקבוצה. והבנתי, שצריך לתת לאצבעות להתרוצץ גם פה בסינית.

המאמר באתר סינית

0 אור 0

New member
מאמר חשוב ומדויק

בתחילת דרכה של הלשכה למקצועות הרפואה המשלימה, תמכתי מאד בהקמתה, פרסמתי את דבריה פה בפורום, ואז שילמתי את דמי החבר לקבלת התעודה, למרות שדי לא נעמה לי העובדה שלא נוצר תיאום עם האגודות המקצועיות שלי ונאלצתי לשלם פעמיים (או ליתר דיוק ברפלקסולוגיה שילמתי פעמיים, כי בנטורופתיה ועיסוי לא שמרתי על חברותי באגודות השונות)
באיזשהו שלב נוצרה בי תחושה לא נוחה עם פעילות הלשכה, ראיתי שהצעותי לדייק את רמת המטפל לא מגיעות למימוש - מעסה שלמד קורס של שבוע או יומיים, מקבל אותה תעודה כמו מטפל בכיר שלמד כמה שנים,
ראיתי ששני בתי ספר שידועים לשמצה כספקי תעודות תמורות כסף נמצאים ברשימת המוכרים ואי הנחת גדלה,
בשלב הזה הפסקתי את חברותי למרות מבצעים וטלפונים רבים,
עכשיו כשאני קוראת את המאמר בסינית, אני רואה שתחושבת אי הנחת שלי , שלא העמקתי בה, היתה מוצדקת.
ממש חבל
כי לטעמי קיומו של ארגון גג שיקבע סטנדרטים ויאחד את האגודות השונות, חיוני וחשוב
אכן מזדהה עם המשפט האחרון במאמר - מקווה שבבוא העת להסדרת התחום, קיומו של הארגון הזה והאופן בו הוא פועל, לא יפגעו בנו

למעלה