בתוכן ההודעה הבאה

זה שוב הזמן הזה בשנה!

בכל שנה יש חגים ואירועים קבועים! יש לנו את חנוכה,פורים ושבועות. יש לנו את הגמר של האח הגדול,או אפילו רסלמניה!
אבל בכל שנה יש לנו אירוע מיוחד,שחוזר על עצמו בכל שנה ובכל שנה מתייחסים אליו כמשהו חדש לחלוטין!
האם ג'ון סינה יפוטר?! מישהו זוכר משהו דומה שנעשה בשנים האחרונות? אולי איזשהו אנגל עם קבוצה מסויימת שנקראת Nexus ב2010? או אולי אפילו נגד אדם בשם CM Punk ב2011!
בשתי המקרים סינה הופיע מיד אחרי כך כאילו דבר לא קרה! ופעם אחת הWWE אפילו הרחיקו כל כך עד שדמות חדשה בשם ג'ואן סינה הופיעה בהאוס שואז. והגבר הסגול בשם סינה הופיע לנו בקהל בזמן קרבות!
אז הגיע הזמן הזה בשנה שוב,סינה עומד להיות מפוטר כאשר הוא הולך להילחם נגד כל הסיכוים נגד ג'וני לורנייטיס וביג שואו. ולמרות שוינס מקמהן מעורב בכל הסיפור זה לא נראה כאילו ממש אכפת לו מהסטיפלוציה המטורפת שג'וני הוסיף לקרב. אז מה דעתכם חברי פורום 13 על האנגל/חג המסויים הזה שתמיד בא אלינו בתקופה הזאת בשנה? חושבים שאתם יכולים לחיות בלעדיו? או האם זה חג ששווה להשאיר?

meidadc

New member
ההסטוריה הותירה אותי אדיש לסטיפולציה הזו

מאוד אהבתי את ההתייחסות של סי אם פאנק לנושא לפני MITB - הרי ברור שימצא איזשהו טוויסט שישאיר את סינה בחברה. אז מה זה משנה?

אז למה להוסיף את הסטיפולציה בכלל?

הרי מישהו הולך לקנות את האירוע כי הוא חושב שסינה באמת יפוטר?
בפעם שעברה שהוא פוטר הוא ישב יפה מאוד מול המצלמות עם חולצה סגולה בזמן שהוא מנופף בכרטיס שלו כמו קוף בגן חיות ותקף את סלייטר אחרי הקרב. זה טלויזיה טובה? ההערות של פאנק בקומנטרי באותו הזמן היא גאוניות

laizler

New member
אהלן!

אני שמח שלקחת יוזמה ופתחת שרשור עם נושא חדש (ואני אומר את זה ברצינות, ולא בציניות), ואפילו שזה לא ספוילר שכזה מזיז, הוא משמעותי ונוגע למיינאיבנט של PPV בנוגע למשהו שהוכרז רשמית רק לפני פחות מ24 שעות ככה שיש אנשים שעדיין לא ראו סמאקדאון וכרגע חטפו ספוילר לא בעל כורחם.
אנא ממך, לעתיד, שים סימן ספוילר ודווח שהשרשור מכיל ספויילר מסמאקדאון

תודה!

RoieS316

New member
סוף סוף נמצא היריב הראוי

לקאמבקים של הולק הוגאן. עוד מעט זה אפילו יעקוף אותו..

אבל נו זה כמו ליל הסדר. אתה לא באמת רוצה לבוא למשפחה, לנשק את הדודה, לשיר את ההגדה באותה התלהבות ששרת אותה כשהיית ילד. אתה רק רוצה לאכול ולגמור את זה. אז כנראה שכך הסטורליין הזה מתנהל..

אולי בלוח השנה שכל עובד מקבל ב 1.1, יש סימון מיוחד, כמו ימי הולדת וחג המולד, שבו צריכים לנסות לפטר את ג'ון סינה.

תזכורת לקרייאטיב

אהלן קריאייטיב היקרים מדבר וינס! רק רציתי להזכיר לכם שהגענו לתקופת הקיץ,ואין דבר שהולך יותר טוב עם קיץ מאשר לפטר את ג'ון סינה! אני מצפה לסטורליין בו הוא יפוטר ויוחזר לטלויזיה תוך שבוע על השולחן שלי עד שבוע הבא.
נ.ב : מה ההיגיון בלתת פוש לכל ה"מתאבקים" האלה? אנחנו חברת בידור! זוכרים את הענק שרוקד? כן ברודוס קליי שמו? תנו לו רצף ניצחונות! דולף ז-י-ג-ל-ר? הבלונדיני? חה! הוא נראה כמו גולדברג או יפני? אם לא,אז למה אנחנו מדברים עליו בכלל!

mmeny

New member
לדעתי הפעם זה על באמת,לפחות ל3 שבועות

נראה לי שעם הגירושים שלו,ואולי שחיקה (גם של הפופולאריות) הוא ייקח חופשה קטנה,
ואז,עוד חודש (כשלורנייטיס עושה טרור ברו) ,כולנו נופתע וסינה יעשה קאמבק

באמת?

אז למה הוא לא פשוט עזב כשהוא אמר שהוא הולך לעזוב בסוף של אקסטרים רולז במקום סתם לתת לנו סוף דפוק לאירוע מעולה?
ואתה באמת תופתע לראות אותו אחרי חודש חוזר? רק כדי לחזור עוד פעם לפיוד מטומטם?
אני לא יודע מה איתכם אבל העובדה שהאליפות כבר לא במיין איבנט כבר 6 חודשים גרמה לי להפסיק לראות את ראו וסמאקדאון. נמאס לראות רסאלקרפ סטארינג ג'ון סינה במיין איבנטים

mmeny

New member
זו הייתה ציניות

אני לא באמת אופתע אם הוא יפוטר ויחזור אחרי שבועיים או חודש.
נאמר שאם הוא לא יחזור תוך פחות מודש אני אופתע

laizler

New member
תגובה

הרי סינה לא היה אמור לצאת אחרי הקרב מול לסנר לחופשה של חודש בשביל לצלם סרט? יכול להיות שאני קצת חורג קצת מהספקולציות אבל לדעתי הוא נשאר ולא ייצא לצילומים של הסרט בגלל שזה היה במקביל להצהרה על הגירושים שלו מאישתו אז הוא בטח נשאר בשביל "לטבוע" בעבודה שהוא אוהב ועכשיו כשעבר קצת זמן הוא יוצא לצלם את הסרט כמו שהיה אמור להיות מלכתחילה.

או שיכול להיות שבאמת יהיה פה עוד פעם סטוריליין של סינה מפוטר ואז הוא חוזר אחרי שבוע

דרך אגב, על פי הראיון הזה שהיה פה עם התסריטאי, לא היה להם איזו חוברת כזאת שמזכירה להם מתי הם עשו אנגלים וסוגי קרבות? או שזה לא תקף כלפיי סינה?

MysteriOfir

New member
מה שבאמת מדכא כאן

זה שברור שגם אם סינה יפסיד ויפוטר - אין מצב שהוא לא יהיה חלק מסאמרסלאם. ככה שאו שהתוצאה צפויה וסינה ינצח, או שתהיה הפתעה והוא יפסיד....אבל יחזור לפני שאנשים יספיקו להגיד "מיין איבנט".

שי מילר

New member
מנהל
אולי עכשיו זה הזמן

לפטר את סינה באמת, אחת ולתמיד!
או במילים אחרות, להוציא אותו לכמה שעות חופש, עד רו למחרת.
אני מציע שייקח קצת אוויר, ימצא זמן לחפש את עצמו, אולי ייצא לטיול אחרי צבא (בכל זאת הוא מצדיע לפני כל קרב) בתאילנד ויחזור למחרת טרי עם כוחות מחודשים. הסטוריליין הזה של פיטורי סינה נחשב לדבר הכי פחות אמין מאז.. הממ.. מאז הטרן של ביג שואו ב-OTL. כנראה שבאמת צרות באות בצרורות.

RoieS316

New member

רצוי שגם שילך לאיבוד בטיול הזה בצבא, שנדאג לו קצת.. אולי יעשו אייטם אצל רפי רשף, כך נוכל באמת לרצות אותו חוזר.

למעלה