נקמה פרק 12

דנה1982

New member
נקמה פרק 12

אני כבר לא יודעת אם אני נהנית מהסדרה, אם הטוויסטים האלה מפתיעים אותי או אם זה קצת חוזר על עצמו...

נפטרנו מקונרד וקיבלנו את מלקולם בלק, שהוא דמות מיותרת ומעיקה (וסליחה, אבל יש לי בעיה קשה עם המבטא שלו). כל הפלאשבקים למה שעבר על דייויד מאז שהגבר עם השיער הלבן (aka ביל ביוקנן מ"24") דקר אותו... זה קצת מייגע. עלילה מפותלת ולא מאוד אמינה, מצד שני אמינות אף פעם לא הייתה הצד החזק של "נקמה".

באופן מפתיע הדמות היחידה שבאמת מצליחה לרגש ולהעביר אמינות היא מרגו, התגובה שלה למוות של דניאל מדהימה, והסצינות שלה עם ויקטוריה נהדרות. לא ממש ברור לי מה המשמעות של זה שהשוטר גילה את האמת (על המוות של דניאל ועל אמילי/אמנדה) אבל תהיתי האם יש קשר בין זה, לבין העובדה שמלקולם שוחרר מהכלא והגיע לויקטוריה ואמנדה. מהשיחה שלו עם דייויד מוקדם יותר לא היה נשמע שהוא יודע שהיא אמנדה, הוא דיבר על ויקטוריה ועל קרל בכלל, אז מישהו היה צריך לדווח לו...

אה, כן, סיפור לואיז הפתיע אותי לטובה. היא לא עניינה אותי בשום שלב, אבל הסיפור הזה סופסוף התמקד בקשר של אמילי ונולן בלי קשר למזימות שקשורות לגרייסון. זה היה יפה לראות אותה מתייצבת לעזרתו ופועלת לטובתה של לואיז כי היא חשובה לנולן. לא יודעת, סיפור קצת מפגר, אבל עדיין נהניתי מזה.

בקיצור, אני עוד לא לגמרי סגורה מה דעתי על העונה הזו. it comes and goes.

ראיתי סופסוף..

וכן, עונה מיותרת..

במשך המון זמן אמילי הצליחה לשמור על הסוד שלה ופתאום כולם מגלים שהיא אמנדה, אני לא אתפלא אם מהפרק הבא כולם יקראו לה אמנדה.. גם בפרק הקודם, כשדיוויד בא לבדוק מה קרה הוא קרא לה אמנדה, בלי לבדוק אם יש איתה עוד אנשים

אני לא אוהב את מרגו. עכשיו שדניאל מת, היא סתם דמות מיותרת. כשויקטוריה התחילה לספר לה חשבתי שהיא זאת שתגיד למלקולם על אמנדה/אמילי.
אהבתי את הסיפור של לואיז לשם שינוי, בהתחלה העלילה שלה הזכירה יותר מדי את טיילור מהעונה הראשונה..
ואהבתי שאמילי סופסוף האשימה את ויקטוריה במוות של דניאל..

דנה1982

New member
אני גם לא מתה על מרגו

אבל עכשיו יש מצב שהיא תקבל קו עלילה עצמאי, ואולי אפילו חזק - יש לה עכשיו סיבה משלה לנקום. היא צריכה לנקות את שמו של דניאל ולגלות את האמת (להבדיל כמה הבדלות, אז זה בדיוק מה שהוביל את אמנדה להמפטונס מלכתחילה - ניקוי שמו של דייויד...)

נכון, אבל אם ויקטוריה סיפרה על הכל

אז היא לא תעשה משהו כל עוד מלקולם בסביבה (בתקווה שהיא תגלה שהוא עדיין חי)..
גם יכול להיות שהיא תפרסם את כל הסיפור של אמילי/אמנדה, אבל נראה לי שהם יסחטו את הסיפור הזה עד הסוף.

דנה1982

New member
נכון

אבל היא בהיריון, עם הילד של דניאל - היא לא תשתוק הרבה זמן.

נצטרך לראות,

אני רק מקווה שהטוויסט יפתיע ולא יחזור על עצמו

למעלה