עונה 3 חדשות ליהוק !

einat162

New member
עונה 3 חדשות ליהוק !

לעונה הבאה יצטרפו :
מייק בירביגליה Mike Birbiglia - שמגיע מהתחום של קומדיה. כנראה שיחליף את פאבלו שרייבר וישחק סוהר (אחרי שהעונה 2 דמותו נשלחה לכלא- יופי, עשיתי לעצמי ספויילר...)
מרי סטינבורגן Mary Steenburgen - שמוכרת מהמון תפקידים (אבל התפקיד שיש עולה לי בראש היא החברה של דוק בראון מסרטי "בחזרה לעתיד") תשחק את .... אימו של פורנסטאש !
ובלייר בראון Blair Brown - שזכורה כנינה שארפ מפרינג' ( קשה לי לדמיין אותה אחרת בלי הפאה הג'ינג'ית- היא מאוד מזכירה לי את רד ככה !).

בנוסף, השחקנית שמשחקת את דאיה קיבלה קידום - ועכשיו תחשב רשמית לחלק מהקאסט הקבוע. עונה 3 תתמקד בין השאר בדאיה וההיסטוריה שלה, כמו גם הבטן התופחת (לא ידוע אם עונה 3 תכלול את הלידה).

לכתבה המלאה :
http://au.ibtimes.com/articles/5628...lack-season-3-dascha-polanca.htm#.U_CEWPmSwtU

Maldini Girl

New member
אני נורא מקווה שזו תהיה העונה האחרונה

ושבסופה פייפר תצא מהכלא.
&nbsp
האמת, מה הייתם חושבים אם נניח בסוף העונה השלישית פייפר תצא מהכלא והעונה הרביעית תהיה רק "החיים בתוך הכלא"? הייתם רוצים עונה כזאת או שזה כבר משעמם?

dori78

New member
ובכן,

בהתחשב בזה שהרוב המכריע של סדרות עוסקות ביחסים בין אנשים באיזשהו אופן - אני חושבת שיהיה קהל
גם לעונה שבה פייפר משקמת את חייה, עם הבזקים ל(נניח) סצנות שלא שודרו מעולם ומסבירות כל מיני תגובות שלה לדברים בחוץ,
כולל המשך מעקב אחרי הבנות שבפנים. אולי היא אפילו תבוא לבקר אותן...

bnorial

New member

זה רעיון טוב, מתחבר לסדרה בגלל שיש שם כל כך הרבה פלאשבקים.

למעלה