batman inc. #8

idodo35

New member
batman inc. #8

אז בשבוע שעבר יצאה החוברת השמינית של batman inc #8 בכתיבתו של גרנט מוריסון עם אירוע גדול...
אז אם לא קראתם את החוברת תפסיקו לקרוא עכשיו כי מפה יהיה ספויילרים...
אז רובין, דמיאן ווין מת בידיו של אחד ממשרתיה של טליה אל גול (אמו)
אני אישית לא אוהב את המהלך. דמיאן היה דמות מעניינת גם אם הוא היה כצת מעצבן מדי פעם. הוא שינה את הסטטוס קוו בכך שהוא נתן לבאטמן בן והכריח אותו ברמה מסויימת להיות יותר אחראי ולגדול. בנוסף בזמן שברוס היה מת דמיאן פיתח מערכת יחסים מאד מעניינת עם דיק וברמה מסויימת יצר קשרים עם שאר ה"משפחה"
לדעתי זה פשוט חבל שהרגו את הדמות בשלב הזה כשיש עוד כל כך הרבה מה לעשות איתה, בנוסף הדרך בה הוא נהרג הייתה דיי אנטי קלימטית. הוא נהרג בפאנל יחיד שסגר את החוברת וזהו. סך הכל פשוט מרגיש כאילו חבל על הבזבוז של הדמות והפוטנציאל שלה כי בהחלט היה עוד מה לעשות אתו... מצד שני אני לא פוסל על הסף אחרי הכל מדובר במוריסון ולרוב מוריסון יודע מה הוא עושה אז אני עוד מקווה שיצא מזה משהו טוב...
מה אתם חושבים?

mulon1984

New member
לא צריך להתרגש

בפעם האחרונה שמוריסון הצמיד לעטלף את האותיות RIP, לא רק שהוא לא מת, אלא הוא התחיל לככב בפי 8 יותר כותרים חודשיים.

dorhaimovich

New member
WTF??

היא אמא שלו,לא...?
ובפעם האחרונה שבדקתי,טליה היא אחת הדמויות הלא-פסיכופתיות בעלילות באטמן,חוץ מהרצון התמידי להרוג והיותך מכונת התנקשות ורצח תמידית שמאומנת בתורות הנסתר ובכל נשק קיים ולמעשה מהווה איום קיומי על שלום העולם ופועלת רק למען ליגת הצללים המרושעת....
וואו,שאני קורא את זה פ,נראה לי שאולי בכל זאת יש לה איזושהי בעיה.

idodo35

New member
נכון...

היא לא פסיכופית אבל הייתה לה סיבה תקרא את batman inc. ותדע את הסיפור המלא

idodo35

New member
לא בדיוק

זה דיי מסובך (בכל זאת מוריסון) זה קשור לאיזו נבואה שהבאטמן הבא, שיהיה הבן של ברוס ושלה יהרוס את גוט'האם ובגלל שדמיאן לא היה עושה את זה בגלל החינוך שהוא קיבל מברוס היא שיבטה אותו והשיבוט הרג את דמיאן

idodo35

New member
לא זוכר

גם יש מצב שאני טועה נראה לי שפספסתי איזו סדרה שהובילה לזה מלחתחילה... עזוב זה מוריסון יש לנו מזל שאנחנו מבינים חצי ממה שהולך שם!

למעלה