Dark Water

timetraveler900

New member
Dark Water

תקציר:

In the mysterious world of the Nethersphere, plans have been drawn. Missy is about to come face to face with the Doctor, and an impossible choice is looming... 'Death is not an end', promises the sinister organisation known only as 3W - but, as the Doctor and Clara discover, they might wish it was.

לא לשכוח לסמן
בכותרת ההודעה במידת הצורך.

צפייה מהנה

politi10

New member
בתור צופה וותיק האכזבה די רבה עד כה

כמו שזה נראה סיום העונה ייגמר בקול ענות חלושה כמו שנפתחה-הציוות של ג'נה וקאפלאדי לא עבד גם בפרק הזה
ולא לכל אורך העונה-אי אפשר לומר שקאפאלדי שחקן רע נהפוכו-אחלה של שחקן ומבטיו ואופיו בהחלט מתאימים לדוקטור החדש,יחד עם זאת
ג'נה מיצתה את עצמה בסדרה כמו הדמות שלה שככל הנראה תעזוב אותנו שבוע הבא בפרק האחרון-אני מאוד מקווה שלא נצטרך לסבול יותר את הבימוי והתסריט של מופאט שגם מיצה את עצמו בסדרה ומקווה ששנה הבאה מישהו אחר ייקח את המושכות על הסדרה ויישפר אותה,עד עכשיו ציון=בינוני- 5.5 מתוך 10 עבור העונה כולה.

Ode Ohayon

New member
משהו חסר לי העונה

סייברמנים! כמה שמחתי לראות אותם! אני מאוד מאוד לא אוהבת אותם ואף מוצאת את עצמי מפחדת למחשבה שאצטרך להתמודד מולם.השימוש שלהם בבני אדם, ה"דילייט" העין החלולה שנראית בוכה...הם מצמררים אותי.
ולמרות שאני הכי פחות אוהבת לראות אותם, בפרק הזה שמחתי לגלות משהו מוכר.
אולי זה מה שהיה חסר לי כל העונה...הדברים המוכרים של הדוקטור. ראינו דאלק- דאלק טוב. מעבר לזה היו רפרנסים, אבל העולם של הדוקטור נראה אחר. נשברו כללים ברורים ,אם עד עכשיו הדוקטור היה המרכז, וסחף אחריו אנשים לטיולים, עכשיו הוא רק תחביב של קלרה.אי אפשר לסמוך על הדוקטור שיהיה שם... אני מניחה שמופאט מנסה להמציא ולחדש, אבל מרגיש לי שאיבדנו הרבה מהדברים מהסדרה, כן, אפילו את הטארדיס המרחפת בפתיחה. יש המון שינויים בבת אחת, וזה לא מרגיש כבעבר.
&nbsp
כשהדוקטור אמר לקרלה שמגיעה לה חבר כמוהו, הרגשתי שזה אירוני למדי. דוקטור גרוע למלווה גרועה. את קלרה וסמית מאוד אהבתי, את פיטר כדוקטור גם...העלילה עצמה והבימוי זה מה שחסר לי.
&nbsp
יש פרקים מעולים כמובן, כמו המומיה למשל שנהניתי מכל רגע...אניי מאמינה שנקבל סיום עונה מפוצץו מרשים, מופאט טוב בדברים הגדולים.

BloodyRose

New member
אני דווקא אהבתי. ככה זה כשמנמיכים ציפיות

You have iPads in the afterlife?!
iPads? We have Steve Jobs!
המשפט הזה לגמרי קנה אותי

חוץ מזה - אהבתי שגילינו שמדובר בסייברמן עם העיניים בדלת - באמת שלא חשבתי על זה כשראו לראשונה את הלוגו, וזה התחבר מאוד יפה כשהדלתות נסגרו. כן מוזר שהדוקטור לא ביקש לראות את ה"מעטפת" מחוץ למים, זו השאלה הראשונה שעלתה לי לראש, אבל ניחא.

מאוד הופתעתי שהפרק נפתח במוות של דני, ומאוד הופתעתי לרעה כשקלרה אמרה שהיא רוצה להיות איתו, גם אם זה אומר למות. not cool.
בעניין המפתחות - כבר הדוקטור שכח שהוא יכול לפתוח את הטארדיס בנקישת אצבעות? (או שהוא לא רצה לגלות לקלרה כחלק מהעניין של לראות כמה רחוק היא מוכנה ללכת). ובחייאת - לא משנה כמה אתה סומך על המלווים שלך, אתה לא מגלה להם את *כל* מקומות המסתור של המפתחות שלך!

מיסי - מאסטר. עוד טוויסט נחמד. מוזר לי שהמאסטר ישתף פעולה עם הסייברמן, מה הם כבר יכולים להבטיח לו שאין לו? ולמה מיסי אומרת שהוא השאיר אותה למות? בפעם הראשונה שפגשנו את המאסטר בגלגול המחודש - הדוקטור התחנן בפניו שיתחדש ויחיה, ובפעם השנייה - המאסטר די הקריב את עצמו כנקמה בטיים-לורדס. אאל"ט, גם שם הדוקטור היה קצת לצידו. לא יודעת מאיפה הגיעה הנקמנות המחודשת הזו.

ושלוש המילים שישנו את חייכם - וואו! עברו לי המון מילים בראש, ולא ראיתי את זה מגיע. הצטמררתי ביחד איתם. (במיוחד בתור אחת שלא מבינה למה אין
שריפת גופות בארץ) (לא ניכנס לדיוני דת). קונספט מטורף - המתים יכולים להרגיש מה שקורה לגוף שלהם. (למרות שאני לא יודעת אם האלטרנטיבה של להיאכל ע"י תולעים יותר טובה). בסדר, נעזוב את הדיון המורבידי הזה.
שוב הסדרה (ומופאט) מצליחה לקחת פחד בסיסי מאוד ולתת לו צידוק.

היה לי מוזר שלא היו עד עכשיו פרקים כפולים, בד"כ כבר באמצע עונה מגיע אחד כזה, אבל בסדר. זה לא שעד עכשיו היו פרקים שהגיע להם יותר זמן מסך...

עונה חלשה מאוד לדעתי (לא מייחסת את זה לקפאלדי, לא להתבלבל, למרות שלא התחברתי לגמרי לדוקטור שלו, אבל יש פוטנציאל) וחבל שרק לקראת הסוף היא התחילה להתרומם. קלרה הייתה צריכה לעזוב מזמן (אני אוהבת את הדמות שלה, זה פשוט לא הדוקטור הנכון בשבילה), הדוקטור היה צריך להפוך ל"דוקטור" הרבה יותר מוקדם (הזכרתי את זה בפרק של שטוחלנדיה, שהרגע של "אני הדוקטור, אני נלחם במפלצות ומגן על העולם הזה" היה נהדר אבל הגיע מאוחר מדי בעונה).
סוף העונה נראה מבטיח. נקווה לטוב.
(ומאוד יכול להיות שמדובר בהנמכת ציפיות המטורפת שהייתה לי)

Ayelet 363

New member
ספוילר|

משהו בפרק הזה ממש הפחיד אותי. בעיקר השלדים הזזים ומיסי. ראיתי את הפרק מאוחר כי לא הצלחתי להתאפק, ואחרי זה עשיתי שטויות כדיי לא להירדם כשאני מבוהלת. בכל זאת, אהבתי את הפרק.
מיסי=מאסטר... קראתי על זה תיאוריות וחשבתי שגם אם אחת מהתיאוריות האלה נכונה, לזו יש הכי פחות סיכויים. דיי פקפקתי בתיאוריה הזו. גם ידעתי ספויילר שהמאסטר יחזור, אבל הספקתי לשכוח את זה לשמחתי.

efratha94

New member
דבר מוזר שאולי רק אני שמתי לב אליו?

אבל רק אני שמתי לב שהייתה התכתבות עם חלק מסופי העונות הקודמים של הסדרה?
העונה הראשונה - כשהדוקטור אומר לקלרה שזה ייצור פרדוקס על ציר הזמן שלה (אמנם לא סוף העונה, אבל בעונה הראשונה עם רוז ואבא שלה בכנסייה)
העונה השנייה - גם שם סוף העונה אנשים חשבו שהם יכולים לתקשר עם המתים, ובסוף הם התגלו כסייברמן
העונה השלישית - המאסטר
&nbsp
&nbsp

timetraveler900

New member
מעליי ובהודעה

נכון! בסוף העונה השנייה באמת חשבו שאפשר לתקשר עם המתים וזה בסוף היה סייברמנים. מוזר שהדוקטור לא קישר ככה..

efratha94

New member
סליחה, שכחתי לסמן

מישהו יכול להזכיר לי מה קרה בסוף העונות מאז 4 ועד היום? כבר הספקתי לשכוח ואולי זה יהיה רלוונטי לפרק הבא.. אוי לבושה

timetraveler900

New member
התעלה על כל העונה הזאת לדעתי

"לא מגיע לי חבר כמוך"
"מצטער לבשר לך קלרה אבל חבר כמוני זה בדיוק מה שמגיע לך" - חזק.

מיסי - מאסטר.. ההבעה של הדוקטור גרמה לי להיות מופתעת קצת יותר חחח

אני דווקא אהבתי את זה שקלרה הייתה מוכנה למות כדי להיות איתו אבל חבל רק שלא ביססו את מערכת היחסים שלהם קצת יותר.
מעניין אותי לראות מה יקרה עם הילד הזה (שאגב אני לא בטוחה כל כך שדני הרג אותו אלא שאולי הוא רק היה עד או קשור לזה)
המדריך של דני היה חביב ביותר למרות שכנראה נגלה שהוא לא.

"אל תשרפו אותי" ו "הוא כנראה תרם את הגוף שלו למדע" באמת הפחיד אותי.

כעיקרון היה פרק טוב, מעניין לראות מה יהיה שבוע הבא.

taliabar1

New member
אני היחידה ששמה לב

שבפרק עם היער כשהיה את החלק של "בפרק הבא" לפרק סיום העונה הראו את קלרה אומרת שאף פעם לא הייתה קלרה בכלל?
רק אותי זה חרפן?><

למעלה