flatline

BloodyRose

New member
flatline

סוף סוף הגיע הפרק שחיכיתי לו. סוף סוף הגיעה הסצינה שחיכיתי לה (והגיע הזמן ששטוחלנדיה תנסה להשתלט על העולם
)
עוד לא הבנתי איך מוסיפים קישור למילים בתפוז החדש, אז הנה קישור לויקיפדיה על שטוחלנדיה:
http://he.wikipedia.org/wiki/שטוחלנדיה

ונחזור לפרק
השבוע חשבתי על זה שמה שהכי חסר לי בעונה הזו זו "סצינת דוקטור". סצינה שהדוקטור עומד מול אויב ואומר "אני הדוקטור, אני נלחם במפלצות, אני מגן על העולם הזה". חבל שזה לקח תשעה פרקים, אבל אני שמחה שבסופו של דבר זה הגיע. הדוקטור מתמודד עם משבר זהות ארוך למדי, אבל הנה קיבלנו את זה.

הקונספט של הפרק טוב, הוא עשוי טוב, טארדיס קטנה - מעולה! טארדיס נהיית עוד יותר קטנה - עוד יותר מעולה! הסצינה של משפחת אדמס - אדיר.
חבל לי על קלרה ועל זה שהיא ממשיכה במסורת שלה לשקר לדני. במקום להציב לו עובדה היא ממשיכה לשקר לו - not cool. מניחה שנגיע לזה בפרק הבא.

וזהו. סוף סוף פרק שאני יכולה להגיד בלב שלם שאהבתי.

AFL

New member

פרק נחמד מאוד אך הרעיון הפולשים הדו מימדיים איננו מקורי כל כך.
&nbsp
בסדרת הקומיקס של 'גולשים בזמן', שיצאו לפני יותר מ-15 שנים, היתה עלילה דומה מאוד

Ayelet 363

New member

מאוד אהבתי. הפרק גם היה מאוד משעשע לדעתי. אהבתי גם את קלרה, למרות שהפריע לי שהיא שיקרה לדני.

Guid

New member
פרק טוב!

כן, גם אני אהבתי איך שהוא גירש אותם! סצינה אדירה!
הפרק עצמו גם היה טוב, ואהבתי את כל הקטע של הטארדיס המתכווצת.
גם ראינו שוב את מיסי, ואנחנו יודעים שהיא עכשיו שמה את העין שלה על קלרה. היא "בחרה בה", מה שזה לא אומר... מסקרן.
הקטע בסוף שהדוקטור לא מוכן להודות שקלרה הייתה דוקטור טובה היה קטע חזק. אני אוהב את זה שהדוקטור פתאום קודר ומוזר, זה שונה ממה שאנחנו רגילים וזה מצליח להפתיע אותי כל פעם מחדש. פשוט מעולה.
&nbsp
ו... כבר אמרתי שקאפאלדי אדיר?
כי אם לא, אז- קאפאלדי אדיר!!!

timetraveler900

New member
וואו, סוף סוף פרק כמו שצריך

חיכינו יותר מדי זמן לזה אבל הנה הגאולה הגיעה. הרעיון אדיר, הביצוע מעולה ויש גם רמיזות לפרקים הבאים.

אם לומר את האמת מה שיותר הפריע לי בקלרה בפרק הזה הוא שהיא הייתה יותר מדי "קולית". כשהדוקטור נפל על פסי הרכבת היא הסתכלה שניה ואז התפנתה להרגיע את הרוחות בין הילד והזקן (השמות לא נקלטו לי בכלל, סורי). אני מבינה שרדפו אחריהם ולא היה לה זמן אבל זה לא היה מספיק... מה גם כשהקשר עם הדוקטור נותק היא הייתה סופר קרה ומעודדת אפילו שהיא לא ידעה מה עלה בגורלו. אולי אני רגילה לדברים אחרים אבל זה היה לי מוזר.
הקטע בסוף עם שניהם היה חזק מאוד.

משפחת אדמס - הברקה מעולה.

טארדיס קטנה! כשזה קרה ממש הרגשתי דה ז'וו למה שהרגשתי עם הפרקים של דייויד, שזה היה כיפי וחדש ולא צפוי.

אני ממש מקווה שימשיכו ברמה הזאת כי גם הפרק שעבר היה טוב והפרק הזה היה עוד יותר טוב. אמן שימשיכו לעלות

taliabar1

New member
בהחלט סוף סוף

הקטע עם קלרה והדוקטור בסוף היה ממש יפה. והעלילה הרבה יותר מוצלחת:]
עדיין מתגעגעת למאט אבל אין מה לעשות=\

אגב, היום ראיתי שוב את הפרק של ילדי כדור הארץ מטורצ'ווד ופתאום קלטתי שקאפאלדי משחק שם><

למעלה