In the Forest of the Night

timetraveler900

New member
In the Forest of the Night

תקציר:

One morning in every city and town in the world, the human race wakes up to face the most surprising invasion yet. Everywhere, in every land, a forest has grown overnight and taken back the Earth. It doesn't take the Doctor long to discover that the final days of humanity have arrived.

יש לסמן
בכותרת ההודעה

צפייה מהנה

timetraveler900

New member
זה היה פרק טוב!

ממש אהבתי את הפרק, הוא לא היה עמוס, העלילה לא הייתה מתוסבכת וקרובה למציאות (וואי אני נשמעת זקנה). היה משהו בפרק הזה שהחזיר לי את האווירה של הסדרה שאני זוכרת, כי בעונה האחרונה היא נראית כאילו זו סדרה חדשה.

הילדים היו מזה חמודים, הייתי בטוחה שיעצבנו אותי אבל הם מאוד הוסיפו.

שימו לב שלא ראינו "מפלצת" או "חייזר" בכלל. חוץ מהדברים המרחפים הזוהרים לא היה שום דבר. והפרק החזיק! בדרך כלל פרקים שלא רואים בהם אויב ממשי הם פרקים שעובדים על המחשבה ולאמץ את המח, אבל פה זה היה פרק כיפי ממש.

הפרק הבא נראה מעניין לאללה.

Ayelet 363

New member

חיבבתי.
&nbsp
קצת מוזר לי שכל האנושות שוכחת דברים כאלה.
&nbsp
גם אני חשבתי שהילדים יעצבנו אותי אבל בסופו של דבר חשבתי שהם הוסיפו.

Ayelet 363

New member
ומחשבות על
מהטריילר לפרק הבא

החלק על "Clara Oswald doesn't exist" מזכיר לי תיאוריות שהיו לי בעבר. זה לאו דווקא קשור ל"לא קיימת", אבל אני חוזרת לחשוב עליהן כרגע. בכללי, ממש שמחתי שהזכירו את "האישה מהחנות" בפרק הראשון בעונה, כי חשבתי שאולי אני היחידה שחושבת שזה משהו פתוח שצריך לסגור ושכל או לפחות רוב האחרים לא חושבים שיש צורך להתייחס לזה, ולכן גם הפסקתי להאמין שיתייחסו לזה, כי קיבלתי את הרושם שזה מפריע לי כי אני סקרנית מדיי ושמבחינת כל אמת מידה אחרת זו לא נקודה כזו חשובה.
&nbsp
הופתעתי שהפרק הבא הוא כבר סוף העונה. לא ידעתי שיש רק 12 פרקים העונה, אז חשבתי "מה? פרק סיום שמורכב מ-3 פרקים?". ראיתי את הפרק החדש אתמול, אבל רק עכשיו ביררתי את הסוגיה הזו וגיליתי שיש רק 12.

Ayelet 363

New member
הדבר היחיד שמצאתי שקרוב ללהיות הסבר הוא

מה-tardis data core wiki:
This is the first series of the revived series that does not consist of 13 episodes, although Deep Breath, at 76 minutes, was a feature-length episode.
&nbsp
&nbsp

Ayelet 363

New member
תיקון הציטוט והסבר קטן על מה שחשבתי

“Clara Oswald never existed”
&nbsp
מצטערת על חוסר הדיוק.
&nbsp
חוץ מהאישה בחנות חשבתי שהמשפט הזה יכול להתקשר למה שגילינו על הקיום שלה בסוף העונה הקודמת. זה משהו שחשבתי עליו בהשראת זה (ואחרי הפרק הראשון בעונה, כשהם דיברו על זה שיש מישהי שרצתה מאוד שהם יפגשו, ואז חשבתי שגם זה קשור, כי האישה הזו רצתה שקלרה תציל את הדוקטור בסוף העונה הקודמת), אבל חלק ממני גם תוהה אם כל מיני דברים שחשבתי עליהם כרמיזות בעונה הקודמת אולי כן קשורים למשהו שיקרה בהמשך הסדרה.

למעלה