The Caretaker

timetraveler900

New member
The Caretaker

תקציר:

When terrifying events threaten Coal Hill School, the Doctor decides to go undercover. The Skovox Blitzer is ready to destroy all humanity - and worse, any second now, Danny Pink and the Doctor are going to meet.

שעת שידור (שעון ישראל): 22:30

יש להקפיד לסמן
בכותרת ההודעה

צפייה מהנה

|
היה משעמם(?)

חוץ מהשתי הדקות האחרונות...
היה מעניין עם השוטר שנרצח והלך לגן עדן?(אני חושב שזה חלק מהעלילה המרכזית)..הייתי רוצה שיתמקדו יותר בעלילה המכרזית הזו.. או בכלל בעלילה המרכזית..פשוט חבל שמתמקדים בזה קצת..בסוף הפרק...שתי דקות...פשוט בזבוז...פילרים טיפשיים.. מתי יוותרו עליהם? מתי??(אהה כן... בסוף העונה....)

taliabar1

New member
רק לי זה מרגיש

שהפסיקו להשקיע בחייזרים?
עד עכשיו היו דברים ממש מגניבים.. עם המלאכים הבוכים והדממה וכל זה, ומתחילת העונה כל מה שיש להם זה רובוטים מוזרים שאף אחד לא מבין מה הם רוצים.. (כבר פרק שלישי העונה שיש רובוטים לא יודעת מה אתכם אני מיציתי)
אני נורא אוהבת את המונולוגים של הדוקטור וקלרה, אבל זה הדבר היחיד שטוב. אין עלילה ואין חייזרים נורמאליים..
&nbsp
מאוכזבת.

Ayelet 363

New member

ממש חיכיתי שדני יגלה את האמת על הדוקטור (אני תמיד ממש מחכה לדברים כאלה), אבל אני לא בטוחה מה דעתי על איך שהוא גילה. חיבבתי את הפרק.

timetraveler900

New member
נמאס לי

אני לא יודעת מה זה, זלזול בצופים או עצלות מצד התסריטאים אבל העלילות נהיות פשוט מגוחכות.
קודם כל, קשה לי קצת עם זה שלדוקטור מבטא סקוטי כבד ואני בטוחה שאני לא היחידה, שגם בבריטניה יש כאלה שלא מצליחים להבין הכל. אין לי בעיה עם מבטא סקוטי, אני חולה על זה, אבל זה יותר מדי כבד.
העלילה לא זרמה לי בכלל זה היה נראה כאילו זה קטוע ופתאום הם פה ופתאום זה קורה... ופתאום לדני יש שעון כמו שלדוקטור והוא עושה קוואבנגה על הרובוט (שבאמת כבר נמאס מרובוטים חסרי תכלית) ומציל את היום. זה לא הרפתקאותיה של שרה ג'יין סמית' (כבודה במקומה מונח), זה דוקטור הו. אבל זה כבר לא מרגיש לי ככה.. וממש כואב לי להגיד את זה...

Guid

New member
שכחתי להגיב על הפרק הזה.

העלילה הייתה חלשה בטירוף, אבל כל המסביב היה פשוט כיפי. וכן, זה מאזן לי את התחושות לגבי הפרק.
אני אוהב את מה שקורה עם הדוקטור וקלרה, ועכשיו גם דני שהשתחל לו פנימה.

למעלה